Sari la conținut

Road Eagles La Plimbare


Ilarie
 Share

Postări Recomandate

În loc să zici mersi că ți-am făcut rost de un week-end în familie ...

MARE OM!cum se gandeste el la armonia in cuplu...Parinte,fi binecuvantat!eventual cu un Drifter,dar acum cat suntem inca tineri :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Si la noi in Focsani e frumos acum, poate tot v'o 15 grade, dar poti sa stii ce "pile" are Parintele..? :cheers:

Poate totusi nu-i da cu ploaie, sa se bucure si "comunistii" care au motoare in stare de functionare...

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parinte,fi binecuvantat!eventual cu un Drifter,dar acum cat suntem inca tineri :cheers:

Domnul a dat .. Domnul a luat .. Numele Domnului fie lăudat :eek: .

Împreună cu Bajbuzuku cerem scuze publice posesorilor de motoare astrale sau super chromate şi strălucitoare. Vulcanurile noastre sunt super-murdare, super anoste şi plictisitoare ... Dar FUNCŢIONEAZĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ .. azi am ieşit şi noi cu ele .. cât pe aci să luăm batae...

 

baaaaa............unde zici ca ploua.........poate la voi ca la BR E ASA DE FRUMOS.......CRED CA SUNT 15 GRADE AFARA

Ploaia e pentru mâine ... sâmbătă ...

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva poze cu noi la prima iesire din 2007.Maicutza din imagine este sf. noastra protectoare :moto: ..asa ca inchinati-va la ea si cand este imbracata in civil :cheers:

frate,parca mai simti si tu ca traiesti! :eek: :D :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

17-18 martie...aiurea prin vrancea!!! daca ignorati scroafa aia visinie,o sa observati in spate cativa membri marcanti ai Ansamblului Road Eagles.

post-12367-1174325587_thumb.jpg

post-12367-1174325722_thumb.jpg

post-12367-1174325841_thumb.jpg

post-12367-1174326131_thumb.jpg

post-12367-1174326222_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...in curand... :baldy:

Va invidiez fratilor :baldy: , da o sa vina si rindul meu :baldy: !!!!!

Ce sa va doresc decit sa aveti cit mai multe iesiri de astea si fara evenimente :baldy: !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred că bro nostru a uitat să pecizeze .. 80-100 miles/hour.

 

Parinte,copiii au nev de sfaturi bune!!!daca vrei sa-i faci kamikaze,recruteaza-i de undeva din Asia eventual!da-ti seama la bautura bre!copii,daca aveti pana in 20 de ani si va prind ca rulati cu viteza peste limita legala si mai faceti circ pe bulevard ca sa dea bine la pupeze,va bat cu tzeava incinsa la c-r dupa care va rup urechile cu cherpedinul. :kick: ..maturizati-va mai intai,aveti tot timpul sa le incercati pe toate,dar dupa ce capatati experienta! va spune asta un vesnic incepator...batran.cu putin NOROC,acu imi trimite-ati RIP-uri,Cata si Lau stiu de ce...pt ca n-am fost o clipa atent.am vz ca s-au inmultit sportivele in Vrancea,MARE GRIJA!!!pace si :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parinte,copiii au nev de sfaturi bune!!!daca vrei sa-i faci kamikaze,recruteaza-i de undeva din Asia eventual!da-ti seama la bautura bre!copii,daca aveti pana in 20 de ani si va prind ca rulati cu viteza peste limita legala si mai faceti circ pe bulevard ca sa dea bine la pupeze,va bat cu tzeava incinsa la c-r dupa care va rup urechile cu cherpedinul. :lol: ..maturizati-va mai intai,aveti tot timpul sa le incercati pe toate,dar dupa ce capatati experienta! va spune asta un vesnic incepator...batran.cu putin NOROC,acu imi trimite-ati RIP-uri,Cata si Lau stiu de ce...pt ca n-am fost o clipa atent.am vz ca s-au inmultit sportivele in Vrancea,MARE GRIJA!!!pace si :kick:

 

Nu nenea Subaru... Eu merg corect, regulamentar fara sa ma dau mare la "pupeze". :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.cu putin NOROC,acu imi trimite-ati RIP-uri,Cata si Lau stiu de ce...pt ca n-am fost o clipa atent.a

Asta pățeÂşti când nu merg cu tine. Vezi de ce port eu cu mine cădelnița, tămâia Âşi cărbunele dupe mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi de ce port eu cu mine cădelnița, tămâia Âşi cărbunele dupe mine?

da,ca sa fi in asentimentul lui Ozzy,dupa ce-ti face cate ceva la motor...asta se cheama mita!Cpt.Spectral,so pe el!!! :crack: :kick: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cpt.Spectral,so pe el!!! :P :D :crack:

Nu stiu care-i treaba da l-au cam ajuns :crack: afuriseniile si blestemele preacuviosului Parinte pe acest cetatean Spectral :lol:

Eu propun sa-l trimitem o perioada la reciclare intr-un locas :lol: din asta de cult unde sa se spovedeasca si sa se mai curete de pacatele lumesti. Ca sa fuga Michiduta de pe linga el. :kick: .

Aleluia !!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Si cand unii se plimba .. altii alearga .. prin tari straine

post-460-1178525751_thumb.jpg

post-460-1178526020_thumb.jpg gonind prin pusta maghiara

P.S. Fiind 1 Mai .. ca tot romanul plimbaret am fost la mare ... distanta

post-460-1178525780_thumb.jpg

post-460-1178525858_thumb.jpg

post-460-1178526135_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cand unii se plimba .. altii alearga .. prin tari straine

Pai sa va fie de bine plimbarea si sper si utila in acelasi timp! :rock:

Sanatosi sa fim, ca nu chiar toti sau bucurat :D de frumoasele zile de vacanta oferite cu darnicie de statul roman :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...