Sari la conținut

Motociclisti din Moreni


SwatGuard
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

 

Sunt din Moreni, in timpul saptamanii sunt in Bucuresti dar in weekenduri obisnuiesc sa vin acasa, la Moreni.

Am vazut cateva motoare prin Moreni, poate prin intermediul forumului sa ne putem cunoaste mai bine, eventual sa organizam intalniri.

 

 

Asfalt uscat si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

 

MA cheama Cosmin, ne stim din vedere mai mult :cheers:

 

Am o Honda Hornet.

 

 

Si eu sunt tot din Moreni si sunt in aceeasi situatie :laugh: merg acasa doar in Weekend

Dar tu cine esti si ce motor ai ?

 

ym: angel.nastase

tel: 0721586828

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt bucurestean dar sotia e din moreni si vin destul de des pe acolo unde mai am un prieten motociclistdar care din pacate si-a vandut motorul. eu vin cu un kawasaki versys si am mai fost vazut pe acolo cu o aprilia pegaso. mai sunt si altii ca mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in club :laugh:

 

Am experimentat saptamana trecuta virajele de pe drumul Moreni - Visinesti, mai exact pana la ruda, pe la 11 noaptea.Foarte putine masini, a fost senzatie :P .Recomand in lipsa de altceva.Aveti grija la animale in zonele cu padure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu pe cineva care sta in zona, cum dau de el iti pun un reply aici cu starea drumului.In principiu stiu ca era un drum dar nu sunt 100% sigur.

 

 

Sunt Marius. Am TDM900A.

Mai vin prin Moreni la parinti cam o data pe luna. In Bucuresti stau in Colentina/Fundeni.

Tel: 0721435317

 

Stie cineva daca exista vreun drum de la Valea Lunga spre Campina, peste deal? Daca da, in ce stare este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Sunt Marius. Am TDM900A.

Mai vin prin Moreni la parinti cam o data pe luna. In Bucuresti stau in Colentina/Fundeni.

Tel: 0721435317

 

Stie cineva daca exista vreun drum de la Valea Lunga spre Campina, peste deal? Daca da, in ce stare este?

 

drumul exista si este in stare foarte buna..... Moreni - Valea Lunga Cricov (15 Km drum impecabil) - Sultanu (6 km drum rau) - Provita (~12Km drum impecabil) - Campina (habar nu am cati Km sunt dar drumul este bun)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut eu sunt Petrut(PYT),ca toti ma stiu dupa Nr.de la masina si moto.Am un BMW 650GS DAKAR si chiar ne-am intalnit pe Bana cand mai eram cu un amic.Daca se face vreo iesire anuntati-ma 0764435382 sau 0726090256 asta daca nu sunt de servici,lucrez si in weekend uneori.Asfalt uscat :cheers: :moto:era sa uit petrut_stanescu

Editat de pyter82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Bine ai venit pe forum :)

 

Eu sunt baiatul cu care cu care te-ai intalnit ieri.Daca se mai face vreo iesire puteti posta si aici, ca mai sunt morenari care se uita pe forum.

 

Asfalt uscat

 

 

Salut eu sunt Petrut(PYT),ca toti ma stiu dupa Nr.de la masina si moto.Am un BMW 650GS DAKAR si chiar ne-am intalnit pe Bana cand mai eram cu un amic.Daca se face vreo iesire anuntati-ma 0764435382 sau 0726090256 asta daca nu sunt de servici,lucrez si in weekend uneori.Asfalt uscat :cheers: :moto:era sa uit petrut_stanescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar a fost o iesire sambata pana la brasov....

hai ca poate ne strangem si saptamana asta sa mergem pe undeva...

petrut daca ai id lu' radu craciun dami.l si mie intr-un msg privat...

hai sa auzim de bine

 

se aude ca in weekend-ul 27-29 mai pe la bucov mare petrecere mare

ne strangem o gasca mica din moreni sa dam o tura sambata???

hai sa auzim de bine :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A avut loc o iesire a catorva motociclisti din Moreni,la Bucov cu ocazia zilelor orasului Ploiesti.Iata cateva poze :cheers:

De fapt am fost mai multi decat se vad in poza dar restul nu au stat la poza,aveau alte preocupari :friends: :cheers: :moto: :rock:

O poza si din plimbarea facuta la Brasov cu:Geny,Radu(CES),Andrei(Primaru')si eu.

post-64250-0-65997900-1306958836_thumb.jpg

post-64250-0-78994100-1306958857_thumb.jpg

post-64250-0-71503600-1306959383_thumb.jpg

Editat de pyter82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

A fost super competitia.Mi-a parut foarte rau de baiatul care a cazut cu atv-ul de concurs.Sper ca e bine.Daca are cineva informatii, sa le posteze aici.

Am vazut ca unii dintre concurenti aveau casti GoPro pe casti.Numarul 101 si 78 aveau.Daca ii cunoaste cineva, sa ne dea si noua filmele, ar fi super.

 

Una peste alta, astept cu nerabdare anul viitor :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Ei na...mototcicliști în Moreni??? E care în afară de Dan Hogea și de Dan ăla mai mic???

 

 

Apropos

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Pantera draga, uite ca mai sunt motociclisti ( nu motociclisti pe forum) prin Moreni si care au ceva ani si km la bord. Enduristi sunt si ei destul de multi pentru oraselu asa. In conditiile astea ar cam fii ceva piata de desfacere pentru tine ( din moment ce postezi pe forum zonal????) dar pe care tu nu o prea cunosti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...