Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se poate repara. Cu MINIM 50 de lei ti-l repara, daca gasesti mester care face o munca atat de migaloasa.Depinde ce s-a uzat. Daca s-au uzat acele bucati de ferodo(cred) care freaca axul atunci scapi ieftin.Daca s-au uzat colectorii nu mai e ieftin.

Dar un electromotor second mai bun si sigilat bate la 80+- lei... Depinde si ce motorizare ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

in 46 de minute nu s-a luat nimeni de tine... se-ntampla ceva cu forumul asta :laugh:

 

militia se prinde, dar nu prea are ce sa faca. mai trist e daca te prinde militia cu mai mult de 45 km/h.

daca poti fa a-ul, ca nu ai nimic de pierdut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radem noi si glumim,dar nu e de ras. in afara de fals in acte mai riscam sa ne rupem si gatul la 100 la ora.

cand m-am dus la un meserias sa-mi aleg o mobra stii ce mi-a zis? sa ai permisu-n mana si apoi mai vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am văzut prin țări străine multe scutere care aveau aripa față ruptă, fară nici un altfel de zgârieturi. Cum se întâmplă de le rup ?

Mesaj completat

Ce Âştiți despre piaggio beverly ? AÂş vrea să cumpăr unul pentru taică-miu. Ori cel de 125 ori cel de 200. Maică`mea zicea că s-a dat cu unul d`ăsta de 200 Âşi era ok pentru oraÂş. Dacă Âştiți da-ți-mi mai multe detalii referitoare la fiabilitate, consum, bicicletă, frâne, probleme specifice etc.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
post-62404-0-04402300-1319625363_thumb.jpg Salutare, am devenit si eu de curand proprietarul unui Yamaha Aerox , si am certificatul lui original dar nu stiu in ce an este fabricat , cel care mi l-a vandut a spus ca e 2007 dar pe certificat nu scrie an fabricatie ,sau poate nu stiu eu unde sa ma uit , daca vreti sa ma ajutati dati-mi un Pm , ms mult ASFALT USCAT si hai caldura.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...

crackup.gif

salutare.ce vreau sa va intreb. tata socru mi-a trimis un scuter un scarabeo de 50cmc din Italia,inca am numerle de italia pe el.am actele lui dar este trecut altcineva in acte. cum il inscriu si eu la primarie?ce trebuie facut,ca nu ma pricep,am motor un srad dar la scutere nu ma pricep si nici nu am mers cu ele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.ce vreau sa va intreb. tata socru mi-a trimis un scuter un scarabeo de 50cmc din Italia,inca am numerle de italia pe el.am actele lui dar este trecut altcineva in acte. cum il inscriu si eu la primarie?ce trebuie facut,ca nu ma pricep,am motor un srad dar la scutere nu ma pricep si nici nu am mers cu ele :crack:

 

Mergi la primarie , cu contract de vanzare cumparare , actele lui ,traduse daca sunt in italiana si il inscrii. E simplu , intrebi pe politaiu' de la usa unde trebuie sa mergi , nu mai stiu cat costa , oricum sub 100 de lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

poate intereseaza pe cineva :

 

1 IULIE 2012 : MEGAINTRUNIREA POSESORILOR DE MAXISCUTERE !!!

La data 30 Iunie se va inaugura autostrada Buc Ploiesti , aceasta prima zi fiind dedicata biciclistilor , deci sunteti bineveniti Sambata daca iubiti si bicicleta !!!

 

insa Duminica , 1 Iulie , vom defila cu iubitele noastre maxiscutere pe cei 60 km !

 

propun intalnire in parcarea IKEA din complexul MALL Baneasa la orele pranzului !

 

 

 

revin cu amanunte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Cate s-au schimbat pe aici din 2008 :) don juan nu mai intra? Razvy? KTA? Prietenul Clodius? au trecut toti la 4 roti? :D

 

 

Am o intrebare legata de permisele pentru moped si scutere. Daca am B-ul ce pot sa conduc si pana la ce capacitate? Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...