Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

cand ne intalnim poate te prezinti cu o saorma la sefu tau ... asta asa ca sa te mai las sa fii secretara mea ...ca altfel te trec la matura cu coana isaura :cheers:

Hai ma mergi in treaba ta, dai drumu daicia ca nu a dat drumu la genin.

 

Secretara ta e alt cineva nu io ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ma mergi in treaba ta, dai drumu daicia ca nu a dat drumu la genin.

 

Secretara ta e alt cineva nu io ma.

hai racere , dai drumu acasa ... esti rau tu ma,maine sa-ti pui slidere la umeri ca la ce racing te dai tu ... :o

 

al dracu ai protectii la umeri din titan...da` doar pe stangu ca pe dreptu ai din salajan :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai racere , dai drumu acasa ... esti rau tu ma,maine sa-ti pui slidere la umeri ca la ce racing te dai tu ... :o

 

al dracu ai protectii la umeri din titan...da` doar pe stangu ca pe dreptu ai din salajan :cheers:

Racer , neracer ma dau mai bine pe o roata decat stii tu :D si e ceva diferenta la cilindree :lol:)

 

Protectii la umar da e o chestie ca doar pala mai am de pus pe asfalt si semnalele ca ating in curbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Racer , neracer ma dau mai bine pe o roata decat stii tu :o si e ceva diferenta la cilindree :D)

 

Protectii la umar da e o chestie ca doar pala mai am de pus pe asfalt si semnalele ca ating in curbe.

auzi ma...la McDonald`s ce le zici la alea care iau comanda? "vreau si eu de 2 ori meniu de sus pana jos " :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma...la McDonald`s ce le zici la alea care iau comanda? "vreau si eu de 2 ori meniu de sus pana jos " :cheers:

NU esti tu putin cam prost?

 

Cand ma duc la McDonald`s zic vreau tot ce aveti in oferta :lol:) hahaha .....nu vii tu sa te imprumut cu bani de tigari :-L)

 

 

Vezi`ti ma de lumanarea ta acolo si nu mai suferi p`aicia .....prieteni stie de ce :P) :D

 

 

Generatia MC Puisor stai lin si da`mi link cu d`alea de pahar :o Sau te chinui cu manelele alea care iti ocupa tot hardu :rock:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU esti tu putin cam prost?

 

Cand ma duc la McDonald`s zic vreau tot ce aveti in oferta :D) hahaha .....nu vii tu sa te imprumut cu bani de tigari :lol:)

Vezi`ti ma de lumanarea ta acolo si nu mai suferi p`aicia .....prieteni stie de ce :-L) :o

Generatia MC Puisor stai lin si da`mi link cu d`alea de pahar :cheers:

deci clar ,maine stii ca daca nu treci cu 210 prin fata mea nu ai ce cauta pe unde parcam NOI ... parchezi mai sus,pe strada unde vrei tu ...

 

hai ca ma culc ,maine iar vand motociclete exclusiviste pe magheru

 

adio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci clar ,maine stii ca daca nu treci cu 210 prin fata mea nu ai ce cauta pe unde parcam NOI ... parchezi mai sus,pe strada unde vrei tu ...

 

hai ca ma culc ,maine iar vand motociclete exclusiviste pe magheru

 

adio

Adica stai pe net toata ziua.

 

adio si ramai cu bine amigoss....te anunt maine ce`am facut :cheers:) hahaha

 

Terminooooo stii ca am 210 intr-a 2-a hai bine ma maine la arc sa iti tii motoru in statie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba OVK te duc eu ma daca iti merge scuteru ala... :cheers:

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 16:31 -------------</small><br/>Nu ziceai ma ca imi dai fum ???:o :D :lol:

 

 

 

tu,in linie dreapta,cat iei?eu trec de 90 cat iei tu.

apoi,eu am cate ceva schimbat pe al meu plus ca oricum avea demaraj ca lumea.Nu vad care e problema?Ca am probleme pe la carburator?cand ai umbla si tu cu el in vant cu aripile date jos aruncand mizeria direct in inima lui si si-o lua aprilica ta asa forja sa vorbesti.Uiti ca de cate ori ne plimbam ca din semafor in semafor imi ardeam cauciucu'?Si scuteru meu ce are?e de (cuvant urat) de te referi la el cu "scuteru' ala?" ce ai evoluat si tu acuma esti motociclist cu acte in regula?te crezi superior ca ai rs50?eu am dat pe scuteru asta cat ai dat tu pe dna si rs la un loc na chiar mai mult.vreau rs50?imi iau daca vreau.ma rog de tata 2 zile in genunchi si nu e problema.dar sezonu viitor fac 18 ani iar asta e pe sfarsite...pt ce graba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu,in linie dreapta,cat iei?eu trec de 90 cat iei tu.

apoi,eu am cate ceva schimbat pe al meu plus ca oricum avea demaraj ca lumea.Nu vad care e problema?Ca am probleme pe la carburator?cand ai umbla si tu cu el in vant cu aripile date jos aruncand mizeria direct in inima lui si si-o lua aprilica ta asa forja sa vorbesti.Uiti ca de cate ori ne plimbam ca din semafor in semafor imi ardeam cauciucu'?Si scuteru meu ce are?e de (cuvant urat) de te referi la el cu "scuteru' ala?" ce ai evoluat si tu acuma esti motociclist cu acte in regula?te crezi superior ca ai rs50?eu am dat pe scuteru asta cat ai dat tu pe dna si rs la un loc na chiar mai mult.vreau rs50?imi iau daca vreau.ma rog de tata 2 zile in genunchi si nu e problema.dar sezonu viitor fac 18 ani iar asta e pe sfarsite...pt ce graba?

Reisere de craiova fii rau ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sari ma de poponeata asa...Ba tu uiti ca al meu ia 90 limitat...Hai ca vb cnd ne intalnim ma suni cnd iesi...Ciao!

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 14:02 -------------
Da ma o stiu si pe aia cu burnout la fiecare semafor si nu am zis ca sunt superior cu Rs50..Nu bantuii hai te am pupat

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 14:03 -------------
Si vezi ca pe centura am luat 120....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca ceri foarte mult pe el.

Omule nu cred k o sa ma intelegi,sezonu e p sfarsit nu-l vand asta e da la anu sigur imi iau altcva,sau cel putin o sa modifica la kktzelu asta cva p la el

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut membri CSR si scuteristi de pretutindeni. Astazi unul dintre membrii fondatori ai CSR se casatoreste, este vorba despre marius45jml . Haideti sa-i uram cu totii Casa de Piatra aici -> /index.php?showtopic=130076

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :smoke: :agree:

 

PS - Nu insistati cu sunatul pe mobil, cel mai bine postati in linkul de mai sus, sau puteti trimite un SMS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e adevarat ca se strica cutia de viteza , se rupe lantu , si multe alte stricaciuni daca mergi pe o roata :agree:

 

la 2 metri cat merg majoritatea nu se strik nimic....: :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...