Sari la conținut

Meserias pt Cutie de viteza


Raptoru_alb
 Share

Postări Recomandate

Vreau sa repar cutia de viteza la Ural ,dar nu ma pricep si de aceea vreau sa gasesc un meserias din Bucuresti care stie sa repare cutii de Ural. Acum sa spun si defectele care le are cutia de viteza ,in primul rind are jumatate de cursa la pedala,punerea la neutral este greu de executat, si revenirea la treapta 1 se executa cu greutate . Un tel pt eventualele opinii ... 0727072084

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Mihai,

 

Poti sa imi spui te rog pentru ce model de URAL e cutia? Ma intereseaza daca mai este valabila oferta...

 

E cu marche-arriere?

 

Este varianta cu filtru de aer mare sau cea cu filtru mic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cutia poti sa o pui de la M72 la Uralul nou, este cu marÂşarier si din cate ma gandesc acum, ca nu o am in fata, cred ca este varianta cu suportul de filtru mai inalt (daca vrei sa il micsorezi dureaza 10 min, dar nu cred ca are rost).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa repar cutia de viteza la Ural ,dar nu ma pricep si de aceea vreau sa gasesc un meserias din Bucuresti care stie sa repare cutii de Ural. Acum sa spun si defectele care le are cutia de viteza ,in primul rind are jumatate de cursa la pedala,punerea la neutral este greu de executat, si revenirea la treapta 1 se executa cu greutate . Un tel pt eventualele opinii ... 0727072084

 

dicuta cu cristi57, despre Victor Rockn'roll - cred ca poti sa rezolvi cu costuri mici si rezultate supermultumitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...