Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Salutare,

 

Caut pe cineva interesat sa impartim un garaj in zona Lipovei, Holdelor langa Blitz, pretul 50 euro, in aprox 10 zile - 2 sapt

Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru perioada iernii pana in primavara pot inchiria garajul meu cu vreo 3 locuri de moto fara acces la ele zilnic strict pentru cei care nu au unde sa le lase peste iarna, zona circumvalatiunii in spate la Bila.La pret ne putem intelege pentru toata perioada (noiembrie-martie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

momentan un loc liber in garaj, baterie de garaje situate in spatele pizzeriei Thalia din zona Soarelui

..chiria 50ron / luna, platibil pana in data de 15 pentru luna in curs

...pret total 150ron pe luna..si se imparte la numarul de ocupanti

 

..detalii la tel. 0720538994, Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut, am inchiriat un garaj in zona Bucovina si caut colegi de garaj. Chiria pe garaj e 50 eur, si se va imparti la cati doritori sunt; nu e musai sa fie la fix, ci in functie de posilibilatile fiecaruia.

Momentan e doar 1 motor acolo, dar mai e loc de vreo doua, lejer. Garajul e pe strada Bucovinei, langa pizzeria Giovanna. Daca sunt doritori PM. merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă tot văd solicitări și oferte de garaja în Tm, mă bag și eu:

 

Firma unde ”pedalez” deține o hală, păzită, lângă Orange (pe Ion Ionescu de la Brad). E nefolosită, în prezent, incinta e păzită.

Credeți că se poate amorsa un moto-parking, care să pună la dispoziție, pe lângă spațiu de parcare, la cerere, accesorii tehnice (lift, stendere, truse de scule, recipienți de colectare a uleiului) și, eventual, consumabile în formă vrac (filtre, ulei, lichide de frână, antigel)? Fiecare cu spațiul lui, unde-și poate depozita echipament, piese, accesorii și unde își poate întreține mobra.

Mă gândeam la o variantă de chirie, care să includă parcare și dreptul de a utiliza sculele din dotare, așa cum am văzut în Franța.

 

Încap 15-20 mobre minim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e buna si in prima faza sunt sigur ca ar fi si amatori. Doar ca toata investitia trebuie si amortizata => o chirie mai mare decat un simplu loc intr-un garaj. Si ca la orice chestie romaneasca, acolo unde ceva e la comun, incep discutiile si certurile.

 

Daca nu ma insel, cineva a incercat o astfel de investitie in Bucuresti, fara rezultate bune. Poate la noi in TM sa fie mai cu succes :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta nu e vorba de amortizarea investitiei, hala e acolo, nefolosita. Adevarat, energia electrica, paza, alte consumabile, sculele, sunt costuri; impartite pe mai multi revine, insa, o valoare unitara mai mica.

 

Ce va fi de rezolvat/gestionat sunt inevitabilele probleme de tipul: "nu stiu cine a stricat asta, cand am umblat eu mergea"..., "cineva mi-a luat....", "unde mi-e .....", care vor necesita, obligatoriu, o minima supraveghere video.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...