Sari la conținut

3 comuniste la vanzare


GMK
 Share

Postări Recomandate

Din lipsa de spatiu, timp, bani, si rabdare a "colegei de apartament" pentru constructiile mele mecanice neterminate, pun la vanzare 3 bucati IJ dupa cum urmeaza:

- IJ "festival"(cred) negru 1962 s-ar parea. Actele au fost pierdute si cand au fost refacute motocicleta a ajuns in acte sa figureze ca fiind IJ Jupi 3/ 1979. Motocicleta este in stare ok, mai putin ceva pe la ambielaj, pe la cilindru care face ca mitraliera cand o turez.

- IJ Jupi 3 gri 1974 350cm. Am doar cartea ei, si nu are carburatorul. Fara acte pe numele meu.

- Cadru IJ modificat de Kombat, cu motor in stare buna, furca, roti. Fara serii!!!!

- In plus cred ca mai am ceva jenti si cauciuce de IJ

- Jenti fata si spate Kawasaki: fata 100/90 - 17 si spate 140/90 - 15 folosite ~30% iar frana pe tambur folosita ~cam tot atata.

- 2 rezervoare Dnepr cred.

- 1 rezervor pictat de Dnepr ce a apartinut lui Paul Stoean de la Constanta. Rezervorul este marit si are si cutie de scule marita.

- Cilindru IJ fonta original

 

Toate cele de mai sus se pun la vanzare. Pretul lor VA FI STABILIT DE CUMPARATOR, iar daca este ok din punctul meu de vedere,.. acesta va intra in posesia jucariilor. Nu am pretentia ca o sa mai pot recupera ce bani am bagat in ele, dar chiar vreau le dau si de aceea voi fi mai mult decat dispus la "negocieri".

Dan 0723.359.655 0788.112.911 sau yo3gmk@yahoo.com

 

 

P.S. sper sa nu imi iau prea multe suturi de la admini ca nu am postat la "vanzari",.. dar vad ca si aici se pun la vanzare comuniste si piese!!!

P.S.2. Daca totusi cineva face scandal.. o sa incerc sa ii inchid gura cu nishte palinca la urmatoarea intrunire daca reusesc sa apar :)

post-13611-1280593377_thumb.jpg

post-13611-1280593501_thumb.jpg

post-13611-1280593742_thumb.jpg

post-13611-1280593821_thumb.jpg

post-13611-1280593982_thumb.jpg

post-13611-1280594071_thumb.jpg

post-13611-1280594102_thumb.jpg

post-13611-1280594156_thumb.jpg

post-13611-1280594182_thumb.jpg

post-13611-1280594211_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din lipsa de spatiu, timp, bani, si rabdare a "colegei de apartament" pentru constructiile mele mecanice neterminate, pun la vanzare 3 bucati IJ dupa cum urmeaza:

- IJ "festival"(cred) negru 1962 s-ar parea. Actele au fost pierdute si cand au fost refacute motocicleta a ajuns in acte sa figureze ca fiind IJ Jupi 3/ 1979. Motocicleta este in stare ok, mai putin ceva pe la ambielaj, pe la cilindru care face ca mitraliera cand o turez.

- IJ Jupi 3 gri 1974 350cm. Am doar cartea ei, si nu are carburatorul. Fara acte pe numele meu.

- Cadru IJ modificat de Kombat, cu motor in stare buna, furca, roti. Fara serii!!!!

- In plus cred ca mai am ceva jenti si cauciuce de IJ

- Jenti fata si spate Kawasaki: fata 100/90 - 17 si spate 140/90 - 15 folosite ~30% iar frana pe tambur folosita ~cam tot atata.

- 2 rezervoare Dnepr cred.

- 1 rezervor pictat de Dnepr ce a apartinut lui Paul Stoean de la Constanta. Rezervorul este marit si are si cutie de scule marita.

- Cilindru IJ fonta original

 

Toate cele de mai sus se pun la vanzare. Pretul lor VA FI STABILIT DE CUMPARATOR, iar daca este ok din punctul meu de vedere,.. acesta va intra in posesia jucariilor. Nu am pretentia ca o sa mai pot recupera ce bani am bagat in ele, dar chiar vreau le dau si de aceea voi fi mai mult decat dispus la "negocieri".

Dan 0723.359.655 0788.112.911 sau yo3gmk@yahoo.com

 

 

P.S. sper sa nu imi iau prea multe suturi de la admini ca nu am postat la "vanzari",.. dar vad ca si aici se pun la vanzare comuniste si piese!!!

P.S.2. Daca totusi cineva face scandal.. o sa incerc sa ii inchid gura cu nishte palinca la urmatoarea intrunire daca reusesc sa apar :)

sal mar interesa motorul de planeta5.trimitemi mesaj PM mii de multu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune un pret pentru IJ-ul din '62. E mai bine sa stabilesti tu valoarea si apoi sa urmeze,eventual, o negociere. Sunt din Bucuresti si as vrea sa-l vad, doar sa-mi spui pe unde sa ajung. Multumiri anticipate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Rezervoru', rezervoru'.... CÎT E REZERVORU'??? :)

 

I-ar sta de minune pe IZh-ul meu albastru în acte... printre celelalte nichelate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar rezervorul a fost al meu. am crezut ca fost distrusa lucrarea de pe el. e mult mai misto in realitate decat in poze. a fost aerografat de koffa. Dane baga un pret la el, poate i-l iau inapoi, ca mi-a parut rau ca l-am dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

O sa va iau pe rand dar acum tre sa fug la servici.

Pentru inceput tot ce pot sa spun este ca rezervorul este scos de la vanzare pentru a fi returnat fostului proprietar.

Cand ajung la servici sau diseara o sa incerc sa caut pe net si ceva preturi de referinta ca sa avem o baza de plecare. Nu de alta, dar nu prea stiu cat ar fi de bun simt sa cer pe jucarele.

 

 

P.S. la YM raspund de obicei celor ce se prezinta !!!! ;)

Editat de GMK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...