Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

unde va intalniti.. raspunsul e simplu, in livada postei. tot timpul.

iti spun eu c-am rezolvat, pe unul l-a prins seara trecuta un echipaj. cu siguranta isi va schimba "ruta"

 

 

unde va intalniti.. raspunsul e simplu, in livada postei. tot timpul.

iti spun eu c-am rezolvat, pe unul l-a prins seara trecuta un echipaj. cu siguranta isi va schimba "ruta"

Tare as vrea sa te cunosc si sa-ti pun eu ce baieti faini sunt motociclistii!!!,asta dupa ce iti incarc bine bateria si dupa care iti pun bornele invers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru ca pe soseaua de centura intorc martalogii pe linia continua dubla si murim ca prostii in flacari. DEAIA!

Muriti tot din cauza vitezei, oare de ce? Ca daca ati merge mai incet, civilizat ati evita orice posibil impact. Dar sa zicem ca nu muriti; vinovat va fi si martalogul, dar si TU pentru ca circulai cu mult peste viteza legala. Voua chiar nu vrea sa va iasa din cap faptul ca VITEZA excesiva ucide. Saracu motor n-are nicio vina, problema e intre ghidon si scaun.

 

Mai era varianta cu service-ul, aia n-o puteti aplica?

Editat de Roger25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jupane, cred ca vorbesti prostii. Cam cat ai mers tu cu motorul la viata ta?

 

Unii pot estima acest aspect în număr de kilometrii, alţii în număr de ore. Nu este relevant acest aspect.

Fără a mai pune la socoteală şi talentul. Vrem să îl acceptăm sau nu, face parte din calităţile fiecăruia. Nu toată lumea este capabilă să stăpânească o motocicletă, chiar dacă deţin şi pilotează una.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voua chiar nu vrea sa va iasa din cap faptul ca VITEZA excesiva ucide.

Am mai spus-o, o voi mai spune si o voi sustine in continuare...... este doar pe jumatate adevarat. Lipsa reflexelor la acea viteza ucide.

 

Si cred ca ar trebui sa intre in cap..... nu sa iasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus-o, o voi mai spune si o voi sustine in continuare...... este doar pe jumatate adevarat. Lipsa reflexelor la acea viteza ucide.

 

Si cred ca ar trebui sa intre in cap..... nu sa iasa.

nu stiu cat de super-man esti tu, dar la peste 100 km/h pe 2 roti, si si in oras, nu stiu ce reflexe mai poti avea de evitare a unui obstacol care iti apare, sa zicem, la 100m (de exemplu un pieton care trece, el vazand ca esti destul de departe dar de fapt din cauza vitezei nu-l mai poti evita). Reflexele tale de a evita un obstacol functioneaza pana la ce viteza maxima?

 

Oprirea brusca ucide. Decelerarea rapida.

... pe care o faci (brusc) tot ca urmare a vitezei

Editat de Roger25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus-o, o voi mai spune si o voi sustine in continuare...... este doar pe jumatate adevarat. Lipsa reflexelor la acea viteza ucide.

 

Si cred ca ar trebui sa intre in cap..... nu sa iasa.

te injur ! iar bagi in seama cantitatile neglijabile ? n-are mobra nu stie cu ce se mananca ! nu te mai obosi ca oricum el are dreptate ! da-i cu flit !

 

Viteza ucide !!!

nu numai ! prostia ucide , neatentia ucide , starea drumurilor , modul in care sunt iluminate ....etc ! traim in Ro si trebuie sa ne obisnuim cu asta !

 

ps. :offtopic:

Editat de valitaz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te injur ! iar bagi in seama cantitatile neglijabile ? n-are mobra nu stie cu ce se mananca ! nu te mai obosi ca oricum el are dreptate ! da-i cu flit !

Nu te tine :D

 

Stai linistit..... doar ma plictisesc si toata treaba asta ma amuza teribil. Cand am alte lucruri de facut sigur nu ma gasesti aici :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cat de super-man esti tu, dar la peste 100 km/h pe 2 roti, si si in oras, nu stiu ce reflexe mai poti avea de evitare a unui obstacol care iti apare, sa zicem, la 100m (de exemplu un pieton care trece, el vazand ca esti destul de departe dar de fapt din cauza vitezei nu-l mai poti evita). Reflexele tale de a evita un obstacol functioneaza pana la ce viteza maxima?

 

Stai tu cu un baner cu reduceti viteza pe trecere pe calea bucuresti sa testam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reflexele mele functioneaza pana la viteza pe care mi-o impun. Viteza care intr-o zi poate fi mai mare in alta mai mica.

Reflexele tale nu sunt asemenea reflexelor altor motociclisti care sunt de-a dreptul inconstienti si nu au habar nu au la ce pericol se expun in ORAS (treceri de pietoni, etc). Faptul ca tu esti mai breaz si tie nu ti se-ntampla datorita reflexelor e alta treaba (desi ma indoiesc)

 

p.s. vad c-au disparut vitejii care se ridicau pe o roata, n-am mai vazut niciunul de mult.. ce s-o fi intamplat, nu mai au sange?

Editat de Roger25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi Rogere. I-a zi tu unde vrei sa fie scandal noaptea? Zi tu in ce zona vrei tu cu sangele tau si cancerul care isi face veacu in el sa auzi motor? Ca vin sa iti alin somnu.



Cum pot sterge un post? Ca imi dau seama ca ma enervez cu retardu asta cocalar...



Niezei!!!!!

Editat de 3nd3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu zi cum se sterge post-ul. Daca tot vrei sa zici ceva.

Vai, dar ce ne-am enervat.. nu poti sterge un post.

 

Oricum eu zic sa mai treci pe la scoala, ridere! cate clase ai? scrii ca un analfabet. Pe bune

 

In Bartolomeu, acolo vreau sa fie scandal (ca sa-ti raspund la intrebare)

Editat de Roger25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Iar n-ai somn? Iti recomand cu caldura un set din cele de mai jos. Pe testate, eu am dormit cu party in casa :10:

 

ear_plug1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...