Sari la conținut

INTERMOT Koln


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Cine mai vine la Intermot Koln?

Doru are un topic relativ si la Koln. Pompi nu a gasit companion pt impartire cheltuieli. Eu cred ca aleg 6 - 8 oct., cu avionul, pt a participa si la intrunirea Motoveteranilor din 9 - 10 oct.

Probabil ne vedem acolo. Propun joi, 7 oct. ora 12, 00, la sectorul motociclete de epoca.

Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai vine la Intermot Koln?

Doru are un topic relativ si la Koln. Pompi nu a gasit companion pt impartire cheltuieli. Eu cred ca aleg 6 - 8 oct., cu avionul, pt a participa si la intrunirea Motoveteranilor din 9 - 10 oct.

Probabil ne vedem acolo. Propun joi, 7 oct. ora 12, 00, la sectorul motociclete de epoca.

Cine mai vine?

CU MOTO PLEACA CINEVA ?

Si cind ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompi asta se pare ca spune la fiecare dintre noi altceva, mie mi-a spus alaltaieri ca nu mai vine.

 

Bine ar fi sa ne vedem pe acolo.

 

Voie buna.

 

 

salutare pompi cel dus cu pluta asa a spus dar sar putea daca na fost sa fie moto din cauza banilor si nu am gasit un amator sa impartim cheltuielele sar putea sa merg cu masina cu 4 baieti si sa impartim costul benzinei nimic nui sigur deocamdata cat despre a ne gasi acolo sanse mici vor fi mult mai multi romani acolo drum bun tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec marti, cu avionul. Vineri ma intorc, sa ajung si la Veterani, la Ticleni.

 

Ce ma intereseaza si daca vezi pozeaza sau prospect:

1. sistem de transport a motocicletei (usoara) in spate la Jeep.

2. carosari pt scutere ( confort ca la auto: inchis partial, stergator, AC, etc.)

3. vestele gonflabile pt accident

4. sistem sprijin lateral la moto pt evitare cadere la derapare

 

Schimbam impresiile in tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajung si eu joi noaptea f tarziu...pe la 7 PM o tai din Zurich. ne vedem vineri la 10 la standul BMW

 

nr meu e +41797594133

 

PS, care nu aveti cazare mai au locuri la 2 ETAP uri pe langa Koln, in jur de 55EUR pe noapte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doru, poate treci si pe la standul Kawasaki sa te sui pe modelul asta sa vad si eu cat este de mic/mare ca volum!Si cam care e pozitia de condus. Bine,tie sigur ti se va parea inghesuita dar macar asa ca prima impresie. :)

 

http://issuu.com/hellforleather/docs/z1000...de=presentation

 

Bineinteles, daca ai voie sa te sui pe un Kawa si sa mai si postezi pe net fara sa te faci de ras! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, glumeam, adica vroiam sa zic ca fanii adevarati BMW nu se suie asa pe marci inferioare, pe ei tre sa-i vada lumea tantzos pe BMW-ul lor! ;)

 

Dar tu ziceai ca nu esti d-ala inrait, asa ca poate te sui. :crack:

 

ti-am mai explicat ca asta e doar in capul celor care nu au bmw.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost astazi, locul este imens, inarmati-va cu rabdare si energie. Sunt 6 hale uriase in care ai toate sansele sa te pierzi, mi-au trebuit aprox sapte ore sa vad tot.

 

Marii constructori prezenti, vedeta targului BMW 1600 GT si GTL este o minune a tehnicii moderne.

 

Expozitia superba este presarata din cand in cand cu diverse teste pe care le poti face afara cu tot felul de motociclete si biciclete.

 

Experienta de neuitat, acest Intermot care, fata de Milano, este un fel de Woodstock comparat cu Sonisphere.

 

Marele absent de la Milano a fost aici, adica Honda care nu m-a dezamagit deloc, avandu-l in prim plan pe bineinteles noul VFR 1200.

 

Altfel....voie buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hohoho, milano e peste o luna, deci sa nu aruncam piatra!

ai observat ca Ducati nu a aratat nimic nou?? si nici aprilia?

oare dece?

 

era normal sa iasa BMW la rampa, cu extremele: una maaare de 1600 cmc si sase cilindri si un scuuter electric.

 

azi am stat numai afara, am inghetat dar m-am dat cu tot ce am prins.

 

cine merge la milano sa ridice mana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...