Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.unde 400 de mii ma ca eu nu gasesc sa-mi faca dublura la cheie :cheers:

2.Dupa ce mi-am schimbat variatorul si mi-am pus multivar de la malossi a mers bine.a doua zi am schimbat si toate arcurile de la ambreiaj malossi.Un demaraj de te rastorni cu el dar dupa ce se incalzeste motorul bine trag de acceleratia aia pana la capat si nu se mai tureaza.Dupa vreo 50 si ceva se ambitioneaza iar si se tureaza pana la capat si trage iar de rupe.Precizez ca nu am schimbat si cureaua dar nu stiu ce legatura are caci motorul ar trebui sa se tureze oricum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu mai declanseaza radiatoru???u cum ai delimitat CBR,alt CDI? :o

:cheers:

Declanseaza dar a ajuns foarte repede pe rosu :D) statea turometru undeva la 12 mii de ture :lol:)

 

NU l-am delimitat....nu am ce sa ii fac nu trage el ....a fost invatat lenes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Reverse:Sa vad dak mai imi da scuteru sa fac(k nu fac cu putoarea mea,dak mai imi da o sa si filmez),deocamdata e cam mic whellie,nu pot sa-l tin mult k ma dau prea p spate si ma pun p sha in spate d tot si ma ridic :cheers:

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Reverse:Sa vad dak mai imi da scuteru sa fac(k nu fac cu putoarea mea,dak mai imi da o sa si filmez),deocamdata e cam mic whellie,nu pot sa-l tin mult k ma dau prea p spate si ma pun p sha in spate d tot si ma ridic :cheers:

sa ma inveti si pe mine daca vii la bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat si eu pe o roata :o era sa vina scooteru peste mine :D am fost "inteliget" am facut treaba asta intr-o panta mica; urcam :cheers: noroc ca m-am speriat si l-am coborat in siguranta fara sa cad... am mai zis tre sa mai exersez si trebuie sa invat wheelie ca-i marpha :lol:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea se da pe-o roata :D Vreau si eu carburator "pt wheelie" :cheers: . carbu meu daca ma ridic pe o roata nu-mi mai da benzina, ori e zgarcit ori e varza :o

App reversule, de unde atata lene sa stai la semafor pe cric, nu mai ai putere sa ti bestia, mai baga o shaorma :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat si eu pe o roata :D era sa vina scooteru peste mine :lol: am fost "inteliget" am facut treaba asta intr-o panta mica; urcam :cheers: noroc ca m-am speriat si l-am coborat in siguranta fara sa cad... am mai zis tre sa mai exersez si trebuie sa invat wheelie ca-i marpha :P

Doar ti s-a parut credema :o

 

Asta este impresia. :-L)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

App reversule, de unde atata lene sa stai la semafor pe cric, nu mai ai putere sa ti bestia, mai baga o shaorma :cheers:

auzi ma lasa cricu meu , ca asa fac forjatorii ... da` tu ce cautai la ora cu femeia in spate p`acolo???nebunuleeeee numa prostii faci ma ...adu`i si lui costy o femeie...ca a largit gaura la toba de cand are carucioru ala de butelii caruia ii zice el motoreta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma lasa cricu meu , ca asa fac forjatorii ... da` tu ce cautai la ora cu femeia in spate p`acolo???nebunuleeeee numa prostii faci ma ...adu`i si lui costy o femeie...ca a largit gaura la toba de cand are carucioru ala de butelii caruia ii zice el motoreta

Mie nu imi tre frate nimica.... :lol: :-L :P iti explic eo tie cand ne intanlim ;))

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 01:02 -------------

Toata lumea se da pe-o roata :rock: Vreau si eu carburator "pt wheelie" :cheers: . carbu meu daca ma ridic pe o roata nu-mi mai da benzina, ori e zgarcit ori e varza :o

App reversule, de unde atata lene sa stai la semafor pe cric, nu mai ai putere sa ti bestia, mai baga o shaorma ;)

Tu vrei o viata ma :D :sick:

 

Mai stau si eu cateodata cu cricu pus da e aiurea pana il ridici astea. Carucioru de butelii nu pleaca cu cricul pus.

 

 

PS.Daca vrei stai cu standeru dupa mne. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...