Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Caut loc intr-un garaj, in zona Calea Sagului-Piata Doina-Hărniciei sau zonele adiacente. Multumesc!

Ma bag si eu daca gasesti(Harniciei/Turist- OK) Daca nu e loc de o mobra ne strangem mai multi si inchiriem unul intreg macar(mai sunt 2 motoare lasate afara pe acolo din cate stiu, imposibil sa nu caute si ei un garaj)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,



Am 1 loc liber in garaj pe strada Liege ( Aradului, zona p-ta Verde ) conditii f. bune; 50 de lei / luna de motocicleta


Ferit de priviri indiscrete..:-)....spatios, incuietoare si lacat noi. Se poate surubari in garaj. Mai este o motocicleta



Daca vreti detalii...dati-mi PM



Multumesc


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

2 locuri in garaj in Complexul Studentesc langa restaurantul Dinar ,Blv. Vasile Parvan pe perioada iernii la 10 euro /luna sau daca se ocupa doar 1 loc la 15 euro /luna.mai multe detalii la tel 0724552088 Sebastian

Editat de banat rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut garaj de inchiriat (pentru masina, nu motor) in zona Aradului, in apropierea strazii Linistei.

Ai incercat si pe alte forumuri ?

Gen garajdedeinchiriatintimisoarapentrumasinamea.ro> ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut,



Am 1/2 loc/uri liber/e in garaj pe strada Liege ( Aradului, zona p-ta Verde ) conditii f. bune; 50 de lei / luna de motocicleta


Ferit de priviri indiscrete, spatios, incuietoare si lacat noi. Se poate surubari in garaj. Acum este doar motocicleta mea acolo



Daca vreti detalii...0732014956



Multumesc


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

2 locuri in garaj in Complexul Studentesc langa restaurantul Dinar ,Blv. Vasile Parvan pe perioada iernii la 10 euro /luna sau daca se ocupa doar 1 loc la 15 euro /luna.mai multe detalii la tel 0724552088 Sebastian

inca valabil,pe perioada nedeterminata la acelasi pret :)

Editat de banat rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Este de vanzare un garaj, vis-a-vis de Autoservice Victor pe strada Dinu Lipatti (in spate la Billa de pe Gh. Lazar). Daca e cineva interesat ii dau pe PM numarul telefon al vanzatorului pentru pret/detalii/etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salutare,

 

Caut coleg/ colegi pentru garaj in zona stadionului Dan Paltinisanu.

 

Garajul este de 6m lungime si 3m latime. Are curent electric.

 

Chiria este de 50 Euro/ luna si plata se face la fiecare 2 luni (urmatoarea plata se face la final de aprilie - 100 euro pt aprilie si mai). Chiria se imparte frateste. :)

 

Am doar 2 chei la lacat, asadar al 3-lea isi face copie. Intentionez sa mai iau un lacat.

 

Cei interesati pot suna sau trimite SMS la nr de tel 0734.000.669.

 

Mersi.

 

 

Conform initiatorului oferta nu mai este de actualitate

Editat de ZIDU'
nu mai este de actualitate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare garaj in zona calea resitei(cumva in spate/lateral), strada platanilor, suprafata de 26 m2, betonat, zugravit, stare buna. Foarte aproape de Kaufland, calea sagului, shopping city, etc.

Pretul este de 4400€ neg.

post-96026-0-73417000-1489174268_thumb.png

Editat de BMWs1000RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare garaj in zona calea resitei(cumva in spate/lateral), strada platanilor, suprafata de 26 m2, betonat, zugravit, stare buna. Foarte aproape de Kaufland, calea sagului, shopping city, etc.

Pretul este de 4400€ neg.

 

Este intabulat sau in concesiune? E important de stiut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este intabulat sau in concesiune? E important de stiut.

 

.. si pentru cele inscrise in cartea funciara [intabulate] se plateste concesiune pe teren, atata timp cat terenul aferent este in proprietatea statului.

 

Intradevar este bine de stiut daca este inscris garajul in cartea funciara, caz in care se poate discuta si de contract de vanzare-cumparare notarial/inscrierea noului proprietar, diferenta mare la momentul cand le vine randul la 'demolare' in programul ROBU, ..diferenta la bani / despagubiri ...mai devreme sau mai tarziu toate cele de pe domeniul public vor fi demolate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garaj disponibil din aprilie, zona Bucovinei - Cetatii (Matei Basarab/Pizzeria Giovana/San Marzano).

220 lei/luna, curat, baterie de garaje in spatele blocului, zona iluminata. Incap lejer 4 motoare. Eventual pun la dispozitie scule la nevoie, o mana de ajutor, etc...

De preferat un grup de bikeri care se cunosc intre ei, e mult mai ok asa.

Detalii in privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare, colegi! Stie careva un garaj mai ieftin in zona Simion Barnutiu aici in Timisoara, prin apropierea hotelului Strelitia? Ma intereseaza un loc pentru un motor si nu am reusit sa gasesc pana acum! Multumesc si un sezon fara incidente!


» Post actualizat in 23 May 2017 13:00

Inca de actualitate cererea! :D Mai are careva un loc in garaj, zona modern, sau vreun doritor sa inchiriem un garaj tot acolo in zona? De ex, am gasit un garaj la 50 de euro chirie lunara, pe strada Ion Creanga. 0767372693. O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...