Sari la conținut

Accident La Cisnadie, 15 August, La 21.00 - Nasol Rau


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 146
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

STERGETI POZELE CU CEI DOI!!!

 

 

dupa cum multi altii au aceeasi parere, consider ca rostul topicurilor de la accidente este de a invata din greselile altora; pozele ne fac sa deschidem ochii, nu rezolvam nimic daca ne bagam capul in nisip.

 

RIP tinerilor

:lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un moment de reculegere pentru cei doi, victime in ultima instanta ale drumurilor proaste si ale administratorilor lor nepasatori si criminali - cine a mers pe drumurile din zona probabil ca va fi de acord cu mine...

Si eu am tresarit cand am vazut scris Gandila, dar nu era vorba de Andrei de la Crazy pe care il cunosc.

Ce ati scris despre accident este in mare parte corect, cei de la SMURD au zis ca ar fi trebuit sa poata trece printre cele 2 Passaturi, dar s-a intamplat ceva.

Oricum bara de la barbie a unei casti era indoita, asa ca impactul a fost foarte violent.

Nasol. Traim in Romania si asta ne omoara tot timpul, ca sa parafrazez pe cineva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un moment de reculegere pentru cei doi, victime in ultima instanta ale drumurilor proaste si ale administratorilor lor nepasatori si criminali - cine a mers pe drumurile din zona probabil ca va fi de acord cu mine...

Si eu am tresarit cand am vazut scris Gandila, dar nu era vorba de Andrei de la Crazy pe care il cunosc.

Ce ati scris despre accident este in mare parte corect, cei de la SMURD au zis ca ar fi trebuit sa poata trece printre cele 2 Passaturi, dar s-a intamplat ceva.

Oricum bara de la barbie a unei casti era indoita, asa ca impactul a fost foarte violent.

Nasol. Traim in Romania si asta ne omoara tot timpul, ca sa parafrazez pe cineva...

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat , mare pacat... :lol:

 

Pacat insa ca inconstienta unui adolescent a fost cauza in accest caz. Nu e vorba nici de ghinion, nici de nimic. 200 de km/h, facand depasiri la limita pe o sosea cu trafic destul de mare banuiesc (implicate masina depasita, si alte 2 din contrasens) .. ori incerca sa dovedeasca ceva, ori se juca cu focu.

 

Sa le fie tarana usoara celor doi , sa se odihneasca in pace , si nu vreau sa imi imaginez macar ce durere e in sufletele famillilor celor 2 tineri.

 

Cum zicea si cineva mai devreme.. alergati cu 300 la ora daca vreti si daca va tine dar cand sunteti singuri pe sosea... nu mai luati si alti nevinovati dupa voi.

Fata aia fac pariu ca nu stia riscurile la 200 kmph , pe cand baiatu cred ca le stia ...

 

Sa Le Fie Tarana Usoara, inca o data !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un suflet nevinovat si unul inconstient dar totusi... doua suflete. Sa le fie tarana usoara!! :lol:

 

NU VA JUCATI CU VIATA VOASTRA SI A ALTORA!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper din tot sufletul sa nu se supere familia sau prietenii celor doi ca am facut pozele publice si imi cer scuze daca i-am suparat, dar am vrut doar sa incerc sa ajut la evitarea unor situatii de acest gen pe viitor. Macar un "nebunel" daca se linisteste dupa ce vede astfel de imagini, eu zic ca ei nu au murit degeaba... Toata treaba e sa constientizam ca fiecare din noi in anumite conditii poate sa ajunga in astfel de poze, poate chiar mai groaznice (daca se poate MAI...) si chiar fara sa depinda de noi sau deciziile noastre.

 

PS. Plec acasa la 3, deci daca mai doriti imaginile dati un email la glontu21@yahoo.com si va raspund maine dimineata.

REPET !!! NU SUNT PENTRU CEI SLABI DE INIMA !!!

Editat de WildPuppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

 

 

PS. Cred ca pozele trebuiau lasate sa constientizeze toata lumea ce se poate intampla cand mergi cu viteza si ..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATILOR MERU IMI VINE SA PLANG CAND AUD CA SA MAI DUS NISTE TINERI :lol: :crack:

CA STIU CA SI EU MA JOC PE STRADUTE CU VITEZA AIA SI NICI O DATA NU REALIZEZ CA SE POATE INTANPLA ASA CEVA DAR IMI ESTE INVATARE DE MINTE PRIN ACEST ACIDENT

 

DUMNEZEU SA II IERTE PACAT CA ERAU TINERI AVEAU TOATE VIATA IN NAINTE :D :D :D

 

PS: LASATI POZELE LA INDEMNA ORICUI CA SA NE INVATAM CA ASA NU NE INVATAM NICI O DATA

NUMAI ASA NE PUTEM POTOLI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@WildPuppy: lasa doar prima poza, aia cu motorul si masina (le-am vazut inainte sa le stergi). Lumea se referea la pozele cu cei 2 intinsi in iarba. In prima nu se vedea nici unul din cei 2, asa ca poate fi pusa, ptr a se vedea urmarile si mai ales drumul.

 

Condoleante familiei si prietenilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la stiri ca fata era Model si era foarte apreciata...

am sapat un pic pe net si am gasit asta :

 

dupa nume, varsta, locatie si ocupatie ea trebuie sa fie

Era intradevar o femeie Frumoasa !!

Pacat... Dumnezeu s-o odihneasca !!!

 

http://www.maxim.ro/missmaxim2006/romanian...andronache.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu la stiri reportajul despre accident. Fata era fotomodel, a castigat multe premii. Din pacate pe ultimul nici nu a mai apucat sa-l ridice :crack: . Din imaginile pe care le-am vazut la televizor s-a vazut ca impactul a fost frontal. Pe parbrizul Passat-ului de care s-au lovit erau 2 urme de coliziuni, probabil acolo au dat cu capul. Saracii nu au avut nici o sansa... Fratilor aveti grija, NU VA JUCATI cu viata celorlalti. Nici nu pot sa-mi imaginez ce este in sufletul familiei fetei. RIP... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cuvintele nu au acelaÂşi impact ca imaginea. Dacă e vorba să nu dea cunoscuții peste ele din nimereală, e un topic cu poze explicite din accidente. Topicul ăla te face să nu umbli tare fără echipament, cel puțin.

 

fii linistit ca daca ar umbla cu protectii (sau cel putin casca) sau ar circula mai prudent toti care au vazut poze cu accidente nu ar mai fii atattea drame pe 2 roti.dehh.... adrenalina bat-o vina, sora cea neastamparata a nebuniei.

oricum , Dumnezeu sa ii ierte pe cei 2 si sa ne dea minte noua celor care pretindem ca nu mai judecam cand simtim herghelia intre picioare

Editat de nelux
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa le fie tarana usoara! :lol:

 

La fel ca si ceilalti ce au postat inaintea mea, cu scuzele de rigoare pentru cunoscutii celor doi, consider ca pozele ar fi trebuit sa ramana, pentru ca doar imaginea urmarilor unui astfel de incident le poate deschide ochii unora..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...