Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 261
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

adica Duica ?!? :finger: :yikes: :yikes:

E momentu' perfect sa exersez uiliu',Stefan,abia astept sa suport consecintele :angryfire:

Ma mai gandesc daca o sa port protectii :angryfire:

Cate zile mai sunt?!?

 

de unde ai aparut al meu...???

bem si noi ceva??? nu de altceva sa vad care e mai naspa :) ;) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica Duica ?!? :angryfire: ;) :)

E momentu' perfect sa exersez uiliu',Stefan,abia astept sa suport consecintele :angryfire:

Ma mai gandesc daca o sa port protectii :angryfire:

Cate zile mai sunt?!?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Foarte tare pentru cine-i din zona si stie........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde o sa se discute maine la Arc plecarea din Bucuresti spre Breaza? va'ntreb ca nu va stiu pe nici unu' si tare as vrea sa NU plec singur! Sa stea careva ca la aeroport cu cartonasul pe piept "aici se discuta plecarea" :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăinând seama că Âşi eu Âşi Irascibil suntem personaje care seamănă sămânță de scandal pe forum, rugăm personajele care au probleme cu noi să îÂşi facă programare. :angryfire:

 

programare pentru ce???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăinând seama că Âşi eu Âşi Irascibil suntem personaje care seamănă sămânță de scandal pe forum, rugăm personajele care au probleme cu noi să îÂşi facă programare. :angryfire:

 

Pe Irascibil l-am ratat la Targoviste, l-am cautat cu Escu sambata seara, dar de beti ce eram am nimerit tot la butoaiele cu bere. Baiazid e baiat cuminte fata de Irascibil... :angryfire: HAHA!

 

La Arc vii cu noua domnitza otomane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Irascibil l-am ratat la Targoviste, l-am cautat cu Escu sambata seara, dar de beti ce eram am nimerit tot la butoaiele cu bere. Baiazid e baiat cuminte fata de Irascibil... :angryfire: HAHA!

 

La Arc vii cu noua domnitza otomane?

 

dap!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sunt corturile militare?

daca sunt pentru cazarea, mai sunt locuri?

daca nu, am unde pune cortul?

si...unde ne intalnim vineri dupa ora 14:30 ca sa RIDE TO BEER!!!

 

Cum spunea si Shakespeare: two beer or not to beer

 

 

 

ps: merge cineva sambata dupa amiaza din breaza la brasov?

Editat de motorrr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma ce s-a discutat la Arc in legatura cu plecare/cazare? am fost si eu p'acolo...da' cum nu stiu pe nimeni.. :angryfire: am stat si m-am uitat..(dupa cartoane "aici se discuta!" :angryfire:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sunt corturile militare?

daca sunt pentru cazarea, mai sunt locuri?

daca nu, am unde pune cortul?

 

Corturile militare nu sunt pt. cazare! Sunt pt. mese! Loc de cort este din belsug! Corturi si hainute mai groase pt. noapte sa aveti!

 

pana la urma ce s-a discutat la Arc in legatura cu plecare/cazare? am fost si eu p'acolo...da' cum nu stiu pe nimeni.. am stat si m-am uitat..(dupa cartoane "aici se discuta!"

 

Eu nu m-am miscat de langa motoreta! Am fost exact langa Baiazid si am stat pana pe la 9! Au fost destui care m-au intrebat de Breaza si le-am raspuns! De plecare...nu stiu nimic pt. ca eu o sa plec de asta-seara! Ramane sa discutati intre voi ora de plecare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corturile militare nu sunt pt. cazare! Sunt pt. mese! Loc de cort este din belsug! Corturi si hainute mai groase pt. noapte sa aveti!

 

hainute... ba esti nebun

 

 

eu saptamana trecuta pe la 5dimineata umblam in geaca mai groasa si cu caciula pe cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care doresc sa plece din Bucuresti catre Breaza sambata dimineata (ora 9.00) pot sa ni se alature grupului nostru format din vreo 5 motociclete..

 

Intalnirea are loc sambata 16.09.2006 ora 09.00 la Mc'Donald's pod Otopeni !!

 

 

Bem o cafea acolo .. vorbim ..ne imprietenim si la 9.30 plecam la drum !!!

post-4061-1158216845_thumb.jpg

Editat de Billy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot decat sa le multumesc celor care vor veni! :angryfire: O sa va simtiti excelent...va garantez!

 

eu saptamana trecuta pe la 5dimineata umblam in geaca mai groasa si cu caciula pe cap

 

baaaa...pai tu erai ranga la ora aia! Cum dreacu ti-a fost frig, mai ales ca stiu in ce conditii mai dormi cand esti muci! :angryfire: :angryfire:

 

Apropo...vad ca topicul este citit si de baietii din Drumul Taberei! Va asteptam ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaa...pai tu erai ranga la ora aia! Cum dreacu ti-a fost frig, mai ales ca stiu in ce conditii mai dormi cand esti muci! :angryfire: :angryfire:

 

ai vazut ce marfa dorm

 

 

bine ca esti tu destept... sa ma duci in cort rabla daca o sa adorm in week-endul asta inaintea ta :angryfire:

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...