Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pot sa va cer si eu ajutorul?

mi s-a rupt cureaua de transmisie si la service mi-au zis ca in 2 saptami abea imi fac programarea dar mi-am luat eu una si am inteles k trebuie scoase ambele "chestii" p care sta(din cunostintele mele, variatorul si ambreiajul, sincer nu stiu)

scuzati limbajul neprofesionist si lipsa de experienta da toti am fost odata mici...pana la urma cum se face?si daca puteti sa puneti si poze v-as ramane indatorat

 

astept raspuns cat mai repede ca abea astept sa ma plimb cu el, m-am saturat sa ma duca tata la servici si sa nu am autonomie deloc...:burnout:

 

multumesc anticipat,

tav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca pe aici nu mai posteaza nimeni :hurt:

:burnout: de ce oare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: de ce oare?

Majoritatea sunt plecati si nu prea au acces la net si mai sunt 2 membri care au probleme cu net-ul, nu stiu daca au rezolvat.

Chiar ma intreb de ce ai postat aici, parca ziceai ca tu nu esti cu CSR-ul, ca esti mai anarhist :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa va cer si eu ajutorul?

mi s-a rupt cureaua de transmisie si la service mi-au zis ca in 2 saptami abea imi fac programarea dar mi-am luat eu una si am inteles k trebuie scoase ambele "chestii" p care sta(din cunostintele mele, variatorul si ambreiajul, sincer nu stiu)

scuzati limbajul neprofesionist si lipsa de experienta da toti am fost odata mici...pana la urma cum se face?si daca puteti sa puneti si poze v-as ramane indatorat

 

astept raspuns cat mai repede ca abea astept sa ma plimb cu el, m-am saturat sa ma duca tata la servici si sa nu am autonomie deloc...:hurt:

 

multumesc anticipat,

tav

cu o pagina in urma am postat eu o poza cu explicati despre transmisie,presupun ca trebuie sa dai variatorul jos pentru a schimba cureaua,nu e mare lucru.

 

spor la treaba :burnout:

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m`am inscris la scoala pt A1 :) 300 de lei ... cursu era 150 si am zis ca mai bine fac si scoala si in banii astia imi da si atestatu intr`o saptamana :burnout: :hurt:

 

Felicitari si bafta la examen.Inca nu am cunoscut pe cinva care sa se planga ca a invatat regulile de circulatie.O sa te simti mult mai liber cand ai hartia in buzunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea sunt plecati si nu prea au acces la net si mai sunt 2 membri care au probleme cu net-ul, nu stiu daca au rezolvat.

Chiar ma intreb de ce ai postat aici, parca ziceai ca tu nu esti cu CSR-ul, ca esti mai anarhist :)

:hurt:

tu ai concluzionat ca aici nu mai posteaza nimeni...(QUOTE(marius45jml @ Aug 8 2007, 08:34 PM)

 

Se pare ca pe aici nu mai posteaza nimeni )

intrebarea mea era retorica (de ce oare)

de ce am postat aici>?

buna intrebare! :burnout:

p.s chill n-o sa se mai intample

Editat de cristigrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este totusi perioada concediilor si este putin mai multa liniste in perioada asta dar cu timpul cei interesati se vor intoarce si cu siguranta va fi un topic foarte activ si pe mai departe. Deja CSR mai are un membru nou...adica eu, numele meu este Marius sau Max pt prieteni!

Asfalt uscat si sa ne vedem cu bine duminica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este totusi perioada concediilor si este putin mai multa liniste in perioada asta dar cu timpul cei interesati se vor intoarce si cu siguranta va fi un topic foarte activ si pe mai departe. Deja CSR mai are un membru nou...adica eu, numele meu este Marius sau Max pt prieteni!

Asfalt uscat si sa ne vedem cu bine duminica!

 

 

nu va luati dupa aparente.....in luna august toata lumea pleaca din Bucuresti......de la 1 septembrie o sa fie cu totul altceva.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este din septembrie va fi cu totul altceva...desi sunt pers care vor pleca si in septembrie mai ales daca fac concediul in afara tarii, asta pt a scapa de caldurile din august....eu unul imi voi programa concediul in septembrie.....este mult mai suportabila caldura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mare rugaminte la membrii CSR si nu numai:

Duminica la intalnire haideti sa punem si noi mana de la mana si sa facem o cheta pentru Meda si de ce nu, sa facem o plimbare pana la parintii fetitei si sa le inmanam banutii. Sa nu ne mai chinuim cu banci si alte formalitati. Fiecare poate sa dea cat il lasa inima si buzunarul, nu se va face nici un repros ca ala a dat mai mult sau mai putin. In situatii ca astea conteaza si un banut.

Pentru cei care nu au timp, macar sa treaca ca ne ocupam noi de restul. Este pentru o cauza buna.

Sigur le vom face o bucurie cand se vor trezi cu scuteristii la usa.

Ma bazez pe voi! :)

 

--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 17:38 -------------
Ma bucur ca ati venti azi la intalnire si ati cotizat pentru binele fetitei. Nu am numarat banii ca s-au pus la gramada, dar cred ca s-au strans cateva milioane. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...