Jump to content

La multi ani Dya!

Ravenitza
 Share

Recommended Posts

Pentru ca am avut o discutie cu Nyt care sa faca primul topicul...primeste-l de la amandoi! :)

La multi ani sorme!!! Multi KM sa faci cu noul motor, fara incidente si ... multe clipe frumoase in familie.

Cu dedicatie: http://stripteasecards.com/Video_Preview.cfm?id=181 :crack:

Pentru ca am avut o discutie cu Nyt care sa faca primul topicul...primeste-l de la amandoi!

La multi ani sorme!!! Multi KM sa faci cu noul motor, fara incidente si ... multe clipe frumoase in familie.

Cu dedicatie: http://stripteasecards.com/Video_Preview.cfm?id=181

Multumesc sorme, multumesc pisi ! Imi si imaginam cum va grabeati amandoi sa ajungeti primul acasa sa deschideti calc si sa postati ! Eh uite d-aia va iubesc eu...ca nu sunteti normali!

Cat despre surpriza...nu pot sa cred ! nu te-ai lasat nici anul asta pana nu mi-ai adus un streeeeaaappper, dar un pompier? hai mai sorme... :crack:

la muuuultiiiiii aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Multumesc Rux!

ps- oferta cu catusele ramane valabila

:) La multi ani dragostea mea!

Multumesc dragoste, si da....te-am ales acum...nu mai scap! :lol:

La Multi Ani !

Multumesc pisi :lol: ! ce magnetul meu...

Edited by dya

La multi ani,scumpa mea! Iti urez tot ce e mai bun si mai frumos pe lumea asta! :crack: :) :lol:

La multi ani mey dragostea lui laur,sora lui elena si pretena noastra!Tot ce-ti doreste inimioara,multe bucurii,succesuri,si bineinteles multi km fara incidente si asfalt uscat!Si ca sa vezi ca deja un vis o sa ti-se indeplineasca,diseara la titan voi veni in echipament de pompier + stingator,topor si ce mai trebuie!Dar sa nu ma pui sa-ti sting vreun foc ca ma trezesc cu bgs-u' la usa!

La multi ani,scumpa mea! Iti urez tot ce e mai bun si mai frumos pe lumea asta!

vocea ta cantand "la multi ani" de dimineata, a fost divina ! multumesc, draga mea...fara voi viata ar fi greu si pustiu... :) !

ps-da' un borcan de zacusca n-ai fi dat si tu de ziua mea...

La multi ani mey dragostea lui laur,sora lui elena si pretena noastra!Tot ce-ti doreste inimioara,multe bucurii,succesuri,si bineinteles multi km fara incidente si asfalt uscat!Si ca sa vezi ca deja un vis o sa ti-se indeplineasca,diseara la titan voi veni in echipament de pompier + stingator,topor si ce mai trebuie!Dar sa nu ma pui sa-ti sting vreun foc ca ma trezesc cu bgs-u' la usa!

oh boy, oh boy :crack: ...it's gettin' hot in here... :lol:

presimt ca diseara "o sa ia titanul foc" :lol: ! Cocoseii vor fi mandrii de prestatia fratelui lor!

parca vad ca bgs-ul o sa ma lase sa ma uit numai din masina, cu geamurile ridicate si usile blocate :P

Edited by dya

Deci,doamna, cantecul meu de privighetoare nu e decat pt persoane speciale( apropos sa te uiti in oglinda sa vezi daca ti-au mai ramas ambele urechi :) )

Iar cu zacusca, nu mai bine deschid io o afacere? :lol:

Te pup inca o data de multe ori! :crack:

La multi ani, hani!! D'alea de bine, la tilifon, mai incolea, acu's pe plantatie la cules de bumbac, nu poci pentru ca sa sh'anume sa ma intind la vorba, care este. :lol:

:lol: :) :P :crack:

:crack::lol::)

La multi ani, multa sanatate si multi kilometri. Sa fii fericita alaturi de familie, prieteni si motocicleta :lol:

:) Nu se poate ! face douaj de anisori ? :crack: BABO !

Pai s-o luam in ordinea necesitatilor :

o vila pe coasta de azur

un vaporas de cateva sute de metri sa tropai peste oceane

niste conturi pline ochi de euro, lire sterline si dolari.

inca 70 de ani fara upgradeuri sau tunari adiacente.

P.S. scapa de baLAUR, te incurca in toate cele de mai sus !