Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

2 telescoape reglabile spate de 35-40 cm lungime cap-coada cat m-ar costa si de unde pot sa le cumpar?

Cauta la comuniste amortizoare de mobra, cz... sunt multe modele cu amortizoare asa mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cauta la comuniste amortizoare de mobra, cz... sunt multe modele cu amortizoare asa mici.

sa pun amortizoare de mobra? sunt urate si vechi... si frecate din anii 80.... da-le dracu. Caut niste amortizoare cam ca asta din poza.

Mesaj completat

nimeni?

Incearca pe www.easyparts.nl am vazut ca aveau seturi de 50-70... etc... vezi poate gasesti si ptr 4T.. e naspa daca ai indoit supapa... nu gasesti sa iei de la reprezentanta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa pun amortizoare de mobra? sunt urate si vechi... si frecate din anii 80.... da-le dracu. Caut niste amortizoare cam ca asta din poza.

Mesaj completat

 

Incearca pe www.easyparts.nl am vazut ca aveau seturi de 50-70... etc... vezi poate gasesti si ptr 4T.. e naspa daca ai indoit supapa... nu gasesti sa iei de la reprezentanta?

Nu este reprezentanta Piaggio la mine in oras. :lol:

Sper sa gasesc maine prin bazar..de la vreo chinezarie...poate se potrivesc. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cineva cu scuter care sta in zona maria rosetti - armeneasca si are chef sa faca plimbari cu o inceptoare? :lol:

 

Poti sa vi Duminica la circ de la ora 14 ... :)

 

Asfalt uscat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu ma incumet sa merg pana acolo , mai ales k nu am cursul de legislatie si astept si nr sapt asta , dar ms de invitatie , poate peste vre-o 2 sapt

Asfalt uscat

 

Mesaj completat

poate sa vin fara scuter doar sa va cunosc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti potriveste saua de la f12 rosu la cel alb(asa de curiozitate :rolleyes: )?

 

Nu prea se potriveste, am incercat eu mai demult cand aveam F12, doar cu cevaa modificari ar merge. Si nu cred ca poti lua numai shaua, trebuie cu tot cu portbagaj :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat, dar nu se potrivea la gauri, prinderi, aia lunga are cu tot cu un plastic peste rezervor unde bagi benzina si uleiul, si la F12 cu sha lunga are o bucata de plastic in spate la sha care e din carena nu din sha. Doar sa faci modificari daca merge.

Eu nu am vrut sa ma complic cu modificari, de unde o cumparam cerea un pret cam mare pe ia.

Eu am facut alceva, am fost la tapiter si a invelit toata shaua cu tot cu plasticul din spate, acolo a pus o bucata de burete :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock:) am intrat la viteza mica intr-o dacie( un prieten) I-am rupt bara si stopul e spart :wacko:)

Scuterul are doar 1 zgarietura de 1cm.

acum trebuie sa ii cumpar bara si stop :) dar am ramas :laugh: cum am reusit sa rup dacia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko:) am intrat la viteza mica intr-o dacie( un prieten) I-am rupt bara si stopul e spart :))

Scuterul are doar 1 zgarietura de 1cm.

acum trebuie sa ii cumpar bara si stop :P dar am ramas :rock: cum am reusit sa rup dacia.

 

Cum ai reusi sa intri in dacie :laugh: ,tu ai patit ceva?(bineinteles daca vrei sa ne spui)

Editat de ReSpeCT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am nimic , nici eu nici scuteru, daca aveam viteza mai mare ma arunca peste ghidon dar m-am tzinut bine :laugh:)

eram high eram high.. nustiu cum am reusit...

Editat de TheIceman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu vreau sa il fac calumea , nu cu degetu :| . Am vazut pe net ca este ceva aparat ce incalzeste banda si ramane frumos pe janta . O sa ma interesez in oras sa vad daca mi le poate lipi cineva :lol:

Mesaj completat

cine imi zice ce semnifica acest indicator are un 10 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...