Sari la conținut

Ture De Week-end


krokodilu
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

un transfagarasan ? plecare sambata dimineata in jur de ora 8:30 - 9 si intoarcere duminica.cazare in jur de 80 de lei .daca sunt doritori un mesaj aici sau un telefon 0748460122 Bogdan.nu se merge tare ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pe 4,5,6 octombrie va asteptam la Baile Boboci(Mzil-Prahova),ne strangem in binecunoscuta atmosfera de prietenie si armonie creata in decursul a mai multi ani.Detalii la pagina 4 post 73.

/index.php?/topic/702361-planuri-pentru-intruniri-plimbari/page-4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Salut , in WE- ul asta , mai precis sambata la ora 20 , cine doreste sa petreaca ceva timp in compania altor motociclisti este asteptat la urmatorul eveniment :

 

http://fermapolitica.ro/2014/04/23/bikers-brotherhood-deschide-sezonul-moto/

https://www.facebook.com/events/524867060956505/?ref_dashboard_filter=upcoming

 

dorim oameni normali la cap , fara aere sau figuri de hollywood , motociclisti sau nu , bautori de alcool( va fi si din partea casei), oameni de voie buna cu care sa ne simtim bine , ca fratii !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Ne gandeam weekend-ul acesta sa facem o iesire mai inspre nord, sa vizitam Bucovina.

Plecarea sa fie undeva sambata dimineata din Onesti respectiv Bacau , intoarcere duminica dupa-amiaza. Camparea se va face la cort, inca nu am stabilit unde dar in functie si de parerile doritorilor vom stabili impreuna locatia .

Deocamdata suntem 2 motoare , Yamaha DragStar si Kawasaki Vulcan . Cine vrea sa ni se alature e bine venit si ne puteti gasii aici sau la telefon : 0733667398 - Catalin.

Am atasat si o harta : https://goo.gl/maps/J6Azw

Va asteptam si speram sa fim in numar cat mai mare!

Editat de Adriana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Din pacate anul acesta nu vom face parada deoarece conditiile de trafic sunt nefavorabile: iesirea in DN de pe platou si drumul extrem de virajat pana la Magura fac imposibila plecarea si sosirea unei parade moto.

Ne pare rau ca nu putem sa oferim motociclistilor si bacauanilor si acest "spectacol" pe doua roti dar, va asteptam la locatie , unde vor fi multe alte distractii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

31mai, 1 iunie plimbare la Suceava, cazare la Hotel Caprioara in padure. Zona e super faina. Au o gradina foarte frumoasa cu multe foisoare. Cazarea este 80 ron. Doar trebuie facuta rezervare. Au si apartamente- 120 ron. Deocamdata mergem 2 motoare, eu si Alex. Se merge usor, poate veni orice motocicleta. Cine mai merge sa anunte ca sa facem rezervare. Motoarele vor fi parcate in curtea interioara a hotelului unde nu exista acces pentru turisti. Preturile sunt decente, se mananca un meniu complet cu 30 ron.

Pentru detalii si rezervari ne auzim la telefon: 0749052635

Alex 0740076547

Dupa ce stabilim cati mergem vedem si alte detalii ale plecarii.

Va urma... :143:

http://www.inbucovina.ro/cazare/suceava/hotel-caprioara/


» Post actualizat in 26 May 2015 20:39

Suntem deja 6 oameni. Mai merge careva?11159453_802933303121801_643866987998805

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cine se baga astazi la o plimbarica mica Bacau- Darmanesti-Salatruc Lac ?

O dusa si o venita, cu suc si voie buna ?

 

Sunt incepator, nu merg agresiv..

Editat de ktor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna ziua,

Imi poate confirma cineva daca se tine intrunirea de la Bacau in acest w-end, va rog? Organizator Moldavia Bikers.

Si ceva detalii suplimentare ar fi de folos: locatie, program, taxa de intrare, etc.

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Imi poate confirma cineva daca se tine intrunirea de la Bacau in acest w-end, va rog? Organizator Moldavia Bikers.

Si ceva detalii suplimentare ar fi de folos: locatie, program, taxa de intrare, etc.

Multumesc anticipat.

Umbla ceva zvonuri prin oras dar pe site-ul lor nu e nimic. Cred ca nici ei nu stiu ca or organizat ceva:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...