Sari la conținut

Un motociclist fără permis Âşi-a distrus motorul


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Un motociclist fără permis Âşi-a distrus motorul Âşi a avariat un autoturism

 

Un tânăr de 20 de ani a căzut ieri după-amiază cu motocicleta, după ce a condus fără permis. Acesta a acroÂşat Âşi un autoturism parcat regulamentar. Tânărul s-a ales cu dosar penal.

 

Incidentul s-a produs în jurul orei 17.00, când Traian B., domiciliat în Cluj-Napoca, a derapat cu motocicleta pe Bulevardul Nicolae Titulescu, deÂşi avea permisul de conducere reținut în vederea anulării. Din fericire, nu au existat victime. Pagubele materiale sunt de 9500 de lei, iar tânărului i s-a întocmit dosar penal.

 

SURSA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist fără permis Âşi-a distrus motorul Âşi a avariat un autoturism

 

Un tânăr de 20 de ani a căzut ieri după-amiază cu motocicleta, după ce a condus fără permis. Acesta a acroÂşat Âşi un autoturism parcat regulamentar. Tânărul s-a ales cu dosar penal.

 

Incidentul s-a produs în jurul orei 17.00, când Traian B., domiciliat în Cluj-Napoca, a derapat cu motocicleta pe Bulevardul Nicolae Titulescu, deÂşi avea permisul de conducere reținut în vederea anulării. Din fericire, nu au existat victime. Pagubele materiale sunt de 9500 de lei, iar tânărului i s-a întocmit dosar penal.

 

SURSA

 

 

 

sa zicem ca ? ... merita. ...si cineva acolo sus ne vegheaza ...si ne "arde" daca facem prostii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare face ce vrea dar si-o face cu mana lui. Cu permis sau fara. Cel putin e bine ca nu a ologit pe cineva sau mai rau nu a omorat pe cineva. Dar de ce avea permisul retinut in vederea anulari ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
avea permisul de conducere reținut în vederea anulării

 

Cum adica in vederea ANULARII ? Ce infractiuni a facut ala ? L-a obtinut ilegal ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare face ce vrea dar si-o face cu mana lui. Cu permis sau fara. Cel putin e bine ca nu a ologit pe cineva sau mai rau nu a omorat pe cineva. Dar de ce avea permisul retinut in vederea anulari ?

 

nu e evident din comportament ? ca doar nu il are suspendat de cuminte ce era !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e evident din comportament ? ca doar nu il are suspendat de cuminte ce era !!!

aici ai si tu dreptate! Naiba stie ce a mai facut inainte! Oricum baietasii ca asta de mai sus sifoneaza de multe ori motociclismul in romania. Prostimea citeste si pe urma cand vede un motociclist are impresia ca nu are carnet si cand e sa-l imprastie pe asfalt zice ca oricum nu are nicio vina ca deh, mobristul poate nu are carnet si scapa conservarul. Da-i in doamne iarta-ma pe astia ca baietasul de mai sus. Noi sa fim sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica in vederea ANULARII ? Ce infractiuni a facut ala ? L-a obtinut ilegal ?

 

 

alcool .. sau poate a mai circulat cu moto fara a avea categoria "A"(de asta nu-s chiar sigur ce zice regulamentul). oricum, is din ce in ce mai multi "baietasi" din-astia prin cluj .. din pacate. chiar ma bucuram la un moment dat ca is din ce in mai multe motociclete pe strazi, dar se pare ca cei mai multi din "noii aparuti" sunt "baietasii" de care ziceam mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bha,

 

Nu mai dati in "oamenii cazuti" ! Nu vreau sa sciu zece pagini, dar omul era pe doua roti. Atat !

 

Lol, si un hot daca iti fura motocicleta si reuseste sa plece pe ea, e tot pe doua roti. Il compatimim si pe el? E bine ca functioneaza selectia naturala si nu a lovit pe vreun nevinovat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist fără permis Âşi-a distrus motorul Âşi a avariat un autoturism

 

Un tânăr de 20 de ani a căzut ieri după-amiază cu motocicleta, după ce a condus fără permis. Acesta a acroÂşat Âşi un autoturism parcat regulamentar. Tânărul s-a ales cu dosar penal.

 

Incidentul s-a produs în jurul orei 17.00, când Traian B., domiciliat în Cluj-Napoca, a derapat cu motocicleta pe Bulevardul Nicolae Titulescu, deÂşi avea permisul de conducere reținut în vederea anulării. Din fericire, nu au existat victime. Pagubele materiale sunt de 9500 de lei, iar tânărului i s-a întocmit dosar penal.

 

SURSA

salut hmm..da merita ar trebui sa fie mai atent nu asa inconstient si bine ca nu a nenorocit pe careva si ......ca ii intreg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba e pe 2 roti... vorba lui RaveGSXR, daca era hot de motociclete tot pe 2 roti se afla ;) . Cum sa zic eu: "saracul baiat" cand nici macar lui nu ii pasa de el?

1. A facut el ceva nasol daca urma sa i se anuleze permisul, deci nu e chiar usa de Biserica

2. S-a urcat pe motor FARA PERMIS in oras, in CLUJ, ca sa isi conduca motorul PE BULEVARD. (daca era pe la tara, pe vreun drum forestier, pe coclauri, nu imi pasa de permisul lui)

3. Bulevardul nu are curbe de pus genunchiul jos, sa zici ca a picat in vreo curba, ci a picat ca porstu in linie dreapta (si sunt convins ca aici a intervenit si factorul "viteza").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator scorelly_2006
Degeaba e pe 2 roti... vorba lui RaveGSXR, daca era hot de motociclete tot pe 2 roti se afla :D . Cum sa zic eu: "saracul baiat" cand nici macar lui nu ii pasa de el?

1. A facut el ceva nasol daca urma sa i se anuleze permisul, deci nu e chiar usa de Biserica

2. S-a urcat pe motor FARA PERMIS in oras, in CLUJ, ca sa isi conduca motorul PE BULEVARD. (daca era pe la tara, pe vreun drum forestier, pe coclauri, nu imi pasa de permisul lui)

3. Bulevardul nu are curbe de pus genunchiul jos, sa zici ca a picat in vreo curba, ci a picat ca porstu in linie dreapta (si sunt convins ca aici a intervenit si factorul "viteza").

:) :) foarte bine ai zis. adica daca cocalaru se da in stilul kamikaze si da cu gelu de pe cap de asfalt, trebuie sa il plangem ca era baiat bun si stia sa mearga,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) foarte bine ai zis. adica daca cocalaru se da in stilul kamikaze si da cu gelu de pe cap de asfalt, trebuie sa il plangem ca era baiat bun si stia sa mearga,

 

"Invidiosilor, ce daca avea carnetul suspendat, mergea oricum mai bine decat 99,99% din forumisti" :D Unde sunt pokemonii aplaudaci care sa il laude ce pui de rossi era, trebuie sa le fac eu munca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator scorelly_2006
"Invidiosilor, ce daca avea carnetul suspendat, mergea oricum mai bine decat 99,99% din forumisti" :) Unde sunt pokemonii aplaudaci care sa il laude ce pui de rossi era, trebuie sa le fac eu munca?

pai stiu ca mergea mai bine ca stoner, rosii.... ca ii facea pe circuit de 2 ori mai repede pe toti. ca el ia invatat pe astia sa mearga.doar ca ia intrat o musca in ochi si de a aia a cazut el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk

Am observat ca argumentul extrem in skills-urile motociclistice e un individ pe nume Rossi, Dumnezeul motoarelor. Imi explica si mie cineva cine e nenea asta si de ce va raportati la el tot timpul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca argumentul extrem in skills-urile motociclistice e un individ pe nume Rossi, Dumnezeul motoarelor. Imi explica si mie cineva cine e nenea asta si de ce va raportati la el tot timpul ?

Offtopic: E un macaronar numit Rossi care a castigat campionate de MotoGP la diverse categorii macar de 10 ori, deci e cea mai competenta persoana de pe planeta sa se dea pe vitezana si pe circuit de viteza in zilele noastre (ma rog, acum se da ceva mai slabut ca a a avut recent o dubla fractura de picior si merge pana la motor cu carje). Orice apropo-urile la Rossi de fapt fac referire la a merge in stil MotoGP pe drumurile publice cand de fapt Rossi ala spunea ca nu are curajul sa mearga cu motocicleta in trafic si merge de obicei numai cu masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
Offtopic: E un macaronar numit Rossi care a castigat campionate de MotoGP la diverse categorii macar de 10 ori, deci e cea mai competenta persoana de pe planeta sa se dea pe vitezana si pe circuit de viteza in zilele noastre (ma rog, acum se da ceva mai slabut ca a a avut recent o dubla fractura de picior si merge pana la motor cu carje). Orice apropo-urile la Rossi de fapt fac referire la a merge in stil MotoGP pe drumurile publice cand de fapt Rossi ala spunea ca nu are curajul sa mearga cu motocicleta in trafic si merge de obicei numai cu masina...

 

Multumesc de lamuriri, stiam eu ceva :) Totusi, nenea ala se da pe circuit, noi infruntam zilnic jungla urbana. Deci suntem mai tari ca el, conform declaratiilor lui :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...