Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ehee..lasa ca te descurci tu :angryfire: ...si daca tot vrei sa-l vinzi inseamna ca o sa vina altceva in loc..dar oare ce...?? :angryfire:

 

Mi-as dori un RS 125, dar nu gasesc nimic (in apropiere de Arad) sa coste pana in 1800-1900 euro. Asa ca, am vorbit cu tipul de la service-ul din Arad(unde am dus scooterul) si a zis ca ar fi de acord cu un schimb: scooterul meu+diferenta(asta ramane de negociat) pentru o Cagiva Mito (din 2000-cred).

 

:)( ba ce pofta-mi faceti..io l-am vandut pe al meu :finger:(((((((((((( :angryfire:

Si nu ai de gand sa-ti iei altceva?? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe ieri m-am intors din o tura prin grecia...si ce vaza ochii mei acolo?in ultimu an au aparut la greu niste partaitoare de 50 sau 125 cu 4 viteze si fara ambreiaj cu o toba Sebiring parca ii zice de facea.... doamne....un sunet a la HARLEY!!!asa...cei cu KTM-uri si alte enduroaice de 500-600 cc nu stiu ce aveau dar va spun ca in fata lor HD-urile ERAU COPII!!!!!DOamne cum rageau nu am vazut asa ceva!

 

PS.Da,aprilia rs 2006 partaie la greu :angryfire:

 

asa...ce vreau eu sa va intreb:

Am vreo sansa sa schimb Jet Forceul meu pe un RS50 sau Mito sau TZR?al meu e fabricatie 2006 cu 800 km.Ma astept sa gasesc ceva fabricatie 2002 cu 10.000 dar in stare buna :angryfire: .Am vreo sansa?

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a inmatricula un scuter ce mai am nevoie in afara de

 

-Acte de provenienta in original

-Declaratie vamala legalizata si o copie xerox

???

 

si rabdare :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu esti dat drq ma :)

 

Normal ca o sa-l scot la niste burnout-uri si cerculete prin zapada in spatele blocului de cateva ori :angryfire:

 

stai ma ca nici io nu ies pe drum cu el... pe zapada(sau polei). ar fi chiar culmea :angryfire: :angryfire: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

am citit acolo , mare lucru n'am inteles , nu stiu ce inseamana actele alea , poate de aia :crack:

 

scurt si la obiect , cand ma duc sa cumpar scuteru de la individ , ce acte trebuie sa-mi dea sa il pot inamtricula ?

 

mersi anticipat :crack:

Editat de Robyb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...