Sari la conținut

Cernobil pe timp de iarna


ADVRadu
 Share

Postări Recomandate

ce dreaq?

ti-a crescut parul in halul ala (avatar) dupa testele "live" de la fata locului?

eram doar curios.

 

jos poluarea formului, :goodposting:

 

Hai ca nu era asa rau in Pripyat: mai vedeai o pisica cu 6 picioare ... chestii normale acolo :blink:

 

Si fetele aveau tzatzele mai mari si rotunde ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 iulie merg la kiev.

plecarea la 5AM, bucuresti, muncii. seara la 9 sunt la kiev

care il gasesc acolo are o bere de la mine.

 

asta-i planul. sper sa nu-l strice ceva

 

Mesaj completat

 

Somn usor cand ajungi!

Editat de Tija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sunt curios, ce va afce sa mergeti la Cernobil? De ce nu vizitati orase cunoscute prin frumusete sau exotism (sper sa existe ciuvantul asta)? Sunt atatea lucruri interesante de vazut. ... Si pana la urma nu este periculos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai voie sa mergi neinsotit sau neorganizat, care-i treaba ? eu as vrea sa ajung acolo cu mobra, nu merge ?

 

poti mrge calare pe mobra pana aproape dar totul este inchis si pazit de armata.

 

plus ca daca nu ai vrea sa intri de capul tau sa nu meresti fara sa vrei intr-o zona cu radiatii puternice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios, ce va afce sa mergeti la Cernobil? De ce nu vizitati orase cunoscute prin frumusete sau exotism (sper sa existe ciuvantul asta)? Sunt atatea lucruri interesante de vazut. ... Si pana la urma nu este periculos?

 

La o vizita de 8 ore acumulezi atatea radiatii cat intr-un trip cu avionul, deci nu, nu e periculos.

 

n-ai voie sa mergi neinsotit sau neorganizat, care-i treaba ? eu as vrea sa ajung acolo cu mobra, nu merge ?

 

Nu poti, sunt 3 checkpoint-uri, nu poti trece de ele decat cu ghid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios, ce va afce sa mergeti la Cernobil? De ce nu vizitati orase cunoscute prin frumusete sau exotism (sper sa existe ciuvantul asta)? Sunt atatea lucruri interesante de vazut. ... Si pana la urma nu este periculos?

 

Mah, este periculos si sa mergi cu peste 100kmph in Ro cu motorul.....asta nu inseamna ca doar putini merg asa...

Oricum daca @Baiazid inca traieste.......lumina el un pic cand l-am vazut la Moto-magia povestind despre excursie, dar poate ca asa straluceste el deobicei :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, este periculos si sa mergi cu peste 100kmph in Ro cu motorul.....asta nu inseamna ca doar putini merg asa...

Oricum daca @Baiazid inca traieste.......lumina el un pic cand l-am vazut la Moto-magia povestind despre excursie, dar poate ca asa straluceste el deobicei :alcy:

 

Nu luminam man, era doar praful de uraniu imbogatit. Ramasese pe tricou :laugh:

Mesaj completat

 

Uite si filmul:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...