Sari la conținut

BUSTENI, MOTO XCOUNTRY FESTIVAL 3


XCOUNTRY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

......de acolo vin eu acum.....foarte misto..pisoarca la pahar 4 lei...pret d criza!la intrare dai banu si intri adica 10 ron dar daca nu ai talonu la tine adios

.... nu mai iesi... e unu care nu t lasa sa iesi daca nu-i arati talonu la motoreta ta. zice c ai furato si ca nu e el d vina ptr situatzia asta,,adica sa prezinti talonu,, asa hotarira organizatorii...deh ... la cati hoti sunt in ziua d azi...in rest muzica misto, sunet beton si FRIG RAU. cel putin asa era vineri seara. deci luativa tzoale groase si musai caciuli d iarna . ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim tuturor celor care ati fost prezenti la Busteni si ati facut ca atmosfera festivalului sa ne faca sa uitam frigul!

 

Castigatorii concursului Rock Maraton - Marea Imprieteneala Muzicala, editia 3, Busteni 24-26 septembrie sunt:

 

Locul1: Shoty

Locul2: Sophisticated Lemons

Locul3: Dazzling Swing

Premiul juriului: Silver Bullet

 

:P :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb in Valea Cerbului! Am ajuns sambata dimineata deci nu am apucat decat sa aud de la ceilalti cat de grea a fost noapte de vineri spre sambata. Cel putin din punctul asta de vedere nu pot sa ma oftic , ca am ajuns tocmai sambata dimineata. In orice caz, motoarele , jeep-urile si muzica au fost super!..si nici vremea nu m-a deranjat. Avand in vedere ca am avut langa cort toata ziua focul aprins. Pretul pe intrare a fost ok dar ma gandesc la cei care au venit fara moto ca ar fi putut sa sara acel gardulet de plastic desi sper ca nu au fost persoane care sa fi facut asa ceva. In fine, lume cam putina! cred ca au fost speriati de vremea uratica.

Astept cu nerabdare alte intalniri de acest gen!

Sanatate , Asfalt uscat si pamant noroios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accuweather a dat un mare chix in previziuni… Ce mai vreme !!!

 

Lasand deoparte asta, organizatorii merita din plin felicitari! NENEA G si gasca merita un 10 dupa parerea mea si sper ca nu cumva sa se gandeasca la a renunta anul viitor din cauza publicului prea putin numeros.

 

Am numai cuvinte de lauda pentru tot ce au facut, pentru eforturile depuse atat in ceea ce priveste aspectul moto, cat si cultural, si ma refer desigur la show-ul muzical… si toate acestea cu un pret de intrare de 10 RON.

 

JOS PALARIA !!!

 

Enduro este un sport prea putin mediatizat la noi si va dura destul pana va creste si va avea publicul sau.

 

Felicitari de asemenea lui BOBO pentru rezultatul obtinut! Bogdane, ai fost imperial !!! Sper sa ai aceleasi aparitii devastatoare si la ghidonul GAS-ului oferit, desi duminica, in etapa CN s-a intamplat beleaua. Apropo, ce s-a intamplat de fapt cu mobra?

 

Nu stiu daca am voie sau nu sa pun ceva poze aici, parca au fost discutii legate de tema asta, insa cum vorbeam mai devreme de mediatizare… o sa pun cateva. Nu sunt nicidecum profesionale, ba chiar sunt “ciupite” la repezeala din filmarile pe care le-am facut pentru colectia personala, asa ca imi cer scuze pentru calitate.

 

Intentia este de a le arata celor care nu au venit ce au pierdut.

 

A, si sa nu uit… poate puneti si voi un clasament final, ca prea s-au muncit oamenii aia prin ploaie ca sa nu afle lumea de ei.

 

Poze aici:

/index.php?showtopic=587700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accuweather a dat un mare chix in previziuni… Ce mai vreme !!!

 

Lasand deoparte asta, organizatorii merita din plin felicitari! NENEA G si gasca merita un 10 dupa parerea mea si sper ca nu cumva sa se gandeasca la a renunta anul viitor din cauza publicului prea putin numeros.

 

Am numai cuvinte de lauda pentru tot ce au facut, pentru eforturile depuse atat in ceea ce priveste aspectul moto, cat si cultural, si ma refer desigur la show-ul muzical… si toate acestea cu un pret de intrare de 10 RON.

 

JOS PALARIA !!!

 

Enduro este un sport prea putin mediatizat la noi si va dura destul pana va creste si va avea publicul sau.

 

Felicitari de asemenea lui BOBO pentru rezultatul obtinut! Bogdane, ai fost imperial !!! Sper sa ai aceleasi aparitii devastatoare si la ghidonul GAS-ului oferit, desi duminica, in etapa CN s-a intamplat beleaua. Apropo, ce s-a intamplat de fapt cu mobra?

 

Nu stiu daca am voie sau nu sa pun ceva poze aici, parca au fost discutii legate de tema asta, insa cum vorbeam mai devreme de mediatizare… o sa pun cateva. Nu sunt nicidecum profesionale, ba chiar sunt “ciupite” la repezeala din filmarile pe care le-am facut pentru colectia personala, asa ca imi cer scuze pentru calitate.

 

Intentia este de a le arata celor care nu au venit ce au pierdut.

 

A, si sa nu uit… poate puneti si voi un clasament final, ca prea s-au muncit oamenii aia prin ploaie ca sa nu afle lumea de ei.

 

Poze aici:

/index.php?showtopic=587700

 

 

Multumim pentru aprecieri!!!!

Clasamentul pe etapa si cupa ct si cel general il asteptam de la federatie inca !!!!!!!!!

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic despre vreme... a fost o treaba de microclimat , cei ce au fost pe valea Prahovei, Brasov, Rasnov etc pot spune ca doar akolo a plouat... am urcat cu motoreta pana la Pichetul Rosu si m-au apucat toti nervii cand am vazut ca o mizerie de nor statea fix deasupra Vaii Cerbului in rest senin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost bine in ciuda vremii si a faptului ca a venit putina lume. Duminica a plouat bine de tot. Cum am coborat "de la munte" - soare si frumos. Pai sa nu iti bagi ceva?

 

Oricum felicitari si multumiri organizatorilor! La mai mare! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...