Sari la conținut

Viking Moto Party 2006 Satu Mare


BIKE4FUN
 Share

Postări Recomandate

Salut ! Suntem onorati sa va innvitam la cea de-a doua editie a Viking Moto Party pe 11, 12, 13 August 2006,

 

 

 

post-10728-1154724061_thumb.jpg

post-10728-1154724128_thumb.jpg

post-10728-1154724086_thumb.jpg

Asteptam toti bikeri din tara dornici de o distractie buna. Pentru bikeri sositi vineri avem o mancare si o bere gratis. Pentru detalii: http://www.vikingmc.ro/Enter.htm

 

 

 

Afalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca e tare de tot.

 

Dati ceva detalii ca sa vad ca eram chitit sa ma duc la Odorhei dar din cate am auzit Satu Mare e una dintre cele mai tari evenimente.

 

Vreau detalii sa ved unde ma duc. Si cat de repede posibil sa putem sa ne intelegem si intre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca e tare de tot.

 

Dati ceva detalii ca sa vad ca eram chitit sa ma duc la Odorhei dar din cate am auzit Satu Mare e una dintre cele mai tari evenimente.

 

Vreau detalii sa ved unde ma duc. Si cat de repede posibil sa putem sa ne intelegem si intre noi.

Hai sa mergem. I'm IN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Strandul cu apa termala" adica sa inteleg ca e un fel de Felix acolo?

 

Eu stiam ca doar la Tasnad e.

 

Vlad unde esti acum? In Cluj sau in SM?

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh ... cred ca vin si io acolo pana la urma .. cu Jawa din BM :crack:

 

Da geseu' ce are ?

 

O harta cu locatia se poate?

 

Intreaba de strand, toata lumea stie unde e.

 

"Strandul cu apa termala" adica sa inteleg ca e un fel de Felix acolo?

 

Eu stiam ca doar la Tasnad e.

 

Vlad unde esti acum? In Cluj sau in SM?

 

Nu mai e nimic, nici apa rece macar. Din pacate sunt interese pentru a-l lasa asa in paragina (vor unii sa-l cumpere eftin de tot)

 

Vlad e in SM acum.

 

@Bike4fun : poate ne vedem pe acolo, ca mi-am luat si eu mobra....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Cu strandul, vise! eram si eu putin tentat sa sar gardul anul trecut, dar cind m-am uitat mai atent, apa era intr-un singur bazin mic si intesat cu pensionari solzosi ca-i lasa primaria pe gratis. Distractie placuta altfel tuturor Clujenilor ce ajung si celorlalti, ca anul trecut exceptind faptul ca umblam dupa intrunire prin Carei a fost superfain si bine organizat. La strand va puteti duce la intoarcere, la Tasnad bifurcatie la dreapta, dupa Supuru De Jos cred, oricum pe acolo. :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un nr de tel organizator exista in caz ca ratacesc de joi pe drum ? dar cazarea cum ati gandit-o ? si din bucuresti cine mai pleaca si cand?oricum plec de nebun si singur... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se tzine?

Daca da... bm... on the way...

Se tine cu siguranta. Acum am sosit de la fata locului si suntem gata sa incepem distractia. Pentru indrumari in caz ca va rataciti apelati-ma la nr 0744200110 Mihai si fac tot posibilul sa va aduc la locul partyului ! Asfalt ucat ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...