Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca e ceva de genul bad`n mad...sau asa ceva

Nu vreau sa te contrazic, dar nu prea cred ca e bad`n mad :P Am cautat si cu google si cu yahoo images si nu am gasit logo-ul respectiv la rezultatele cautarii. :baldy:

 

mi-am vopsit bestia.... :banana: :P ...poze dinainte si dupa... :ok:

Esti al doilea care si-a vopsit scooterul cu culoare neagra. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te contrazic, dar nu prea cred ca e bad`n mad :baldy: Am cautat si cu google si cu yahoo images si nu am gasit logo-ul respectiv la rezultatele cautarii. :banana:

Esti al doilea care si-a vopsit scooterul cu culoare neagra. :ok:

hai gata ca am rezolvat`o cu logou

 

Negru mi se pare prea simplu. :P

Decat galbenu ala de boala care il avea mai bine negru asta...dar putea sa incerce un alt galben,gen Lambo Yellow...sau poate alta culoare...acum esti gangsta,ghost rider jr...mai poti sa`i mai faci cate ceva si arata bine si pe negru ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi sunt niste noroaie pe la mine prin zona, de-ti intra piciorul pana la glezna in ele. :baldy: Zilele astea sunt endurist. :ok::D

 

eu nu am mai iesit cu scuteru de vreo saptamana... tot timplu' ploua... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana azi cand sunt 16 grade si un soare de se bronzeaza si tiganii si la noi a plouat dar asta nu inseamna ca nu ma plimb :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta nu vi sa-l speli si pe al meu? :) de cand il am doar odata a facut "cunostinta cu sapunu' " :bounce:

Dau o bere si te cazez,promit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine a plouat,dar azi a fost frumos si cat de racit am fost m-am plimbat toata ziua...am facut un drum de vreo 80km in afara,am dus gagica pe la bunicii ei si am scapat si io... in seara asta stau acasa si va mai scriu cate ceva...maine daca e frumos ma duc sa o iau dar ma plictisesc singur pana acolo...sunt doar vreo 40 de km pana acolo...

Cat despre spalat mai are de asteptat broscoiul meu ca este noroi prin oras de la sapaturile care le fac astia de la primarie ai 'reaq...

OVK,sper sa vi ca ma plicti acum prin oras.au plecat toti prin tarile calde ca vine sezonul acuma si tre sa apara pe aici cu asfaltonave pe 2 roti sa se dea mari...si nu am cu cine sa ma plimb...mai sunt vreo 3-4 si nu avem ce face...

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia ca vreau sa va intreb ceva...

 

ati facut vreun drum lung cu scuterul? lung insemnand mai mult de 100 km. daca da, in ce conditii? :drink:

 

:) Da am facut... :ok: Insa nu in cele mai bune conditii...un drum dus-intors asa de plimbare de vreo 130km mi-a luat cam 3-4ore cu tot cu opririle pe care le-am facut...tin sa mentionez ca fostul meu Malaguti F12Phantom m-a dus saracul dar dupa primii 50 de km a trebuit sa opresc vreo juma' de ora k eram si 2 pe al si se incinsese motorul de simteam k ma arde ceva la picior din cauza caldurii din toba (daca mergea saracul numai 80-85km/h cu 2 in blana... :bounce: )...si dupa primii 50km am mai oprit de 2 ori din aceeasi cauza si inca o data sa bag benzina...nu recomand un drum mai lung de 60,70km cu un scuter de 50 in 2timpi...+ ca nu mai puteam de poponeata,imi amortise de imi venea sa ma tarasc pe asfalt cu el...

 

Hai bafta si vreme bune in toata tara sa fie plimbarile in floare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...