Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

legat de cei "noi" sau cei "vechi".. pe aici !.. astia "noi" nu trebuiesc respectati de cei mai putin "noi" .. sau e numai invers valabil ?:kali: fara nici un fel de ofensa! :rolleyes: e doar o curiozitate..

 

eu cred ca respectul se dobandeste pe parcurs. se castiga... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord, sunt multe alte chesti mult mai importante decat imnul, ce naiba oare nu mai vedem padurea de copac? :rolleyes:

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 12:30 -------------</small><br/>Revin foarte surprins si cu un gust amar dupa o discutie pe mess cu

 

Se pare ca scrici ne lucreaza pe la spate si in combinatie cu iuiu au folosit materiale copiate, de pe Forumul CSR si de aici, fara permisiune scrisa, incalcand astfel drepturile de autor. Pentru simplul fapt ca au intreprins aceste actiuni fara sa intrebe macar, personal ii consider exclusi din comunitate si sper sa intelegeti si sa nu asociati vreodata imaginea CSR cu acesti doi utilizatori ori cu site-urile aferente create de acestia pe care s-au folosit materialele respective. Au pangarit fara rusine sigla CSR si si-au insusit drepturile de autor in Copyright.

 

Sincer sunt dezamagit si am ramas fara cuvinte, chiar nu ma asteptam la asa ceva, putea macar sa fie mai original, nu doar copy-paste :banana:

 

Status-ul lui era urmatorul - "COMUNITATEA SCUTERISILOR din ROMANIA"

 

Atasez conversatia de pe mess cu iuiu

 

"BUZZ!!!

alias: salut

iuiu Calin: salut

iuiu Calin: am inteles ca t esti ceva sef sau ce la csr ?

alias: as prefera fondator

alias:

iuiu Calin: asa..

iuiu Calin: nush cum sa incep sa iti explic./..

alias: cred ca esti constient ca ai incalcat drepturile de copyright! ... nu?

alias:

iuiu Calin: adica?

iuiu Calin:

alias: pai adica ai folosit text copiat de pe Forumul CSR sau Motociclism.ro, proprietatea intelectuala a CSR

alias:

alias: corect?

alias:

iuiu Calin: care e forumul csr?

alias:

alias: http://www.startcsr.3x.ro

iuiu Calin: aa

iuiu Calin:

iuiu Calin: asa si?

alias: pai sincer sunt putin dezamagt, ma asteptam sa ceri voie intai

iuiu Calin: eu am vb cu skytech

iuiu Calin:

alias: sigur nu ar fi fost nicio problema

iuiu Calin: si fac cu el ceva treaba buna

alias: skytech adica scrici este un nimeni pentru mine cel putin si aproape nimeni pentru comunitate

iuiu Calin: asta nu stiu

iuiu Calin: ce si cum

alias: crede-ma cand iti spun ca el nu are nicio tangenta cu CSR

alias: uite iti spun eu

iuiu Calin: asta nu stiu

alias: vrei sa-ti dau in scris cu semnatura?

iuiu Calin:

iuiu Calin: ei na..

iuiu Calin: oricum..eu am de gand sa fac ceva cu CSR asta..de aia m`am apucat sa fac acel forum

alias: prin comportamentul lui si prin natura actiunilor sala a adus prejudicii imaginii CSR, motiv pentru care este considerat exculs

iuiu Calin: am firma asa ca..vreau cat mai legal sa fac

alias: nu mi se pare normal

iuiu Calin: de ce nu?

alias: sincer nici nu te cunosc, nu ai participat la intalniri pana acum si acum vi cu astfel de pretentii?

alias: nu crezi ca esti putin deplasat?

iuiu Calin: poate

alias: ce user ai pe motociclism.ro?

iuiu Calin: iuiu

alias: aha

iuiu Calin: deci..

alias: participi la mars sambata?

iuiu Calin: eu am vrut sa ma bag....da ziceati ca nu pot pt ca nu sunt din bucuresti

alias: daca da, te asteptam la CIrc la ora 8:30 sa plecam impreuna

iuiu Calin: asa ca ne`am hotarat sa facem CSR legal

iuiu Calin: sunt din Maramures

alias: pai nu esti din Buc?

iuiu Calin: nu din bucuresti

alias: aha

iuiu Calin: daca eram din buc...participam

alias: din pacate CSR este deja revendicat si poti afla asta la Registrul Comertului. Oricum iti doresc mult succes in ceea ce-ti doresti sa faci si sper sa iasa ceva bun din asta

alias: Din pacate nefiind din Buc. nu putem discuta concret mai multe pe acest subect

alias: toate bune

alias: salut

iuiu Calin: ms la fel

iuiu Calin: o zi buna in continuare

alias: ai grija cu materialele si textele folosite pe site-ul tau

alias: sal

iuiu Calin has signed out. (4/11/2008 12:26 PM)

 

Daca intrati pe site-ul respectiv veti vedea despre ce vorbesc

 

Atasez o poza ca sa vedeti despre ce este vorba.

post-9269-1207906570_thumb.jpg

 

Astept parerile voastre referitoare la acesta problema si va invit sa va exprimati parerea AICI!

 

Multumesc.

1 la mana nu am dat permisiunea lui iuliu sa foloseasca LOGO-ul CSR E O MINCIUNA INFECTA si voi credeti ce vreti sincer..!!!!

!!!!!

2 tu alias daca tot vrei sa deschizi discutia asta .. eu sunt in stare maine sa ma duc maine la OSIM sa inregistrez marca CSR ... pentru care banuiesc ca nu ai drepturi de autor.... drpeturi de autor are tipu care a creat logo-ul... prietenul lui vladul.... nu sa emis factuca nimik ... catre nici o asociatie ...forum etc... si din momentul in care eu am marca inregistrata te pot da in judecata ca folosesti "brandul" meu te rog mult daca tot mi-ai dat ignore nu aunca noroi in mine si pe chestia asta ca daca imi folosesti logoul te pot da in judecata ... dar nu am dc pt ca nu am nimik de castigat... doar ti-am dat o ideee

 

3 tu alias ai luat in seama ce a zis iuliu ... nu m-ai intrebat si pe mine daca e adevarat sau nu EU NU I-AM SPUS NICIODATA LUI IULIU EXPRESS!!! SA FOLOSEASCA LOGOUL...... ASTA E O MINCIUNA INFECTA !!! REPET INFECTA.!!!!!... EU NU AM MAI INTRAT DE MULT PE MESS SAU PE FORUMURI.. DREPT URMARE SE ARUNCA NOROI IN FATA MEA .... SINCER... CA MI-A ADUS CINEVA LA cunostinta PROB ASTA ... NU DAU NUME.....

 

deci eu as fi instare sa te sun acum alias si sa vb pe tema asta e ora 1 dimineata si nu imi permit in fine toata lumea a sarit pentru tine si au crezut.... " oh yeah of little minds"

 

 

REPET !!! EU NU AM MAI INTRAT DE MULT PE MESS SAU PE FORUMURI.. DREPT URMARE SE ARUNCA NOROI IN FATA MEA

 

deci multumesc alais si cei care au avut incredere in mine

 

repet din nou alias nu ai nici un drept de autor nu ai brandul CSR... forumul.. etc NIMK din ce ai spus tu nu exista OFICIAL ... in acte

 

copyright se numeste cand ai " brandul " inregistrat .. ce ai tu este un copyright...fictiv... la mica intelegere .. cu lumea din comunitate....

SI CA SA INCHID TE ROG ALIAS DACA MA INSEL ... SA IMI ARATI ACTELE DE LA OSIM CA LOGOUL BRANDUL SI TOT CE ESTE ASOCIAT CU CSR ARE O BAZA LEGALA .. ARE LOGO-UL INREG LA OSIM SI ETC.... DACA DA ATUNCI DA AI DREPTATE.. SA TE VAD MAI DEPARTE CE NOROI SAU MINCIUNI O SA MAI ARUNCI IN DIRECTIA MEA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O parere obiectiva si dezinteresata total:

Alias, asa cum zice scr33ky2000, ai acelasi drept asupra CSR precum are oricine. Atata timp cat nu aveti nicio hartie la mana care sa ateste proprietatea CSR puteti sa va certati la nesfarsit. Nu mai ameninta cu drepturi de copyright pt ca nu ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LAST update MARTURIA!!!!!!!!!! atentie marturia LUI IULIU !!!! cum puteti sa aruncati aiurea noroi mai ales tu alias... daca nu ma inghiti asta nu inseamna ca tre sa ma faci de (cuvant urat) la propriu tu esti genu de om care trebuie blokat in jocul sau propriu

 

 

 

 

DECI DA SCZ .. NUST DC MI-A RAMAS IN CAP FAZA CU LOGO-UL........LA INCEPUTUL CONVERSATIEI

 

 

si in continuare marturia

 

So®in Flo®in (5/7/2008 12:20:52 AM): baiii

So®in Flo®in (5/7/2008 12:20:56 AM): vreau sa vb cu tine

iuiu Calin (5/7/2008 12:21:26 AM): spune

So®in Flo®in (5/7/2008 12:21:45 AM): ai microfon

So®in Flo®in (5/7/2008 12:21:46 AM): ?

iuiu Calin (5/7/2008 12:21:50 AM): nu

So®in Flo®in (5/7/2008 12:21:55 AM): ok stai asa

So®in Flo®in (5/7/2008 12:22:14 AM): vb oi ca mor mainile

So®in Flo®in (5/7/2008 12:22:22 AM): ah stai brb

So®in Flo®in (5/7/2008 12:22:26 AM): ah stai brb

iuiu Calin (5/7/2008 12:22:44 AM): nu pot sa vb ca e fratemeu in camera aici..doarme

iuiu Calin (5/7/2008 12:22:45 AM): scrie

So®in Flo®in (5/7/2008 12:24:05 AM): casti

So®in Flo®in (5/7/2008 12:24:05 AM): ?

So®in Flo®in (5/7/2008 12:24:11 AM): ai

So®in Flo®in (5/7/2008 12:24:12 AM): |

So®in Flo®in (5/7/2008 12:24:13 AM): ?

iuiu Calin (5/7/2008 12:55:03 AM): stai ca a cazut netu

iuiu Calin (5/7/2008 12:55:04 AM): spune acuma

So®in Flo®in (5/7/2008 12:55:05 AM): ok

So®in Flo®in (5/7/2008 12:55:30 AM): mai am si eu o intrebare cand ti-am spus eu ca poti sa folosesti logoul csr pe forumul tau...

So®in Flo®in (5/7/2008 12:55:30 AM): ?|

iuiu Calin (5/7/2008 12:55:53 AM): care logo?

So®in Flo®in (5/7/2008 12:56:11 AM): ala care s-a facut discutie pe forum

So®in Flo®in (5/7/2008 12:56:14 AM): vrei link

So®in Flo®in (5/7/2008 12:56:17 AM): stai asa

So®in Flo®in (5/7/2008 12:56:35 AM): /index.php?...4882&st=480

So®in Flo®in (5/7/2008 12:57:11 AM): deci eu te-am mai ajutat sa iti aduci pe forum oameni si u asta ai facut ai pus logo-ul etc... pe forumu tau...

So®in Flo®in (5/7/2008 12:57:30 AM): spunemi tu cand ti-am spus EXPRESS ca poti folosi logoul csr si toate materialele de acolo....

iuiu Calin (5/7/2008 12:57:43 AM): cine a zis ca mi`ai zis?

So®in Flo®in (5/7/2008 12:58:03 AM): citeste acolo... nu iti mai aduci aminte ce ai scrsi lu alis

So®in Flo®in (5/7/2008 12:58:03 AM): ??

So®in Flo®in (5/7/2008 12:58:20 AM): ai tot lugul " conversatiei " voastre acolo

So®in Flo®in (5/7/2008 12:59:30 AM): si logo-ul si textul de pe forumul CSR!!!

So®in Flo®in (5/7/2008 12:59:38 AM): am auzit ca ai copiat detoate de pe acolo

So®in Flo®in (5/7/2008 12:59:50 AM): uite cum ma bagi in (cuvant urat)

So®in Flo®in (5/7/2008 12:59:52 AM): la propriu

So®in Flo®in (5/7/2008 1:01:39 AM): deci spune-mi tu cand ti-am spus EXPRESS ca poti folosi TEXTE ,POZE si alte materiale de acolo ???????????????

iuiu Calin (5/7/2008 1:01:53 AM): ce texte ma?

So®in Flo®in (5/7/2008 1:01:53 AM): cand ti-am spus eu asta ????????

iuiu Calin (5/7/2008 1:01:55 AM): arata`mi texte

iuiu Calin (5/7/2008 1:01:59 AM): si ce zici tu

So®in Flo®in (5/7/2008 1:02:06 AM): uite cunversatioa acolo

So®in Flo®in (5/7/2008 1:02:12 AM): ce ai vorbit cu alias

iuiu Calin (5/7/2008 1:02:23 AM): am vazut..da nu m`am referit ca ai ziis tu

iuiu Calin (5/7/2008 1:02:39 AM): i`am zis la alias ca am vb cu tie sa facem csr

So®in Flo®in (5/7/2008 1:02:44 AM): PAI ACOLO SCRIE CLAR!!!!!!!!!!!!! ca ai vorbit cu mine si bla bla bla

iuiu Calin (5/7/2008 1:02:53 AM): da ..da nu de logo si texte

So®in Flo®in (5/7/2008 1:03:01 AM): tot ma refer la tot!!!!

So®in Flo®in (5/7/2008 1:03:08 AM): cu ce ai vb cu mine sa folosesti de acolo

So®in Flo®in (5/7/2008 1:03:09 AM): !!!!!!!!!!!1

So®in Flo®in (5/7/2008 1:03:44 AM): logo....texte....poze etc....

iuiu Calin (5/7/2008 1:03:47 AM): nu am zis asta

So®in Flo®in (5/7/2008 1:04:06 AM): CUM nu ai zis.. adika il faci pe ala tampit sau ce ???

iuiu Calin (5/7/2008 1:04:15 AM): i`am zis doar ca facem impreuna site`u

So®in Flo®in (5/7/2008 1:04:16 AM): il faci pe alis tampit sau cum ???

So®in Flo®in (5/7/2008 1:04:28 AM): bun si ti-am spus eu sa iei pozei si etc de acolo

iuiu Calin (5/7/2008 1:04:28 AM): poi alias oricum e

So®in Flo®in (5/7/2008 1:04:31 AM): ?|???????????????

iuiu Calin (5/7/2008 1:04:37 AM): nU

iuiu Calin (5/7/2008 1:04:42 AM): arata`mi ca am zis eu asta

So®in Flo®in (5/7/2008 1:05:00 AM): pai ti-am dat acolo in link sa citecti ce a scris

iuiu Calin (5/7/2008 1:05:19 AM): am vazut...

iuiu Calin (5/7/2008 1:05:29 AM): da nu este scris ca ai zis tu sa iau logo

iuiu Calin (5/7/2008 1:05:37 AM): citeste mai atent

So®in Flo®in (5/7/2008 1:05:41 AM): nu de logo scz... texte si alte materiale...

So®in Flo®in (5/7/2008 1:05:48 AM): ti-am spus eu sa le folosesti.... ????????

So®in Flo®in (5/7/2008 1:06:07 AM): ti-am spus eu sa le folosesti.... ????????

So®in Flo®in (5/7/2008 1:06:08 AM): ti-am spus eu sa le folosesti.... ????????

So®in Flo®in (5/7/2008 1:06:08 AM): ti-am spus eu sa le folosesti.... ????????

So®in Flo®in (5/7/2008 1:07:44 AM): ti-am dat eu voie sa folosesti materiale de acolo ??????????????????

So®in Flo®in (5/7/2008 1:07:49 AM): ti-am spus eu sa le folosesti.... ????????

 

DECI DA SCZ .. NUST DC MI-A RAMAS IN CAP FAZA CU LOGO-UL........LA INCEPUTUL CONVERSATIEI

 

marog... mai departe nu a mai raspuns si s-a dat disparut...

REPET CE A SPUS E O MINCIUNA INFECTA .. SI AM DOVADA !!!!!!

 

ASA CA VA IUBESC PE TOTI MAI ALES PE TINE ALIAS.....PT CE MI-ATI FACUT.... M-AI FACUT DE UN cacao TOTAL!!!! .....

SI FAPTUL CA L-AM AJUTAT LA UN SITE NU INSEAMNA CA I-AM DAT VOIE SA FOLOSESEASCA MATERIALDE PE FORUMUL csr.... ....VA ROG SA TRAGETI VOI CONCLUZIILE

 

asa ca de acum alias te rog eu sa nu mai crezi pusti de 16-17 ani ......

da intradevar am vrut sa il ajut cu forumu lui...

da am vrut sa facem un forum pentru scuteristi...

ACEST PRESUPUS FORUM NU AVEA NICI O LEGATURA CU CSR !!!!!!!!!!!!

UITATI SI VOI CE INSEAMNA FACEREA DE BINE

 

FACEREA DE BINE =FUTEREA DE MAMA

 

BAFTA ALL SI SPER CA AM CLARIFICAT ACEASTA SITUATIE DE CACAO CARE A INITIAT-O ALIAS......

 

DACA VREI ALIAS TI-AM SPUS DE LA BUN INCEPUT CA DACA ESTI HOTARAT TE AJUT DIN PUNCT DE VEDERE LEGAL SI FINANCIAR CA SA FACE CSR UN CLUB DE SCUTERISTI OFICIAL CU ACTE LEGAL ... POATE IN VIITORUL APROPIAT CU PROPIA CAFENA !!!!!

 

TE ROG EU MULT ALIAS SA REVII ASUPRA LA CE AM SPUS MAI DEVREME....

 

CONCLUZIA... DUPA CUM VAD EU LUCRURILE .....

 

1 ALIAS A INITIAT O CEARTA GENERALA.... AVAND OBIECT CENTRAL PERSOANA MEA ...... POSIBIL DIN CAUZA CA SUNT IN DIZGRATIA SA....VA LAS PE VOI SA HOTARATI

SI NU SUNT SUPARAT PE TINE ALIS .... DAR MAI DESCHIDE OCII OMULE!!!!!!! NU ORICE (cuvant urat) SE MANANCA !!!!!!

 

2 UN PUSTI DE 16-17 ANI VORBESTE FARA SA CUNOASCA

 

 

SI LA SFARSIT EU!!!! INTRU INTR-UN (cuvant urat) IMENS FARA NICI MACAR SA STIU.....

 

 

MII DE MULTUMIRI SURSEI ANONIME CARE MA INFORMAT DE PROBLEMA ASTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaii... ce de lupte p-aici...care mai decare mai sef paici...sunteti niste tristi.

 

 

In fond si la urma urmei ...CSR`ul este al nimanui...oricine daca vrea pune stapanire pe el.

 

 

PS. Astept sa va vad la Povestiri Adevarate :banana: :rolleyes:

Editat de Costy_Clipcea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Astept sa va vad la Povestiri Adevarate :kali: :rolleyes:

 

 

OTV !!!

 

 

eu zic ca daca tot tineti de CSR, macar legalizati`l ....probabil o sa fie multa bataie de cap la inceput, dar zic eu ca merita, daca tot sariti ca CSR asa si pe dincolo :banana:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am stat si m-am gandit bine la ceea ce am de facut, am ajuns la o concluzie si am luat singura decizie corecta in acest sens.

 

Incepand din acest moment tot ceea ce inseamna CSR nu va mai fi asociat cu mine, nu ma voi mai considera membru al CSR si nici nu voi mai participa la intalniri. Poate aceasta decizie a mea ii va supara pe unii dintre voi si profit acum pentru a va cere scuze, dar cu siguranta ii va bucura pe alti...

 

Am luat aceasta hotarare in urma ultimelor discutii de pe forum si chiar sunt curios sa vad unde se va ajunge peste 1 an sau 2. Momentan nu am timp nici sa respir si nu ar fi corect sa mai incerc sa incurc pe nimeni, poate pe viitor cad timpul imi va permite sa trec pe la Circ sau pe la Arc...

 

Doresc sa urez tuturor asfalt uscat si salutari cu farul, precum si mult succes lui Marius si Vlad in organizarea CSR-ului pe viitor.

 

Am sa pastrez contul de pe motociclism.ro, dar voi intra destul de rar si cel mai probabil doar pentru a cauta anumite informatii.

 

Intr-adevar poate am gresit si am lovit in tine scrici fara sa te intreb, sti cum este cand are loc o crima politia ii ia in vizor intai pe cei cu cazier ... dar oricum pentru mine vei ramane mereu acelasi. Daca tu poti sa te consideri om si daca tu esti multumit de tine si daca tu ai impresia ca sti ce-i ala bun simt, bravo, te felicit, insa eu nu mai pot face asta de multa vreme. Oricum iti cer scuze si va cer scuze tuturor celor afectati de aceasta discutie poate inutila.

 

Raman la parerea mea si anume ca nu a fost corect cum a procedat iuiu cu materialele luate miseleste de pe Forumul CSR. Ca tot suntem la acest capitol, Forumul CSR va mai functiona o perioada, dar voi posta acolo imediat ce ma voi hotara data si cand il voi opri, pentru ca nu isi are rostul, foarte putine mesaje si nimic constructiv. Multumesc membrilor STAFF-ului care m-au ajutat in intretinerea Forumului CSR.

 

Desi telefonul meu ramane acelasi, tin sa va rog sa nu mai fiu sunat si intrebat una-alta despre CSR si intalnirile CSR si asa imi este destul de greu. Multumesc

 

In general cand iau o hotarare nu prea mai exista cale de intoarcere, asa ca orice discutii legate de treaba asta, aici pe forum sau telefonic, nu isi au rostul. Multumesc pentru intelegere.

 

 

Mult succes in continuare tuturor!

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am stat si m-am gandit bine la ceea ce am de facut, am ajuns la o concluzie si am luat singura decizie corecta in acest sens.

 

Incepand din acest moment tot ceea ce inseamna CSR nu va mai fi asociat cu mine, nu ma voi mai considera membru al CSR si nici nu voi mai participa la intalniri. Poate aceasta decizie a mea ii va supara pe unii dintre voi si profit acum pentru a va cere scuze, dar cu siguranta ii va bucura pe alti...

 

Am luat aceasta hotarare in urma ultimelor discutii de pe forum si chiar sunt curios sa vad unde se va ajunge peste 1 an sau 2. Momentan nu am timp nici sa respir si nu ar fi corect sa mai incerc sa incurc pe nimeni, poate pe viitor cad timpul imi va permite sa trec pe la Circ sau pe la Arc...

 

Doresc sa urez tuturor asfalt uscat si salutari cu farul, precum si mult succes lui Marius si Vlad in organizarea CSR-ului pe viitor.

 

Am sa pastrez contul de pe motociclism.ro, dar voi intra destul de rar si cel mai probabil doar pentru a cauta anumite informatii.

 

Intr-adevar poate am gresit si am lovit in tine scrici fara sa te intreb, sti cum este cand are loc o crima politia ii ia in vizor intai pe cei cu cazier ... dar oricum pentru mine vei ramane mereu acelasi. Daca tu poti sa te consideri om si daca tu esti multumit de tine si daca tu ai impresia ca sti ce-i ala bun simt, bravo, te felicit, insa eu nu mai pot face asta de multa vreme. Oricum iti cer scuze si va cer scuze tuturor celor afectati de aceasta discutie poate inutila.

 

Raman la parerea mea si anume ca nu a fost corect cum a procedat iuiu cu materialele luate miseleste de pe Forumul CSR. Ca tot suntem la acest capitol, Forumul CSR va mai functiona o perioada, dar voi posta acolo imediat ce ma voi hotara data si cand il voi opri, pentru ca nu isi are rostul, foarte putine mesaje si nimic constructiv. Multumesc membrilor STAFF-ului care m-au ajutat in intretinerea Forumului CSR.

 

Desi telefonul meu ramane acelasi, tin sa va rog sa nu mai fiu sunat si intrebat una-alta despre CSR si intalnirile CSR si asa imi este destul de greu. Multumesc

 

In general cand iau o hotarare nu prea mai exista cale de intoarcere, asa ca orice discutii legate de treaba asta, aici pe forum sau telefonic, nu isi au rostul. Multumesc pentru intelegere.

 

 

Mult succes in continuare tuturor!

Dura treaba... :)

Intr-adevar ne zbatem de un an sa ajutam lumea scuterelor cum putem, insa este o cauza pierduta...

Intrunirile vor mai avea loc la Circ si la Arc, insa nu sub deviza CSR, ci doar "adunare scuterizata"; imi pare rau ca nu a iesit cum trebuia toata treaba cu Comunitatea ca asociatie, dar, pur si simplu, nu se merita!

 

 

Bafta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca eu nu inteleg nik ...nu prea am fost la curent in ultimele zile

din cate am citit iese ca sa certat alias cu skytech din cauza lui iuiu ca a copiat textele,logo` fara ai intreba pe cei de la motociclism.ro.La intrebat doar pe skytech care l`a lasat fara a stii alias si care l`a ajutat la site.

Cam asha`i ?

Se va inchide motociclism.ro?

Editat de ro_3x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca eu nu inteleg nik ...nu prea am fost la curent in ultimele zile

din cate am citit iese ca sa certat alias cu skytech din cauza lui iuiu ca a copiat textele,logo` fara ai intreba pe cei de la motociclism.ro.La intrebat doar pe skytech care l`a lasat fara a stii alias si care l`a ajutat la site.

Cam asha`i ?

Se va inchide motociclism.ro?

Da, se inchide si vei fi banat pe viata :) Chestii prea complicate pentru unii, no offence!

It's a looong story! Motociclism.ro nu are nicio treaba cu CSR! Asta e doar un topic de dezbatere...

 

 

Bafta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se inchide si vei fi banat pe viata :) Chestii prea complicate pentru unii, no offence!

It's a looong story! Motociclism.ro nu are nicio treaba cu CSR! Asta e doar un topic de dezbatere...

 

 

Bafta! :laugh:

aha ...nu staim..va las sa va rezolvati problema!!

Bafta in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...