Sari la conținut

Accident Bucuresti - Sos. Viilor - 09.11.2010


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

well ce sa zic, poate nu stiu eu, poate nu stie nici medicul de garda... ala cred ca stie cati vi si cati morti are cand intra in tura, eu am dat o informatie neoficiala.... voi va uitati la televizor... din partea mea era o speranta si ce altceva as fi putut sa spun cand am vb cu medicul ce l-a primit in noaptea aia...

 

si in 89 s-a zis ca e revolutie... buna coregrafia de altfel...

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:goodposting: :blink: nu pot sa cred ce s-a intamplat ...il vedeam deseori in spatele blocului meu,venea sa isi viziteze prietenii. am stat o data de vorba cu el si eram uimita ca avea motocicleta cu 3 tobe parca,un 600rr,mi-a zis ca asa a cumparat-o si ca ii place mult. si acum cateva zile l-am vazut la mall, se pregatea sa incalece pe un r1 pe care l-am admirat cateva secunde bune si din pacate nu l-am salutat, am crezut ca nu isi mai aduce aminte de mine. odihneste-te in pace, alex!:D Editat de motoREA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting: Nu o sa se mai nasca un jucator asa ambitios, cu o dorinta asa mare de autodepasire. Locul gol, poza si doliul din vestiar nu însemna decat un singur lucru, ca nu-l vom uita niciodata... Nu-mi vine sa cred ca nu mai este, o sa steptam in fiecare zi sa auzim motorul turat sa intre în vestiar in ultimile 5 minute inainte de antr si sa rada la noi cum o facea el de fiecare data...

 

E dureros ca una din pasiunile lui l'a rapid de langa noi ... R.I.P. TYTA NU TE VOM UITA NICIODATA !!!

 

 

 

 

 

 

 

Cars are for thoese who wait in line, bikes are for leaders in front of the line

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il stiu, avea cam tot ce-si dorea, bani (maica-sa, o femeie de nota 10, ii facea absolut toate poftele), prieteni, etc. Dar nu stiu daca are doi ani de cand are motor si din pacate a inceput direct pe SS. Un nou caz in care parintii sunt complici la sinuciderea copilului, luandu-i SS. E plin forumul de semenea exemple. Cred ca o campanie mult mai eficienta ar fi de atentionare a parintilor sa nu-si ucida copii, cu tinerii plini de hormoni nu te intelegi.

 

RIP Alex. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il stiu, avea cam tot ce-si dorea, bani (maica-sa, o femeie de nota 10, ii facea absolut toate poftele), prieteni, etc. Dar nu stiu daca are doi ani de cand are motor si din pacate a inceput direct pe SS. Un nou caz in care parintii sunt complici la sinuciderea copilului, luandu-i SS. E plin forumul de semenea exemple. Cred ca o campanie mult mai eficienta ar fi de atentionare a parintilor sa nu-si ucida copii, cu tinerii plini de hormoni nu te intelegi.

 

RIP Alex. :goodposting:

 

 

 

crede-ma ca nu il sti (cunosti)...........vorbesti doar sa faci si u posturi........... parintii nu l-au sustinut cu motocicleta.......... dar vorbesti na ........ daca nu ai prieteni ai doar impresia ca cunosti lumea dar din fata monitorului nu ai cum sa cunosti o persoana !!!!

 

ar fi frumos din partea celor care il cunosc sa vina cu motocicletele...........

Editat de TufY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dureros......copilaria nu o sa ne desparta niciodata....te iubesc BA......prieten drag...parca Dumnezeu mi te-a scos in cale acum cateva zile, sa vorbim, sa depanam amintiri........dupa atatia ani.....Dumnezeu sa te aiba sub protectia lui...si ne vom vedea candva acolo sus....Dumnezeu sa te odihneasca-n pace....PRIETEN DRAG....!!!!!

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...