Sari la conținut

HillClimbing Chalange


dragos_lz
 Share

Postări Recomandate

Doar ce am vorbit la telefon cu Andy si si-a dat acordul ca eu sa public aici urmatorul anunt:

 

A doua editie HillClimbing Sibiu , se va desfasura pe terasele de nisip al carierei din Gusterita in data de 31.07.2010.

Locatia se afla la marginea Sibiului, la aproximativ 6 km de centrul orasului in Gusterita si se poate ajunge si cu motoarele de viteza, drumul de 3 km de macadam nefiind o problema, fiind marcat cu indicatoare de orientare.

 

Program:

 

* 09.00 -13.30 – Inscrieri

* 12.00 -13.30 – Antrenament official

* 14.30 - Calificari

* 21.30 - 22.00 – Finala

* 23.00 - Concert

* 23.45 - Acordarea premiilor

 

Taxa de inscriere 50 de lei

 

http://hillclimb.crazybike.ro/program.aspx

 

 

Care vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de la Hill Climbing Sibiu 2010

 

2-hillclimbing-sibiu-2010-450218610.jpg

 

 

Filmele sa speram ca apuc sa le pun la noapte, daca nu , peste o saptamana cand ma intorc din concediu.

Mesaj completat

Gata si filmul, am lasat o singura trecere a fiecarui rider, pt a reusi sa termin filmul in noaptea asta, are aproximativ 8 minute, din cele 40 de minute filmate in total, in timpul zilei, la finale, pe noapte am mai filmat vreo 15 minute cred.

 

HD Video Hill Climbing Challenge Sibiu 2010

 

hillclimbing-challenge-sibiu-2010.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul pe Gas Gas e Mihai Stoichescu. Motocroser si stunt rider.

 

Locul 1 Horica pe Cr 250, locul 2 Bobo de la Sibiu( defapt toti care sunt pe podium sunt din Sb) si 3 Claudiu Vasilescu. Paul Fratila pe motorul nou a terminat din pacate doar pe 4.

 

Poze se gasesc intr-un articol intitulat Hill Climb bla bla bla din linkul din semnatura.

 

PS: pacat ca s-a suprapus cu 12 hour enduro, sau mai bine zis, 12 hour s-a suprapus cu hillclimbul, ca asta era anuntat de mult. Dar asa e in tenis, nu poti sa fi peste tot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: pacat ca s-a suprapus cu 12 hour enduro, sau mai bine zis, 12 hour s-a suprapus cu hillclimbul, ca asta era anuntat de mult. Dar asa e in tenis, nu poti sa fi peste tot...

 

Felicitari pentru concurs...

 

...dar tin sa precizez, ca "Hargita 12 hour Enduro" a fost anuntat oficial pe 15 ianuarie !!!

Nu cred, ca HillClimbing-ul a fost anuntat mai devreme :D

 

Organizatorii de concursuri (printre care si organizatorii Hargita 12 hour Enduro) s-au intalnit la Rasnov, si s-a stabilit un program pentru competitii (cele in afara Campionatului National) unde ne-am inteles sa incercam sa nu organizam mai multe evenimente enduro in aceeasi zi.

 

Calendarul era public din data de 15 ianuarie : vezi aici

 

Din pacate nu au participat toti organizatorii la acel eveniment... :)

 

Cu stima,

 

:P

 

Mesaj completat

Chiar si aici pe forum am anuntat mai devreme:

Hargita 12 hour Enduro : 14 iulie

HillClimbing Challange : 27 iulie :)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul pe Gas Gas e Mihai Stoichescu. Motocroser si stunt rider.

 

Locul 1 Horica pe Cr 250, locul 2 Bobo de la Sibiu( defapt toti care sunt pe podium sunt din Sb) si 3 Claudiu Vasilescu. Paul Fratila pe motorul nou a terminat din pacate doar pe 4.

 

Poze se gasesc intr-un articol intitulat Hill Climb bla bla bla din linkul din semnatura.

 

PS: pacat ca s-a suprapus cu 12 hour enduro, sau mai bine zis, 12 hour s-a suprapus cu hillclimbul, ca asta era anuntat de mult. Dar asa e in tenis, nu poti sa fi peste tot...

 

 

Inainte sa acuz pe Clubul Kunn Racing ca sa suprapus cu HillClimbing ar fi bine sa precizezi CAND si UNDE a fost anuntat evenimentul din sibiu ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU vreau sa se inteleaga ca acuz clubul Kunn de ceva, nu am dat cu paru, nu am acuzat. Eu am spus ca Harghita s-a suprapus cu Sibul pentru ca eu auzisem de hillclimb prima data si dupa de Harghita.

 

Imi cer scuze daca cineva din clubul Kunn Racing a fost deranjat de ce am scris, nu a fost cu intentie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...