Sari la conținut

BURSA LOCALA Caras-Severin - particulari


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

1. BURSA LOCALA este destinata DOAR anunturilor de vanzare din zona. Sunt permise doar mesajele userilor ce au completat campul FROM din profilul personal si acesta corespunde cu zona respectiva.

2. Mesajele deja puse pe BURSA generala se pun doar ca link. In cazul in care mesajul se pune complet pe BURSA LOCALA, nu mai este permis ca acesta sa fie pus si pe BURSA generala.

3. Mesajele se pun o singura data.Nu sunt permise mesaje gen UP sau VALABIL. Nu sunt permise comentarii cu privire la oferte (in special la ofertele magazinelor).

 

 

Nerespectarea celor de mai sus duce la stergerea mesajului si suspendare contului pe o perioada de 30 zile, FARA NOTIFICARE. Recidiva atrage marirea pedepsei.

 

In cazul in care vedeti mesaje ce nu respecta regulile de mai sus, va rugam sa folositi butonul p_report.gif si vom lua masurile specificate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare.Am si eu lichidare de stoc pentru urmatorul produs

 

/index.php?/topic/623330-bursa-locala/page__pid__2847976#entry2847976

 

Salut Vand si eu Costum piele din 2 piese firma IXS[/b] Puteti vedea poze aici /index.php?/topic/623330-bursa-locala/page__pid__2872401__start__40__st__40#entry2872401

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

-Costum textil RK Sports marimea 56 (1.85cm inaltime ,90-100 kg ) stare foarte buna purtat un sezon , pret 430 Ron

-Costum piele Suzuki din doua piese marimea 54 ,stare ca nou, geaca purtata de 5-6 ori ,culoare albastru cu alb , pret 460 ron

-Casca Nolan N84 marimea L , stare foarte buna , pret 380 Ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='RA-d[-_-]b-' timestamp='1320749240' post='2990623']

mai ai costumul cu suzuki ? daca da, merge la cineva de 1,83 m si 75 kg ? mersi

Ambele costume sau dat. Mai este casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

set costum sportiva FRANK THOMAS: costum marimea 50, ghete marimea 41, manusi. Bonus rucsac, tricou KAWASAKI. info la tel 0763546658 sau mess inger.negativ ,pret 120 eu ,sau separat(preferabil nu) preturi pe prima poza.

Editat de 50bani
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ... cand am lasat semnatura era OK , nu stiu ce so fi intamplat de era asa mare acum, oricum am rezolvato, scuze inca o data.

Editat de 50bani
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am primit cadou cand am avut Hornetul un set de suporti laterali si pentru top case de la GIVI, aduse din italia. Hornetul l-am vandut, suportii sunt si acum in cutie in garaj sigilati.

Sunt in cutie, sigilate, nu le-am desfacut pentru ca nu prea fac eu touring cu motorul ca sa am la ce sa le folosesc...

Pentru cei interesati este vorba de givi monorack pentru gentile laterale si monokey cu tot cu placa suport pentru cea de sus.

Pentru info este vorba despre acestea: http://www.wemoto.com/bikes/Honda/CB_600_F3_F4_Hornet_PC36/03-04/picture/GIVI_Luggage_-_Tubular_Side_Case_Holders/ pentru laterale si http://www.wemoto.com/bikes/Honda/CB_600_F3_F4_Hornet_PC36/03-04/picture/GIVI_Luggage_-_Monorack_Kit_with_Monokey_Plate/ pentru cea de sus.

Pretul 100 euro ambele si transport moca prin curier.

 

0761 333 491

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand CBR 125R din 2003 - 14 000 km parcursi; motivul vanzarii: implinesc in curand 18 si as dori sa cumpar un motor mai maricel :D

Pretul motorului: 1 400 Euro. (negociabil)

Pentru detali contactati-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha Dragstar de 650 an 2001 ghidon extreme de innalt, fundul motorului ff asezat, suspensii tari, scaun scobit, negru mat, Motorul a castigat locul 1 la intrunirea TRANSILVANIA BIKERS 2011 motoare de aspect BEST OF SHOW.Functioneaza perfect fara nici un viciu ascuns, pt care garantez in contract daca trebe.Multe accesorii si piese pe langa dar contracost IEFTIN

PRET 3500 EURO. Inmtriculat in Romania acte , Itp la zi valabil pana in 2013 iunie

Vezi poze pe cluj la sectiunea Bursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...