Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Moama ce nick-uri noi avem :blink: "Piaggio" cel mai sigur e A1 sau daca ai 18 ani A direct...nu te mai freaca nimeni, stai linistit. Si da, poti cu orice tip de carnet (de conducere :blink:) sa mergi pe moped, doar sa fi facut sala la scoala de soferi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moama ce nick-uri noi avem B) "Piaggio" cel mai sigur e A1 sau daca ai 18 ani A direct...nu te mai freaca nimeni, stai linistit. Si da, poti cu orice tip de carnet (de conducere :)) sa mergi pe moped, doar sa fi facut sala la scoala de soferi

 

Nu am inteles cum poti sa-ti pui numele ''piaggio'' ''aprilia'' ''cbr'' etc. :blink: Daca schimbi scuterul/motorul , ce faci? :)

 

P.S. Nu e o jignire :kick: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. sica_sibiu:Piaggio Ciao am avut acum am Piaggio nrg,iar urmatorul motor tot Piaggio va fi.PIAGGIO MP3.

 

inseamna ca esti scuterist dedicat . :)

 

--- Mesaj completat în 01 Oct 2007 22:00 -------------

Si tu daca pleci din Sibiu? :kick: :blink: :)

nu m-am gandit B) :blink: ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. sica_sibiu:Piaggio Ciao am avut acum am Piaggio nrg,iar urmatorul motor tot Piaggio va fi.PIAGGIO MP3.

si urmatorul meu motor va fi Yamaha R12 :)

 

--- Mesaj completat în 02 Oct 2007 14:54 -------------

Si tu daca pleci din Sibiu? :blink: :blink: B)

ramane cu amintirea :) :P

 

--- Mesaj completat în 02 Oct 2007 14:55 -------------

unde vezi tu Romania in nickul lui Reverse?

Printre altele azi noapte mi-a disparut scuterul din curte de la birou... :)

da-ne detalii :kick: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai are rost sa dau detalii?sunt scarbit...pur si simplu azi dimineata erau portile deschise si scuteru din parti.

 

 

 

Mah,cat de nasol..Poate ai noroc si il gasesti ca e pacat.

 

 

Multa bafta la gasit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma voi sa dati corijenta la literatura romana (cei care comentau). Mi-a iesit ca intotdeauna, eu sunt mai ironic de fel daca nu ati observat, in ceea ce am zis era IRONIE, voi nu stiti ce e aia. Nu a fost banc, nu sunt chior stiu sa citesc si eu nick-uri. Voiam sa zic ca a fost inca un comentariu inutil...dar ma rog, asta este subiectiv. Eu ma refeream la cat de abstract e nick-ul "Piaggio", putea sa fie un "Piaggio_lover" sau etc., intelegeti voi :blink:. Ma adresez Domnule Piaggio :blink:

 

P.S: read my signature again :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma voi sa dati corijenta la literatura romana (cei care comentau). Mi-a iesit ca intotdeauna, eu sunt mai ironic de fel daca nu ati observat, in ceea ce am zis era IRONIE, voi nu stiti ce e aia. Nu a fost banc, nu sunt chior stiu sa citesc si eu nick-uri. Voiam sa zic ca a fost inca un comentariu inutil...dar ma rog, asta este subiectiv. Eu ma refeream la cat de abstract e nick-ul "Piaggio", putea sa fie un "Piaggio_lover" sau etc., intelegeti voi :blink:. Ma adresez Domnule Piaggio :blink:

 

P.S: read my signature again :kick:

la semnatura ne minti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma voi sa dati corijenta la literatura romana (cei care comentau). Mi-a iesit ca intotdeauna, eu sunt mai ironic de fel daca nu ati observat, in ceea ce am zis era IRONIE, voi nu stiti ce e aia. Nu a fost banc, nu sunt chior stiu sa citesc si eu nick-uri. Voiam sa zic ca a fost inca un comentariu inutil...dar ma rog, asta este subiectiv. Eu ma refeream la cat de abstract e nick-ul "Piaggio", putea sa fie un "Piaggio_lover" sau etc., intelegeti voi :kick:. Ma adresez Domnule Piaggio :blink:

 

P.S: read my signature again :)

Da pana la urma ce va fute pe voi grija ca omul si-a pus ca nick Piaggio? Nu imi impune nimeni sa imi pun un anume nick asa ca lasati`o balta.

 

--- Mesaj completat în 02 Oct 2007 23:08 -------------

unde vezi tu Romania in nickul lui Reverse?

Printre altele azi noapte mi-a disparut scuterul din curte de la birou... :blink:

Noi sa fim sanatosi ,restul cumparam!!!

 

PS.ai avut casco ma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printre altele azi noapte mi-a disparut scuterul din curte de la birou... :blink:

mai are rost sa dau detalii?sunt scarbit...pur si simplu azi dimineata erau portile deschise si scuteru din parti.

 

Multe tentative de furt au fost la scuteru ala... pacat... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Domnilor.

Ma bucur sa vad atata lume interesata de un club al scuteristilor,ca daca stam s-o luam dupa statistici s-au depasit motoarele de 2 ori ca numar.

Ar trebui sa existe de acum si intalniri ale scuteristilor unde sa se intample tot felul de "nebunii"nu vorbaraie si atat.

O intalnire la un anumit interval de timp ,o zi a scuteristilor ,sa mai organizam si noi intalniri de sensibilizare a participantilor la trafic( ca noi suntem cei mai vizati in trafic si cu cele mai multe accidente ,slava domnului ca sunt numai usoare)

Va urez succes tuturor.

Alias daca te pot ajuta cu ceva la promovare sau orice altceva te rog sa vii pe la service sa discutam.

Logo-ul este super.

Numai bine tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa facem progamul pentru duminica de pe acum.......m-am gandit la o partida de pescuit si de ce nu si un gratar pe malul baltii. Am gasit o balta interesanta in apropierea bucurestiului (cam 40 min de la circ), 30 ron taxa de pescuit (dar a zis ca se mai negociaza daca suntem mai multi). Veniti sau nu, eu tot ma duc :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa facem progamul pentru duminica de pe acum.......m-am gandit la o partida de pescuit si de ce nu si un gratar pe malul baltii. Am gasit o balta interesanta in apropierea bucurestiului (cam 40 min de la circ), 30 ron taxa de pescuit (dar a zis ca se mai negociaza daca suntem mai multi). Veniti sau nu, eu tot ma duc :blbl:

 

Salut. Suna al draq de bine faza cu pescuitul :wink: si cred ca este printre ultimele de anul asta, sau cine stie, eu unul m-as duce si la copca :wave:

 

Deci eu ma bag (sper sa nu intervina ceva, neprevazutul asta ...) pentru pescuit si de ce nu si gratar, atat am rugamintea la toti cei care vor veni sa pastreze linistea unde pescuim. La 100 de metri distanta pot sa se dea si peste cap, sa asculte muzica sau sa faca cerculete cat vor ei, dar unde se pescuieste va rog frumos sa pastram linistea. Multumesc mult.

 

--- Mesaj completat în 09 Oct 2007 22:54 -------------

Bravo Domnilor.

Ma bucur sa vad atata lume interesata de un club al scuteristilor,ca daca stam s-o luam dupa statistici s-au depasit motoarele de 2 ori ca numar.

Ar trebui sa existe de acum si intalniri ale scuteristilor unde sa se intample tot felul de "nebunii"nu vorbaraie si atat.

O intalnire la un anumit interval de timp ,o zi a scuteristilor ,sa mai organizam si noi intalniri de sensibilizare a participantilor la trafic( ca noi suntem cei mai vizati in trafic si cu cele mai multe accidente ,slava domnului ca sunt numai usoare)

Va urez succes tuturor.

Alias daca te pot ajuta cu ceva la promovare sau orice altceva te rog sa vii pe la service sa discutam.

Logo-ul este super.

Numai bine tuturor.

 

Salut Ciprian. In primul rand vreau sa-ti multumesc pentru aprecieri la adresa Comunitatii noastre si vreau sa sti ca sunteti oricand bineveniti la intalnirile noastre, iar in cel de-al doilea rand vreau sa-ti multumesc pentru variator si curea, m-ai scos din "vb aia", ca altfel probabil stateam si acum pe bara. CSR se vrea a fi o cumunitate a tuturor scuteristilor din Romania, oricine este binevenit, indiferent de scuter, atata timp cat respecta cateva reguli morale: bunul simt la purtator, casca purtata pe cap si neaparat fara alcool inainte sau in timpul deplasarii pe scuter. Cand e de mers pe scuter, e de mers pe scuter, suc si atat, cand e de-o bauta, atunci BEM :laugh: Consider ca aceste rebuli nu sunt iesite din comun si atata timp cat un scuterist nu poate fi de acord cu aceste reguli atunci inseamna ca nu stie ce este bine pentru el. Sigur ca nu sunt eu, sau nu suntem noi, CSR-istii in masura sa decidem acest lucru, pentru ca fiecare face ce vrea in fond si la urma urmei, dar face asta pe cont propriu, fara a pata imaginea CSR.

 

In curand voi da drumul oficial la Forumul CSR si vreau sa-ti propun un link exchange. Discutam noi mai multe, o sa-ti trimit un email. Toate cele bune

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :laugh: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...