Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:angryfire: :angryfire: :angryfire: ;) :yikes: :finger: :) Latest News! Pregatirile sunt aproape gata! Vremea....tine cu noi! Putin cloudy....dar nu sunt perspective de ploaie! Mia avem de pus indicatoarele pt. drum! Vor fi gata pana la venirea primului grup! :yikes: Va asteapta 2 zile si 2 nopti pline de distractie!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire: :angryfire: ;) :yikes: :yikes: :finger: Latest News! Pregatirile sunt aproape gata! Vremea....tine cu noi! Putin cloudy....dar nu sunt perspective de ploaie! Mia avem de pus indicatoarele pt. drum! Vor fi gata pana la venirea primului grup! :yikes: Va asteapta 2 zile si 2 nopti pline de distractie!

 

 

O sa apar si eu din seara asta ....

Dinspre Brasov.......... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire: :angryfire: ;) :( :yikes: :yikes: Latest News! Pregatirile sunt aproape gata! Vremea....tine cu noi! Putin cloudy....dar nu sunt perspective de ploaie! Mia avem de pus indicatoarele pt. drum! Vor fi gata pana la venirea primului grup! ;) Va asteapta 2 zile si 2 nopti pline de distractie!

 

asa al meu... ;) :) :finger: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toata viteza (de enduro) la Breazaaa!!!

sper sa prind grupul de la petrom Ploiesti la ora 18. Drink you there!

 

din pacate maine seara am o nunta la SF Gheorghe asa ca intreb si eu...e vreun spargator de gasca, ca mine, care sa plece maine pe la 14-15 spre Brasov?

Editat de motorrr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am placerea de a fi primul care isi spune parerea:

SUPER

 

felicitari Stefan!!!

 

din pacate eu am fost nevoit sa plec sambata dupa amiaza la Sf Gheorghe dar cand m-am intors azi (duminica) la ora 13:30 nu mai era nimeni. ce ati plecat fratilor asa cu noaptea-n cap?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ehhe am dat o tura prin valea doftanei cu Silverii la Festivalul cascavalei :kiss: ...plimbarica a fost faina si vremea frumoasa....BTW FELICITARI celui care a reusit cu desavarsire ca la 7 dimineata sa trezeasca un camping intreg cu anuntul privind venirea ploii si amenintari cu privire la blocaj in zona :crack: ....in juma de ora corturile erau deja stranse si unii plecati :crack: ....

 

cei care au mai ramas au dat o tura la Paltinu si pe Valea Doftanei...asteptam dovezi de la DMW

 

in legatura cu intalnirea felicitari Stefanilor si celor care au contribuit la eveniment...eu kiar m-am simtit bine alaturi de prieteni si m-am distrat pe cinste...nu ca mi-as aduce in totalitate aminte ce am facut :crack: ....nu mai beau vodca promit :funny:

 

toate bune la voi acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da exercitiu:

----> la 7 dimineata: bah, vine ploaie, nu mai iesiti cu moto de aici (personal am zis :crack: ca ma doare la basca. iju stie sa mearga prin iarba uda si namol, deci merit sa dorm :crack: )

----> la 8 cand am facut ochi mai erau :crack: 3 - 4 corturi, restul impreuna cu motoristii aferenti se evaporasera. :crack:

 

 

cred ca nici daca era razie si venea garda nu o taiau asa repede. Or fi facut toti armata

 

bine naibii ca m-au pacalit sa vin si eu pana la Valea Doftanei ca altfel la 12 eram acasa. drum frumos si mititei calumea la destinatie

 

 

una peste alta super misto, ce bine ar fi daca ar fi mai dese exact intalnirile de genul asta, nu concerte si alte vraji. pacat ca s-a terminat vinul fiert cam devreme(pt mine ca am ajuns sambata pe la 5)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul viceprimar va multumeste inca o data pt. prezenta si pt. conduita exemplara pe timpul intalnirii :crack: SI eu va multumesc pe aceasta cale ca ati avut incredere intr-o intalnire atat de mica precum aceasta! Dupa cate vad...v-a placut si v-ati distrat :crack: Va asteptam si anul viitor dar cu o organizare mult mai buna! Primul an este mai greu! Va multumim inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am pierdut 2 brichete. daca le-a gasit cineva le vreau urgent inapoi.

semnalmente: una e neagra si alta e albastra, are blitz si camera foto de 1.3 mega pixeli.

 

ofer recompensa grasa (60 si ceva de kile)...

 

in rest toate bune si frumoase pana a dat rabla desteptarea la 8 si mi-a stricat somnul de frumusete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Stefan! Dn punctul meu de vedere daca ar fi toate intalnirile a asta nu ash rata nici una...

 

Nu sunt fan al intalnirilor, pentru ca nu imi place aglomeratia shi invalmasheala, dar asta a fost super ok.

 

M-a impresionat in mod placut, sambata seara, Stefan care m-a vazut plecand shi a oprit langa mine sa ma intrebe daca mi-a placut shi daca m-am simtzit bine.

 

Felicitari, shi incearca data viitoare cand mai organizezi ceva sa iasa cel putin lafel de bine ca acum.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da.. Stefan m-a impresionat in mod placut, are un caracter de nota 10, felicitari pentru ce a reusit sa faca in acest weekend.

 

Din nefericire , nu sunt toti asa, exista cativa "motoristi" care sunt exact opusul lui Stefan, si iar din nefericire, imi este rusine ca-i cunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a placut foarte tare desi nu am avut parte decat de cateva ore de distractie. Bravo organizatorilor si participantilor, mai putin meseriasului care la ora 5 dimineata sambata ragea ceva de genul trezirea ca-mi bag p..a in inima voastra :crack: si celor care au vandut haleu vineri noaptea :crack:

 

In rest multe multumiri lui Stephon pt tuica si vin si pt organizare. Foarte frumos si la anul sper sa stau de vineri pana duminica :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos!

 

Am petrecut putin la Talea, dar locatia, organizarea, compania, muzica le-am gustat din plin. :crack:

Unii dintre noi am gustat si micii. :crack:

 

Pentru Grupu' de la ora 8 (intarziatii aia care urcau spre Talea cand toata lumea pleca spre parada :crack: ) a urmat o tura pe Cheia cu intoarcere in Bucuresti. Doar placerea drumului ne-a facut sa parasim Talea dupa numai cateva ore.

 

 

@Stephon, tu erai duminica pe DN spre Bucuresti pe la 6 seara sau mi s-a parut?

 

FELICITARI PENTRU ORGANIZARE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai intrunire! :crack:

Baaaaaaaaaaaaah! Fugiti ca vine ploaiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

pai la cat alcool ai baut normal ca veamea ploia....

P.S. ii multumesc lui stephon care m-a trezit la ora 08.10... eram mai beat decat m-am culcat(si-mi fugea displyul la greu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul viceprimar va multumeste inca o data pt. prezenta si pt. conduita exemplara pe timpul intalnirii :kiss: SI eu va multumesc pe aceasta cale ca ati avut incredere intr-o intalnire atat de mica precum aceasta! Dupa cate vad...v-a placut si v-ati distrat :lol: Va asteptam si anul viitor dar cu o organizare mult mai buna! Primul an este mai greu! Va multumim inca o data!

 

 

bah poate la anu datzi shi voi drumu la aeru conditzionat!!! :crack: :funny: :D

 

super intalneala!!! :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...