Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am facut rost de garaj in Zona Steaua, Âşi as mai avea vreo 2 locuri de motocicletă. Dacă mai este cineva interesat, să deie un mesaj. Garajul costă 50 euro Âşi ar veni impartit la cati suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Salut, caut un loc in garaj, sau un garaj, in zona complexului studentesc.

Nr. meu : 0740.608-770

 

Merci.

 

Nimeni, nimic....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator EduardS

Ceva loc liber prin zona Lipovei-Borzesti?

 

Daca mai esti interesat de garaj, mai am eu un loc in garaj. Garaju se afla mai exact in zona Lipovei ,Str.Ion Ionescu de la Brad ,colt cu Holdelor . Astept PMbeer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se pare ca in complex nu stie nimeni nici un garaj, macar in jurul complexului pe undeva daca stiti dati un semn. O sa merg azi sa pun ceva afise, poate am noroc asa. Nr. meu : 0740608770

 

Sunt nevoit sa insist pentru ca imi e frica sa las motoru afara, cine stie, cine aude... ceva de un garaj prin complex, va rog contactati-ma.

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare,

 

Pe Orsova 11 in spatele blocului am un garaj inchiriat si tin doar un motor... Cine doreste, pana la sfarsitul lui Octombrie mai tin garajul, dupa, il eliberez si se poate ramane in el cu drepturi depline...

Tel: 0735011811

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator _Raul_

Inchiriez garaj pe str. Telegrafului. Sa zicem 5 minute de mers pe jos in jurul cofetariei Codrina / Badea Cartan.

Daca stiti ceva dati-mi, va rog, un PM.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez garaj pentru 2-3 moto pe perioada iernii noiembrie-martie zona Cetatii 50e / moto, fara cheie, fara posibilitatea de a vedea moto zilnic sa ii mai curete ceva, sa-i faca o poza, strict pt cei care nu vor circula la 0 grade afara ca si mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Loc VACANT in garaj, Str. Intrarea ARENEI [Zona SOARELUI, in spatele Pizzeriei THALIA], fara curent/apa, hidroizolatie buna, usi metalice, acces nelimitat ..populat de motociclisti

 

..actualmente pretul este de 30RON*/luna /motociclist platibil pentru luna in curs pana in data de 10 ale lunii curente

 

NOTA *: pretul de inchiriere al garajului este de 150RON/luna si se imparte la numarul de motociclisti ocupanti [suntem cel putin 2 motociclisti cu "state vechi" in acest garaj in ultimii 3ani]

 

CONTACT: Tel. 0720.538.994; Mail. crisscdc@yahoo.com; Cristi

 

- NU sunt proprietar ..ci doar "chirias"

- NU acceptam "colegi" decat persoane decente si motociclete cu acte de provenienta/inmatriculate

Editat de CDCriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Loc liber in garaj, Blvd. Revolutiei, aproape de prefectura, acces nelimitat. Incap cam 4 motociclete. Pretul de inchiriere: 150 RON/ luna, se poate imparti la numarul de "chiriasi". Garajul nu imi apartine, este al unei prietene.

 

Contact: 0721544826 sau meici.codruta@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...