Sari la conținut

East European Motor Show 2010 Predeal


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mi-a placut.nu am reusit sa stau in totalitate,dar de vineri pana sambata nu am avut timp sa ma plictisesc.bineanteles,nicodata nimic u poate sa fie perfect.felicitari organizatorilor.criticile ii las pe altii sa o faca.sper sa apuc sa ajung si editia viitoare.

 

o sa revin cu ceva filmulete si eventual cateva poze cu donsoarele de la streaptease....sau mai bine fara pozele cu donsoarele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa revin cu ceva filmulete si eventual cateva poze cu donsoarele de la streaptease....

 

Mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze si de la mine!!!! :laugh:

 

 

Parca s-a mai lucrat ceva de anul trecut...pacat ca se simte criza si printre noi motociclistii...organizare buna...vremea a lasat de dorit!!!! vorbesc de intoarcerea spre casa!!!in rest totul ok

;)

 

 

 

http://www.umsoft.ro/jonut/INTALNIRI%20MOT...Motor_Show2010/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi anul trecut a lasat un gust amar, la rugamintile unui prieten am ajuns si anul asta.

Incomparabil mai reusita organizarea decat cea din 2009, iar preturile au fost mai putin nesimtite. Ciudat insa faptul ca noi am ajuns sambata, am primit de la 'poarta' bratari cu preturi diferite...eu fiind unu care am platit 30ron...altii 15ron. Deh, dac ai viziera fume' ;)

 

si pt doamne

post-36388-1280166600_thumb.jpg

 

...Ford ! ...

post-36388-1280166618_thumb.jpg

 

palinca d'Arad

post-36388-1280166654_thumb.jpg

 

nici anul asta n'a cazut peste corturi...poate la anu

post-36388-1280166670_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi anul trecut a lasat un gust amar, la rugamintile unui prieten am ajuns si anul asta.

Incomparabil mai reusita organizarea decat cea din 2009, iar preturile au fost mai putin nesimtite. Ciudat insa faptul ca noi am ajuns sambata, am primit de la 'poarta' bratari cu preturi diferite...eu fiind unu care am platit 30ron...altii 15ron. Deh, dac ai viziera fume' :laugh:

faza cu bratarile nici eu nu am inteles-o ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bratarile la 15 lei erau pt cei care stateau doar o zi,iar cele la 30 pt tot evenimentul...una peste alta a fost super anu' asta,mai ales stunt show-ul....a facut diferenta...

Pai eu stiu cativa care au platit 15 lei desi au specificat ca stau pana duminica. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu stiu cativa care au platit 15 lei desi au specificat ca stau pana duminica. ;)

 

si eu am stat 1 zi si am dat 30, iar gasca a dat 15 si era cat p'aci sa nu-i lase sa intre inapoi sa straga cortul :laugh: deh, romaniq...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...