Sari la conținut

Donez Colectia Univers Moto!


Flipper
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Sunt un fan al revistei Univers Moto si am toate numerele incepand cu iulie 2003 pana in martie 2010 (adica toate aparitiile, mai putin numarul 07/2007 - pe care l-am ratacit pe undeva).

 

Vreau sa DONEZ toate revistele unui pasionat care sa le tina si le "respecte".

 

Flipper - 0721.159.573 (dupa ora 18, va rog!)

post-555-1283194253_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

O sa ma uit zilele astea peste reviste cand am timp ,sa vad ce gasesc si postez rezultatul aici pe topic.:rolleyes:

 

intr-o revista din ce ai acolo apare si test sau ceva de Hornet 2003?

 

M-am uitat peste reviste si se pare ca redactorii au fost zgarciti in informatii despre Hornet in ultimii ani.Am gasit in revista Univers Moto 2007 test-drive HORNET 600F/2006(PROBABIL)si in revista MOTOLIFE test-drive Hornet an fabricatie 2007.Aici e un reportaj mai complet.In rest.....nu am ce cauti tu,din anul 2006 pana la decesul revistelor,nu apare alte teste.:rolleyes:

Editat de lydieekoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Salut!

 

Sunt un fan al revistei Univers Moto si am toate numerele incepand cu iulie 2003 pana in martie 2010 (adica toate aparitiile, mai putin numarul 07/2007 - pe care l-am ratacit pe undeva).

 

Vreau sa DONEZ toate revistele unui pasionat care sa le tina si le "respecte".

 

Flipper - 0721.159.573 (dupa ora 18, va rog!)

Salut, le mai ai ? Eu as fi interesat de ele,deoarece sunt mare fan de motociclete,am si eu o mobra cu care ma chinui sa ma plimb :D (suzuki gsxf 600 din 92 -> forjata de catre ceilalti proprietari. Dar nah, e a mea, ma spal pe cap cu ea :D). O seara buna tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Azi am cumparat MOTO bikes, nr 1, trimestriala, 5,90 roni, pare sa fie continuarea Univers Moto. Mistocuta. Merita cumparata. Articole BMW 1200 GS LC,KTM 1199 Adventure, ....si multe altele.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...