Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Ca o continuare la topicul "Dupa o lunga perioada de timp" care a luat-o intr-o complet alta directie :P

 

 

Mesaj catre butcher: ce-ti mai face jet forceulica?Ai facut rodaju' ca la carte?Eu nu prea...chiar deloc :P .Am mers in blana,am mers chiar cu 2 in blana,defapt am mers foarte mult cu 2 in blana :hug: si azi sparsai toba si indoi roata fata intr-o groapa. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oricum topicu' e deschis pt orice fel de discutii.

 

18.gif ca mi`era jena sa deschid eu special altul...

asadar: sunt manuale << (virtuale), (*.pdf, *.doc, *.jpeg etc.) >> de mecanica (despre parti componente, instalatia electrica etc.) despre scutere si/sau motociclete ?

grazie mille :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu limitator 55 km/h si cu doi si singur diferenta e doar la timpi :ok: .Fara limitator nu am cum sa-ti spun dar am auzit ceva de genu 90 km/h.O sa-l delimiteze un baiat din craiova si o sa-ti pot spune exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da tu ma enervezi.Sti ca la demaraj te iau :P .Asteapta tu pana la anu sa-ti dau fum cu noua mea achizitie :hug:

 

Sa nu uitam de faptul ca tu nu te joci ca mine prin nisip :ok: :P

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, va purtati parca aveti 12 ani....pana la anu cand faceti achizitii noi si va luati motoare de 600 eu zic sa stati linistiti si sa nu incercati sa va demonstrati care e pilot mai bun si care are demarajul si prinde viteza cea mai mare...aveti grija sa nu dati "cu mucii de asfalt" vorba cuiva de aici de pe forum.mentalitatea asta o aveam si eu in clasa a 7-a cand mi-am luat moped....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smiley o vandu,eu dadui iar cu toba de sari de tot si zici ca-i elicopter :hug: .Noroc cu casco ca-mi comandai alta toba si carene noi de rezerva :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OVK ... pacat de scuteru ala... ca l-ai luat si nou...ce o fi in mintea ta nu stiu.... altii isi iubesc, minskurile sau scuterele luate sh, la nebunie si tu ....practic iti bati joc de el.. :ok:

 

treaba ta.... dar pe urma sa nu te vaiti ca nu-ti merge scuteru, ca Peugeot e firma de cacao ... etc,etc..

 

ai grija de el, nu fi prost.. nu-l mai chinui atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am invatat minte.Dupa ce schimb toba si o sa pot merge iar cu el nu o sa-l mai forjez in halul ala.

P.S.Nu o sa spun niciodata ca Peugeot e firma de cacao.

 

LE:Ma bate gandul sa pun filtru de aer sport dar cu esapamentul original.O sa am parte de un sunet mai frumos sau nu rezolv nimic?Si ma mai bate gandul sa pun malossi de 70cc intr-un viitor apropiat.S-o fac sau nu?

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am invatat minte.Dupa ce schimb toba si o sa pot merge iar cu el nu o sa-l mai forjez in halul ala.

P.S.Nu o sa spun niciodata ca Peugeot e firma de cacao.

 

LE:Ma bate gandul sa pun filtru de aer sport dar cu esapamentul original.O sa am parte de un sunet mai frumos sau nu rezolv nimic?Si ma mai bate gandul sa pun malossi de 70cc intr-un viitor apropiat.S-o fac sau nu?

 

bah e doar un "amarat" de motorash de 50 cmc :ok: lasa-l asha!!! daca-i dai jos limitarile din fabrica fuge 70-75. ce va trebuie mai mult???

 

de ce nu ashteptatzi sa creshtetzi shi sa va luatzi motoare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intereseaza top speed-ul cat demarajul :ok: .Defapt ma rezum la toba si filtru pt un sunet mai frumos ( :hug: ) si cam atat.

 

A da.Eu deabea am facut 16 ani :P

 

Puteti sa-mi dati si mie un site al unui dealer ce are Yamaha TZR la noi in Romania?

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...