Sari la conținut

Accident Mortal Pipera B 12 KWA


Shorty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E oficial! Cristina Uzunov, cercetată pentru moartea motociclistului

Miliardara cu Hummer e acuzată că a ucis

În mai puțin de o lună de la tragicul accident, când un motociclist de 26 de ani Âşi-a găsit sfârÂşitul sub roțile Hummer-ului poleit cu aur, condus de miliardara Cristina Uzunov, polițiÂştii ilfoveni au acuzat-o oficial pentru ucidere din culpă.

Dacă va fi găsită vinovată, Cristina Uzunov, riscă de la 1 la 5 ani închisoare.

 

(click-ul de mâine, pag 4-5)

Conform legislatiei noastre deosebit de bine puse la punct de fapt se va da ca de obicei pana in 3 ani si cu suspendare, si asta pentru ca legislatia e cum e si pentru ca exista nenumarat de multe precedente juridice unde judecatorul (chiar la curtea suprema) considera ca atunci cand omori cu masina e cam ca atunci cand omori cu cosul de la super-market, adica mult mai putin grav decat atunci cand dai cu cutitul sau bata de baseball... De, conform nenumaratelor precedente juridice masina e mai putin letala decat prastia si daca te dai cu peste 50km/h peste viteza permisa in localitate e doar o mica neglijenta la condus de fapt, nu intentie clara de a face crima ca in majoritatea tarilor civilizate... Dar poti sa te opui puterii judecatoresti, ca de, e separarea putorilor in stat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mai da-o-n spanac. Pai suntem golani sau nu mai suntem? Da frate, da-ti-va cu poponeata de pamant ca n-am venit eu sa alalalt la intalnire, desi zisesem si poate am incercat, asta e. Si gata, fatalistii lu peste dau din mana a lehamite si injura ca vezi doamne romania suge. De parca mai schimb ceva pentru Adi daca dai tu din mana sau nu ca ce prosti sunt romanii.

 

Uite, de al dracu, de maine incolo, o sa ma invart prin rondul ala 5-10 minute in pauza de masa (de la 1:30 la 2) de nebun fara nici un mesaj eventual o s-o imping cand raman fara baterie. Poate pana la urma ma ia unu la plua si ma intreaba de ce ma dau de nebun pe acolo. O fi vreo diferenta sau n-o fi nici una, mi se rupe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mai da-o-n spanac. Pai suntem golani sau nu mai suntem? Da frate, da-ti-va cu poponeata de pamant ca n-am venit eu sa alalalt la intalnire, desi zisesem si poate am incercat, asta e. Si gata, fatalistii lu peste dau din mana a lehamite si injura ca vezi doamne romania suge. De parca mai schimb ceva pentru Adi daca dai tu din mana sau nu ca ce prosti sunt romanii.

 

Uite, de al dracu, de maine incolo, o sa ma invart prin rondul ala 5-10 minute in pauza de masa (de la 1:30 la 2) de nebun fara nici un mesaj eventual o s-o imping cand raman fara baterie. Poate pana la urma ma ia unu la plua si ma intreaba de ce ma dau de nebun pe acolo. O fi vreo diferenta sau n-o fi nici una, mi se rupe.

Daca te invarti singur nu te baga nimeni in seama, daca am fi macar 20-30 macar ne-ar injura ca incurcam traficul... Daca ai planuri de incurcat traficul pentru weekend-urile viitoare te rog sa le expui aici ca poate totusi facem ceva mai consistent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te invarti singur nu te baga nimeni in seama, daca am fi macar 20-30 macar ne-ar injura ca incurcam traficul... Daca ai planuri de incurcat traficul pentru weekend-urile viitoare te rog sa le expui aici ca poate totusi facem ceva mai consistent.

Iar 'organizam' ? Nu de alta , dar data trecuta atata s-a organizat, ca ne-am strans 6 motorete...

Atunci ar fi fost momentul, cand inca accidentul era destul de recent. Acuma...e tardiv.

Stiu, fiecare a avut scuza lui pentru care nu a venit(m-a durut aia, ailalta, n-am avut timp, benzina, chef etc.).ia sa fi fost vreo intrunire la care sa se tureze motoare si sa se bea bere sa vezi ce venea lumea. Nu am nimic cu nimeni, totusi sa nu mai mancam ce nu trebuie, ca nu-i frumos...

 

P.S. @Petru Moldovan, te rog sa n-o iei personal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar 'organizam' ? Nu de alta , dar data trecuta atata s-a organizat, ca ne-am strans 6 motorete...

Atunci ar fi fost momentul, cand inca accidentul era destul de recent. Acuma...e tardiv.

Stiu, fiecare a avut scuza lui pentru care nu a venit(m-a durut aia, ailalta, n-am avut timp, benzina, chef etc.).ia sa fi fost vreo intrunire la care sa se tureze motoare si sa se bea bere sa vezi ce venea lumea. Nu am nimic cu nimeni, totusi sa nu mai mancam ce nu trebuie, ca nu-i frumos...

 

P.S. @Petru Moldovan, te rog sa n-o iei personal.

Nu am de ce sa o iau personal, a sunat desteptatorul., ma durea ingrozitor umarul si afara ploua, asa ca dupa chestia de la Braila unde au fost peste 200 de vehicule pe 2 roti am zis ca daca nu merg eu nu conteaza. Ei, se pare ca conteaza, se pare ca acolo a inflamat presa locala nu situl asta de internet, ca oricum din Bucuresti am mers pana acolo doar maximum 20 de insi.

Si sunt de acord ca atunci ar fi fost momentul dar a fost ratat, dar asta este. Dar oricum eu nu mai sunt moderator pe aici asa ca nici macar nu mai pot sa va incit la revolte din astea chiar daca pana la urma eu personal nu particip.

Oricum sunt sigur ca se va face ceva mars in primavara pentru siguranta rutiera bla-bla probabil in perioada SMAEB, asa ca se pot baga acolo ceva bannere si alte mesaje de scandal daca e sa fie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sunt de acord ca atunci ar fi fost momentul dar a fost ratat, dar asta este

Oricum sunt sigur ca se va face ceva mars in primavara pentru siguranta rutiera bla-bla probabil in perioada SMAEB, asa ca se pot baga acolo ceva bannere si alte mesaje de scandal daca e sa fie...

"asta este", "siguranta rutiera bla-bla"?

Bre, tu vorbesti mult si cam degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"asta este", "siguranta rutiera bla-bla"?

Bre, tu vorbesti mult si cam degeaba.

 

 

Merg cu motorul de aproape 2 ani, pot sa spun ca sunt incepator si intru pe forum aproape in fiecare zi. Nu postez decat foarte rar.

Urmarind rubrica de accidente, am ajuns la niste concluzii:

 

NU invata nimeni nimic, dar absolut nimic din accidentele anterioare soldate cu raniti grav si decedati...

Degeaba sunt dezbateri de 100 de pagini, in final se uita si multi fac aceleasi greseli....

Mai trece o perioada si iar mai moare unul...se da cu r.i.p :D , apar bisericutele, oameni care iau partea mortului si oameni care nu-i tin partea, condoleante, nu te vom uita niciodata, etc.

Mai nou,la moda a aparut o noua forma de manifestare si anume PROTESTUL impotriva vinovatului/vinovatilor, cu scopul de a-l face pe vinovat sa constientizeze tragedia pe care a infaptuit-o, din pacate ele sunt apa de ploaie si afirm cu tarie asta.

 

In primul rand, nu adunarea formata din 20 de motociclisti il vor judeca si condamna pe inculpat ci instanta judecatoreasca. In Romania stim foarte bine, cu totii, ce pedeapsa primesti pentru omor din culpa....pedeapsa cu suspendare :D

 

Asa ca in final,eu unul prefer sa bag bine la cap greselile celor care au avut accidente grave sau au murit, sa tin minte unde au gresit, sa nu le repet si eu. Daca o sa ma duc pe lumea ailalta, nu o sa ma incalzeasca cu nimic faptul ca dreptatea a fost de partea mea si nici 1000 de bikeri care vor protesta impotriva vinovatului, nu ma vor invia. Ai murit, ura si la gara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca in final,eu unul prefer sa bag bine la cap greselile celor care au avut accidente grave sau au murit, sa tin minte unde au gresit, sa nu le repet si eu. Daca o sa ma duc pe lumea ailalta, nu o sa ma incalzeasca cu nimic faptul ca dreptatea a fost de partea mea si nici 1000 de bikeri care vor protesta impotriva vinovatului, nu ma vor invia. Ai murit, ura si la gara :D

Exista si situatii cand dezastrul este inevitabil, nu stiu daca in cei doi ani te-ai lamurit de chestia asta. In cazul de fata nu cred ca ai putea sa tragi vreo concluzie ref. la cat de usor se putea evita accidentul, asta daca se putea evita. Sa ti se intample asa ceva pentru ca apoi vinovatul sa nu aibe nici o remuscare, sa se considere nevinovat si eventual sa si scape nepedepsit este o mare nedreptate! Pentru victima nu mai conteaza acum, dar pentru familia lui nu are cum sa nu conteze. Ar fi contat si pentru el daca ar fi ramas in viata dar intr-un scaun cu rotile. Daca i s-ar fi intamplat asta cuiva apropiat tie ai mai fi gandit asa? Scopul protestului asta consider ca ar fi fost sa sustinem o cauza, sa strigam ca vrem se faca dreptate si ca ne putem uni pentru asta.

 

Vorbind la modul general, este halucinant cum se scapa fara puscarie la omorul din culpa in astfel de situatii. Presupun ca nu e chestie de bani si influenta cat e chestie de legi proaste si interpretabile. Daca e asa, atunci ar trebui agitate bine apele in presa, pe toate canalele si probabil intr-un an sau doi s-ar schimba ceva.

Editat de LinX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista si situatii cand dezastrul este inevitabil, nu stiu daca in cei doi ani te-ai lamurit de chestia asta. In cazul de fata nu cred ca ai putea sa tragi vreo concluzie ref. la cat de usor se putea evita accidentul, asta daca se putea evita. Sa ti se intample asa ceva pentru ca apoi vinovatul sa nu aibe nici o remuscare, sa se considere nevinovat si eventual sa si scape nepedepsit este o mare nedreptate! Pentru victima nu mai conteaza acum, dar pentru familia lui nu are cum sa nu conteze. Ar fi contat si pentru el daca ar fi ramas in viata dar intr-un scaun cu rotile. Daca i s-ar fi intamplat asta cuiva apropiat tie ai mai fi gandit asa? Scopul protestului asta consider ca ar fi fost sa sustinem o cauza, sa strigam ca vrem se faca dreptate si ca ne putem uni pentru asta.

 

Vorbind la modul general, este halucinant cum se scapa fara puscarie la omorul din culpa in astfel de situatii. Presupun ca nu e chestie de bani si influenta cat e chestie de legi proaste si interpretabile. Daca e asa, atunci ar trebui agitate bine apele in presa, pe toate canalele si probabil intr-un an sau doi s-ar schimba ceva.

 

Sunt accidente care se pot evita si accidente care tin doar de ghinionul celui implicat, in sensul ca nu ai avut zile,ceasul rau pisica neagra.....sunt de acord cu tine. Sunt de parere ca si cele din a doua categorie le mai poti fenta putin, dar numai sa fii foarte, foarte atent la tot ce se intampla in jurul tau. Foarte atent !

De exemplu, eu personal sunt foarte paranoic in oras si MULT MAI PARANOIC cand plec la un drum mai lung in afara orasului, caut sa am tot timpul vizibilitate peste masina care este in fata mea si sunt foarte atent la cei care vin pe contrasens, oricand se pot accidenta sau pot derapa masini de pe contrasens si finalul e ca pot ajunge pe banda mea. O sa-mi spui ca nu e foarte bine sa fii tot timpul incordat, asa este, dar prefer sa ma las furat de frumusetile patriei in zone cu circulatie foarte redusa, drumuri cat de cat libere, cu circulatie foarte redusa.

 

In momentul in care te relaxezi complet si gandul iti zboara aiurea, putin probabil sa mai ai reactie in caz de neprevazut + un ultim ingredient....viteza..., este reteta dezastrului.

 

Nu sunt ipocrit, merg si legal, dar mai am momente in care simt nevoia de adrenalina si merg cu mult peste limita legala, atat in oras cat si in afara.

Cat despre sustinerea cauzei de care spui tu, ma repet inca o data, legea din Romania nu poate fi schimbata de o mana de oameni care se agita cateva zile. Niciodata. Totul pleaca de la guvernare, numai ei pot modifica codul penal si incadrarile pentru omor, vatamare corporala si ucidere din culpa.

 

Daca tot e sa protestam, mai bine iesim in strada alaturi de pensionari, bugetari, politisti...si sa scapam dracu odata de idiotii astia de la guvernare, care ne-au adus la sapa de lemn, datori pe viata la F.M.I, pana si generatiile urmatoare o sa plateasca pentru acest imprumut urias.....macar de s-ar fi undeva banii astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista si situatii cand dezastrul este inevitabil, nu stiu daca in cei doi ani te-ai lamurit de chestia asta. In cazul de fata nu cred ca ai putea sa tragi vreo concluzie ref. la cat de usor se putea evita accidentul, asta daca se putea evita. Sa ti se intample asa ceva pentru ca apoi vinovatul sa nu aibe nici o remuscare, sa se considere nevinovat si eventual sa si scape nepedepsit este o mare nedreptate! Pentru victima nu mai conteaza acum, dar pentru familia lui nu are cum sa nu conteze. Ar fi contat si pentru el daca ar fi ramas in viata dar intr-un scaun cu rotile. Daca i s-ar fi intamplat asta cuiva apropiat tie ai mai fi gandit asa? Scopul protestului asta consider ca ar fi fost sa sustinem o cauza, sa strigam ca vrem se faca dreptate si ca ne putem uni pentru asta.

 

Vorbind la modul general, este halucinant cum se scapa fara puscarie la omorul din culpa in astfel de situatii. Presupun ca nu e chestie de bani si influenta cat e chestie de legi proaste si interpretabile. Daca e asa, atunci ar trebui agitate bine apele in presa, pe toate canalele si probabil intr-un an sau doi s-ar schimba ceva.

In RO daca participi la traficul rutier si PIETONAL, adica in afara proprietatii private, o faci pe raspuderea ta. Adica te poate omori un vehicul si criminalul ia citiva ani cu suspendare. Vorbesc aici de pietoni omoriti pe trotuar, nu pe treceri. Daca mai si conduci o motocicleta si mergi tare, nimeni nu te mai protejeaza, nici macar tu. Ca conducator de masina mi s-a intimplat de cel putin 2 ori sa ma surprinda motociclete conduse rapid in oras.Ce sa mai spun de cei ce nu au in singe motociclismul si care ignora complet fenomenul? Asadar, daca baiatul mergea la limita regulamenara avea timp sa frineze in siguranta.

Sa-ti cumperi motocicleta si sa mergi regulamentar? E un non sens. Toti mergem pe ideea ca noua nu ni se intimpla. Pina la proba contrarie. Aici e tragedia, toti mergem ca daca e sa cadem, cadem si gata. Prea putini constientizam ca am putea muri, creierul refuza sa se gindeasca la moarte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot e sa protestam, mai bine iesim in strada alaturi de pensionari, bugetari, politisti...si sa scapam dracu odata de idiotii astia de la guvernare, care ne-au adus la sapa de lemn, datori pe viata la F.M.I, pana si generatiile urmatoare o sa plateasca pentru acest imprumut urias.....macar de s-ar fi undeva banii astia.

Ce legatura are asta cu subiectul topicului?

Un om a murit pentru ca o infecta cu gipan aurit a crezut ca soseaua e a lu' ma-sa. Despre asta vorbim aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu mai e nimic e zis. Traim intr-o tara infecta, cu legi de toata jena. Ma intreb sincer cum mai poate trai respectiva dupa ce a facut ceea ce a facut? Intrebarea este valabila pentru toti cei de teapa ei , nu doar pentru ea. Astia nu sunt oameni? Sper totusi, ca la un moment dat sa se faca dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu legile sunt gresite. Codul penal incrimineaza fapta corect si dovada de circulatie a fost eliberata corect, pe un termen de 15 zile, cu posibilitatea prelungirii. Nimeni nu este vinovat, pana ce instanta nu se pronunta definitiv in cauza. Prezumtia de nevinovatie, functioneaza. Ce mi-a atras atentia este ca, nu exista urma de regret, de remuscare, de bun simt. Nu stiu cum un om, care a facut ce-a facut, mai are tupeu sa apara la televizor, in loc sa-si vada de viata, in liniste. Nu cred ca n-avea bani sa-si ia un sofer, dar e dispret total fata de cei indurerati, sa te plimbi si sa te etalezi intr-un porsche f. scump, in timp ce copilul ala, zace-n mormant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt accidente care se pot evita si accidente care tin doar de ghinionul celui implicat, in sensul ca nu ai avut zile,ceasul rau pisica neagra.....sunt de acord cu tine. Sunt de parere ca si cele din a doua categorie le mai poti fenta putin, dar numai sa fii foarte, foarte atent la tot ce se intampla in jurul tau. Foarte atent !

De exemplu, eu personal sunt foarte paranoic in oras si MULT MAI PARANOIC cand plec la un drum mai lung in afara orasului, caut sa am tot timpul vizibilitate peste masina care este in fata mea si sunt foarte atent la cei care vin pe contrasens, oricand se pot accidenta sau pot derapa masini de pe contrasens si finalul e ca pot ajunge pe banda mea. O sa-mi spui ca nu e foarte bine sa fii tot timpul incordat, asa este, dar prefer sa ma las furat de frumusetile patriei in zone cu circulatie foarte redusa, drumuri cat de cat libere, cu circulatie foarte redusa.

 

In momentul in care te relaxezi complet si gandul iti zboara aiurea, putin probabil sa mai ai reactie in caz de neprevazut + un ultim ingredient....viteza..., este reteta dezastrului.

 

Nu sunt ipocrit, merg si legal, dar mai am momente in care simt nevoia de adrenalina si merg cu mult peste limita legala, atat in oras cat si in afara.

Cat despre sustinerea cauzei de care spui tu, ma repet inca o data, legea din Romania nu poate fi schimbata de o mana de oameni care se agita cateva zile. Niciodata. Totul pleaca de la guvernare, numai ei pot modifica codul penal si incadrarile pentru omor, vatamare corporala si ucidere din culpa.

 

Daca tot e sa protestam, mai bine iesim in strada alaturi de pensionari, bugetari, politisti...si sa scapam dracu odata de idiotii astia de la guvernare, care ne-au adus la sapa de lemn, datori pe viata la F.M.I, pana si generatiile urmatoare o sa plateasca pentru acest imprumut urias.....macar de s-ar fi undeva banii astia.

 

 

Un post bun si de bun simt!

Intr-adevar daca e sa protestam atunci mai bine protestam in strada alaturi de pensionari, bugetari, politisti, iar asta are mai multa legatura cu topicul decat credeti. O sa incerc sa explic, daca n-o sa reusesc atunci n-aveti decat sa ma injurati.

 

Fara a scapa din vedere lucrurile concrete ce s-au intamplat (cum ar fi faptul ca Adrian a murit nevinovat si ca Uzunoava trebuie sa plateasca), nu uitati ca daca nemernica va scapa, atunci va scapa nu datorita faptului ca nu s-a reusit acel protest din 03 octombrie sau mai stiu eu ce, ci

 

Incercati sa nu mai aveti impresia ca lumea muritorilor de rand se invarte in jurul motociclistilor si intelegeti ca lumea oricui (mobrist, conservar, pieton, bogat, sarac) se invarte in jurul propriilor nevoi. Mai ales intr-o tara saraca, frustrata si dezorganizata ca Romania. Doar cand isi va vedea propriile nevoi primare satisfacute, UN OM oarecare va incepe sa fie interesat de educatie. Iar educatie inseamna bun-simt. Iar bunul-simt inseamna, printre multe altele, si comportament civilizat in trafic, fie ca esti cu moto fie cu auto. Iar comportament civilizat in trafic inseamna mai putine vieti pierdute, indiferent ca sint motociclisti sau automobilisti.

 

Frumos, nu? Pe bune, asta e parerea mea!

Pacat ca nu se va intampla prea curind in Romania, deoarece tot lantul asta (nevoi personale satisfacute -> educatie -> comportament civilizat -> mai putine accidente) este erodat grav chiar la baza, acolo la nevoile alea personale.

 

Asa ca am putea incerca alta abordare, cea cu protestul.

Dar nu protest moto, pentru ca inainte de a fi motociclisti sinteti oameni, cetateni, platitori de impozite, parinti etc.

Hai sa fim sinceri, e cineva printre voi care chiar crede ca protestul face vreo diferenta? Ce dracu, stiti foarte bine chiar daca unii nu o recunosc, un astfel de protest va atrage nervii soferilor, in cel mai rau caz, sau va atrage niste priviri curioase-admirative, in cel mai bun caz.

 

Ci protest generalizat impotriva a tot ceea ce e putred in tara asta: legi proaste. Legi permisive. Legi proaste care nici macar alea nu se aplica. Guvernanti care emit aceste legi proaste si permisive. Valorile putrede si imputite care fac ca Uzunovii & Co sa se creada mai presus de legea bunului-simt, aceleasi valori care fac ca Uzunovii, Becalii, Irineii, Serghei Mizilii, Botezatii sa devina modele de comportament (hai spuneti sincer cati dintre utilizatorii acestui forum nu ati salivat dupa toate gipanele pe care aici le incriminati?! Nu generalizez la 100%, dar stiti bine ca muuulti...)

 

De-asta zic ca ce a spus mai sus Africa Korps e corect: mai bine protestati impotriva cauzelor principale si reale care fac ca toate relele astea sa se intample. Si daca vreodata se vor rezolva alea, o sa vedeti ca o sa moara mai putini in accidente. Nici nu conteaza ca e vorba de motociclisti, de automobilisti sau de carutasi, ci de oameni.

 

In fine, am prea multe de spus si poate de-asta sint aiuristic in exprimare, ar trebuie sa ma opresc.

 

Doar atat:

 

- daca exista, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe Adrian (nu RIP si alte prostii) - a murit un copil, un frate si un prieten, iar durerea adevarata este doar a familiei si a prietenilor lui.

- pentru motociclisti: decat sa vorbiti mesianic si pompos, cum spunea cineva mai sus, mai bine aveti grija de voi si mergeti preventiv. Fiecare sa inteleaga din asta ce poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred totusi ca un protest ar fi util: se mai obisnuieste lumea sa iasa la protest. Cine stie, tot repetand, poate in vreo 10 ani vom putea aduna si noi mii de motociclisti cum s-a intamplat in Franta.

 

 

ce vorbesti tu de Franta ? :goodposting:

 

La noi, nici daca fiecare participant ar primi bani si tot nu se strang, ca acolo...

 

Si daca ne uitam la mitingurile facute in Bucuresti... constatam ca e foarte greu sa organizezi dpdv logistic o asemenea manifestatie.

 

Dar speranta moare ultima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat, credeam ca la proteste se dau pumni, nu se iau. :goodposting:

exact ce ziceam. inca unu din categoria "frate sa moara familia mea de baietas rau cu motocicleta, hai sa facem frate un protest ceva in p.l.m ca nu se mai poate... ii omoram pe toti habarnistii cu masina si daca se baga jandarmeria II OMORAM FRATEEE", dar nu au o treaba. crezi ca pumnii ii dai tu, nu? ba da ceva mai pasnic, ceva mai peste clasa a 7 a nu aveti aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact ce ziceam. inca unu din categoria "frate sa moara familia mea de baietas rau cu motocicleta, hai sa facem frate un protest ceva in p.l.m ca nu se mai poate... ii omoram pe toti habarnistii cu masina si daca se baga jandarmeria II OMORAM FRATEEE", dar nu au o treaba. crezi ca pumnii ii dai tu, nu? ba da ceva mai pasnic, ceva mai peste clasa a 7 a nu aveti aici?
Ai baut apa din clopot?? Oamenii astia discutau ceva si te-ai trezit si tu pe aici!! Tu nu vezi ce atitudine de cocalar ai?? Cine a adus discutia de impartit pumni? Vad ca tot tu! TE CERTI SINGUR???...SAU???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...