Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut!

Am gasit un garaj in zona Dacia, e chiar langa bl Cetatii imediat dupa Gh Lazar. Ar fi cineva interesat sa impartim chiria?( putem baga 2-3 motoare)

salut! unde mai exact e?stau in zona si sunt curios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! prima statie de tramvai dupa ce treci de intersectia gheorghe lazar cum mergi catre torontal. cauta pe maps: intrarea catul bogdan si acolo e garajul.

 

 

da un semn pt detalii, as vrea sa stiu daca e sa-l inchiriem sau daca nu! 0740 199 234

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Sar putea sa am eu loc in garaj incalzit in zona parcul Rozelor, momentan am 2 motociclete dar 1 o vand... si dupa ce o vand o sa mai fie loc de inca 1

 

Buna,

 

Tine-ma la curent te rog, deocamdata nu am gasit nimic.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Am gasit un garaj in zona Dacia, e chiar langa bl Cetatii imediat dupa Gh Lazar. Ar fi cineva interesat sa impartim chiria?( putem baga 2-3 motoare)

 

As fi interesat daca mai e valabila oferta. Cam la ce pret s-ar ridica chiria?

 

Mersi,

Arpi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesat de garaj in zona modern,mai exact in spate la brd sau sala de fitnes Iguana ....sau prin zona ....multumesc astept un raspuns daca stie cineva ceva...

Salut.In capatul strazii Renasterea(strada de la hotel Strelitia spre Podul Mihai Viteazul...sunt vreo 5-600 de metri de la strelitia)am eu loc cu masina in garaj daca te intereseaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera un loc in garaj alaturi de o masina in Balcescu pe str Dependentei colt cu Ciprian Porumbescu. Garajul va fi disponibil doar de la 1 Mai si doar daca doreste cineva sa imparta suma de 150 lei pe luna cu un tip ce are masina in garaj( 75 de pers).

 

Pt contact, info luat legatura cu CSABA 0723 069 357

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera un loc in garaj alaturi de o masina in Balcescu pe str Dependentei colt cu Ciprian Porumbescu. Garajul va fi disponibil doar de la 1 Mai si doar daca doreste cineva sa imparta suma de 150 lei pe luna cu un tip ce are masina in garaj( 75 de pers).

 

Pt contact, info luat legatura cu CSABA 0723 069 357

 

Bafta!

Păi cu cine ai făcut tu matematica de ți-a ieșit o cotă parte de 50% între o mașină și un motor, eu zic că 25% e mai mult decât rezonabil, dar cum zice și proverbul: Nu e prost cel care cere, e prost cel care dă.

Spor la chiriași, și nu m-aș mira să ai ceva clienți.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt dispus sa dau si 75 de lei pt un loc(garaj, curte,boxa parte cu acces, ORICE) pe Take Ionescu in apropiere de politie sau ING. Cererea ramane valabila!!! Multumesc!

Editat de styuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am vazut pe strada EUGEN POP(SIMION BARNUTIU)-ZONA MODERN UN GARAJ DE INCHIRIAT LA DEMISOLUL BLOCULUI.DACA INTERESEAZA PE CINEVA..pot lua nr de tel .Ps.Nu este interesul meu pentru inchiriat...eu doar incerc sa va ajut daca va intereseaza.

Editat de Geo_74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...