Sari la conținut

MOTOCICLISMO NO 39


boris_zx9r
 Share

Postări Recomandate

A aparut Motociclismo nr 39. Din sumar: comparativ intre BMW F 800 ST si Yamaha Fazer 8, Honda vs Triumph si un test cu un supermoto nipon. De asemenea, subiecte din actualitatea moto de la noi si internationala, un supertest in avanpremiera, ceva sport, dar si...( puncte de suspans) :D . Lectura placuta!

 

Eu n-am gasit-o inca la chioscuri... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era doar demaraj, ci controlul motocicletei la viteza mica. Picioarele pe jos la mers încet, poziție în șa crispată și greșită, ambreiaj patinat degeaba și motor turat excesiv. Mers agresiv (și prost) unde nu e cazul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

am citit de mai demult numarul dar abia acum mi-am adus aminte.

 

M-au distrat cateva chestii mai ales la comparatia dintre VFR si Sprint ST...

Cel mai mult mi-a placut ca Spint ST era aspru criticat pentru ca are compartament cu acte care trebuie musai inchis cu cheia in vreme ce VFR nu era criticat ca nu are de loc. Dar asa este in categoria asta sunt foarte multe modele care au compartiment pt acte cu usita in care icape eventual si un tablet PC...

 

asa sunt eu mai carcotas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai dar ce aveti ma de nu scoateti nr 40 ca a venit decembrie. Ce dracu s-a intamplat fiind criza, cu ce v-a marcat? Acum ca a disparut concurenta, Motociclismo ar trebui sa se lafaie, ca are cine o cumpara, s-a mai si subtiat. S-a taiat robinetul de la dealeri, aia va tin in viata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
bai dar ce aveti ma de nu scoateti nr 40 ca a venit decembrie. Ce dracu s-a intamplat fiind criza, cu ce v-a marcat? Acum ca a disparut concurenta, Motociclismo ar trebui sa se lafaie, ca are cine o cumpara, s-a mai si subtiat. S-a taiat robinetul de la dealeri, aia va tin in viata?

 

Azi am cumparat nr.40

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...