Sari la conținut

Ture De Week-end


krokodilu
 Share

Postări Recomandate

daca zici de Slanic Moldova....sunt cam 100km...eu am fost asta vara...si am ales varianta Bacau-Moinesti-Comanesti-Darmanesti-Targu Ocna-Slanic Moldova...drumul...f. bun...nici o groapa...proaspat asfaltat...si daca o luati pe varianta asta va puteti opri si la casa lui George Enescu parca...

singurul dezavantaj...multe localitati si trebuie sa mergi "cuminte"

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca zici de Slanic Moldova....sunt cam 100km...eu am fost asta vara...si am ales varianta Bacau-Moinesti-Comanesti-Darmanesti-Targu Ocna-Slanic Moldova...drumul...f. bun...nici o groapa...proaspat asfaltat...si daca o luati pe varianta asta va puteti opri si la casa lui George Enescu parca...

singurul dezavantaj...multe localitati si trebuie sa mergi "cuminte"

 

Bafta!

 

Mergem prin Onesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se anuntza gratar in la service in str alexei Tolstoi Nr 6 cei interesati relatii la tel 0751 65 88 34 sau id de mess Harley_Bo85 va asteptam

 

Eu cu Alex tragem o tura la Slanic, plecam la ora 11 din peco LukOil de la unitatile militare!

Care mai are pofta de o plimbare este invitat sa n-i se alature...apoi la intoarcere oprim la gratar,daca mai ramine ceva :P :laugh:

 

Misiune indeplinita:

post-35810-1228644256_thumb.jpgpost-35810-1228644273_thumb.jpg

post-35810-1228644296_thumb.jpgpost-35810-1228644316_thumb.jpg

 

Dane, imi pare rau ca nu am facut o poza si cu voi...poate data viitoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Iesiti maine vre'unu?

 

Ies eu,...dar numai intre 10 si 12...din motiv de musafiri:(

Facem o tura prin (sau prin jurul) oras?-zii locul de intilnire...la ora 10 daca poti! :laugh:

Editat de krokodilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane se pune de-o tura de weekend, de fapt intre 2 weekend-uri ...unul la jumatatea lui Mai si celalalt la inceputul lui Iunie.:D

Te bagi..?

e vb de o tura de 2 saptamani adica? da si tu niste detalii, oricum pana atunci mai e mult. Hai sa vedem ce facem weekendul asta, eu pot duminica iesi. De altfel am iesit de unu singur si duminica trecuta, la o tura de vre-o 100 de km, in care am avut temperatura pe bord intre 0 si 2.5 grade. Da a fost super ... la cum e acum se poate iesi cu manusile de vara :lol: Deci? ca vad ca a inceput sa miste lumea ...

 

+1

tu ai terminat cu Afghanistanu? sau vii pt o tura cu baietii? :P

 

astazi ora 14.30 pe traseul iasi bacau termometrul de bord arata 17 grade. ...... si eu eram cu masina :scratch:

acu juma de ora erau 9.5 grade in oras. De altfel am si vazut vreo 4 motoare de la mall pana acasa ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la o tura cu baietii, dar ce tura, las pe shamok sa zica :scratch:

 

 

 

bodaprosti pt sarmale raducu...mama ta face sarmale bune :lol:

tura a fost marfa ...componenta : Dan (gazda fratele lu Radu),Adinel,Bogdan cu Andreea,Ciprian (repsol),Andrei(politia romana),Cornel(orange)Viorel(Suceava),un baiat nou cu SRAD si normal eu

 

sa ne vedem si sapt viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta chiar imi lipseste aici, dar nu vin eu pe acasa

 

macar sa mananci sarmale, mamaie, ca tu nu poti sa fii ca motociclistii adevarati!!!!!!! scuze, exceptie face Dumi (care cred ca a dat spaga !!!! :scratch: )

sa te vad eu pe strada! (pardon: la farfurie :lol: )

sa vad eu atunci ce poti! numai gura de tine!!

 

si lasand deoparte cacao-urile astea: saru' mana pentru masa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar sa mananci sarmale, mamaie, ca tu nu poti sa fii ca motociclistii adevarati!!!!!!! scuze, exceptie face Dumi (care cred ca a dat spaga !!!! :scratch: )

sa te vad eu pe strada! (pardon: la farfurie :lol: )

sa vad eu atunci ce poti! numai gura de tine!!

 

si lasand deoparte cacao-urile astea: saru' mana pentru masa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa-ti fie de bine! si sa facem si cand oi fi si eu prin preajma :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...