Sari la conținut

Intrunirea De La Snagov 2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 183
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:P :D :crack:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Macar voi ati fost acolo!!! Eu v-am vazut la tv si imi venea sa-mi scot ochii!!!

 

Asta una... si apoi, voi aveti moto!!!! Altii nu mai are ca asa e viata!!!

Iarba verde, bere, mici (scumpi, asta e), fete frumoase... toalete - asta e.

 

Ati fost acolo!!!!

Nu va mai plangeti atat. Poate ca data viitoare o sa fie mai bine. Si poate atunci o sa am si eu cu ce sa vin...

 

Ce daca era micu' mic si scump... La tv nu era nici mirosul de mic...

fitzosilor!

 

:kiss:

 

Bravo, Bravo!!! ha,ha,ha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uimit sunt inca de atunci. Daca spui ca a mai facut-o sunt dea dreptul cracanat de uimire :D .Oricum multam pentru atentionare. Sunt la prima postare si mai am de invatat. Sa ne vedem la :P si... asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12064-1157008419_thumb.jpgMie unul, mi-a rupt capu' VTR-ul ala fara tobe. Culmea e ca l-am vazut zilele trecute pe strada si inca mai merge. Tare motor ...!?

 

 

Uimit sunt inca de atunci. Daca spui ca a mai facut-o sunt dea dreptul cracanat de uimire :D .Oricum multam pentru atentionare. Sunt la prima postare si mai am de invatat. Sa ne vedem la :P si... asfalt uscat!

 

Viatza unui motor este uleiul:) si intretinerea acestuia, iar daca detinatorul il si bibileste si nu doar il chinuieste, nu vad de ce sa nu functioneze bine merci..

Un V2 si mai ales 1000 cc nu trebe chinuit prea tare sa produca taraboi:)

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uimit sunt inca de atunci. Daca spui ca a mai facut-o sunt dea dreptul cracanat de uimire :crack: .Oricum multam pentru atentionare. Sunt la prima postare si mai am de invatat. Sa ne vedem la :P si... asfalt uscat!

ASA, BAI MUSTA ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati off topic-ul, dar stie careva vre'un numar de tefon sau cum pot contacta pe "unu d'ala cu ceafa lata"? Eu sunt in Sofia si inca nu am reusit sa ma acomodez p'aici, dar poate alaturi de motociclistii mei, se schimba situatia.

Era sa uit, trebuie macar sa baiguie ceva in engleza, ca eu cu bulgara :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati off topic-ul, dar stie careva vre'un numar de tefon sau cum pot contacta pe "unu d'ala cu ceafa lata"? Eu sunt in Sofia si inca nu am reusit sa ma acomodez p'aici, dar poate alaturi de motociclistii mei, se schimba situatia.

Era sa uit, trebuie macar sa baiguie ceva in engleza, ca eu cu bulgara :P

 

Vezi ca useru ZMEI e bulgar si a cerut programul intrunirii in limba engleza. Incearca un PM si i se va trimite un email . Poate ai noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni fotografii cu snameniile de scuteristi postpubertari care se dadeau in stamba prin camping ? il rasplatesc daca dau de maimutoiul care a lovit un motor si se dadea vanos in semigasca si aia aburita de alcool tuciurie si de : 1,50 m bucata cu tot cu scutere... ca bgs-ii si organizatorii aveau treaba numai de rupt bilete la intrare sambata la noua jumate...ps: sper ca s-au axfisiat toti in buda aia nenorocita de tara europeana :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nimeni fotografii cu snameniile de scuteristi postpubertari care se dadeau in stamba prin camping ? il rasplatesc daca dau de maimutoiul care a lovit un motor si se dadea vanos in semigasca si aia aburita de alcool tuciurie si de : 1,50 m bucata cu tot cu scutere... ca bgs-ii si organizatorii aveau treaba numai de rupt bilete la intrare sambata la noua jumate...ps: sper ca s-au axfisiat toti in buda aia nenorocita de tara europeana :D

atunci de ce nu ai luat atitudine? ma recompensezi dak te duc eu la respectivul? vezi ca face muay thai :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal, tovarasul tau este cel cu miskul?

 

nu pot sa uit nici acum faza, minskul are alarma cu telecomanda :P

 

daca ii cunosti salutai din partea mea, ne-am vazut in vama :crack:

 

 

trimite-mi si mie o adresa de mail sau un numar de telefon .Poate ne vedem la Targoviste.

 

salutari si asfalt uscat :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine stie ca daca vrei sa te simti bine trebuie sa fii inconjurat de prieteni in mod cert intrunirea a fost doar o ocazie pentru a se simti bine..pentru restul care circotesc nu-i condamn este chestie de gust..de singuratatea din jurul lor de bautura prea multa sau prea putina. Eu unul m-am simtit bine...calitatea intrunirilor din acest an nu mai este ce a fost..dar multumesc organizatorilor ptr ca au incercat ...aduceti-va aminte ca anul trecut nu a fost ceva organizat dar cei care au vrut s-au simtit bine oricum...Au trecut vremurile cind gustam ptr prima data o intrunire...am prins toate aceste delicii ale inceputurilor..acum totul s-a schimbat..unde sint vremurile de altadata ?

 

Apropos...ptr Gath ...Spire.. Spider2..fata cu pestele are km pe motor mai multi decit toti la un loc..si daca este sa va ginditi cit de mult ar putea depinde viata voastra in cazul unui accident de miinile alea douo in care tine pestele..nu v-ati mai da in stamba cu remarci de genul pe care le-ati facut !

 

NUMAI BINE !

 

 

Ce ma mira nu este cat de proasta este gluma ci ca ai shi gandit-o de 2 ori inainte.

 

PS: gandeshte de 3 ori data viitoare - ia-o ca un sfat.

 

 

 

 

 

s-a mai trezit unul gindind profund: alias

Editat de MihaiM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...