Sari la conținut

URAL


mas oyama
 Share

Postări Recomandate

Poza e trucata .... sau chiar ai gasit 4 Ural-uri cu atas?

 

Auzi, tu mai bine ai folosi banii aia pe care i-ai luat pe atv si ti-ai lua un Ural. Unul singur mai e de vanzare acum. In plus de asta, unul nou va fi livrat f.f. curand in tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum primesc cauciucrile le si trimit la Satu Mare.

Legat de certificat si asa zisul fiscal sint nule si fara nici o valoare,nu pot face nimic cu ele din pacate ca nus ce trebuie ca sa fie pus in circulatie moto respectiva.

Cu un certificat si un asa zis fiscal nu se poate inmatrcula nimic,mai este nevoie de o fisa de inmatriculare,un act de vinzare cumparare,o copie buletin etc....aaa si cel mai inportant cadru de la actele repective...

Am acasa un sertar plin cu certificate de inmatrculare,sint doar niste cartoane si atit... fara nici o valoare.

 

Spor.

Buna seara

Am incercat sa trimit mesaj pe PM dar am primit mesajul-The member dany_oldmoto cannot receive any new messages

 

Asadar

 

Buna seara D-le Daniel

 

Apelez la PM pt a nu ne spala rufele pe forum in conditiile in care nu raspundeti la apelurile mele telefonice repetate.Astept in continuare anvelopele promise.Vad ca mindriti cu Nipre pt pretentiosi-,felicitari dealtfel pt realizare-dar ,hellas,incaltate cu anvelopele promise.Intrebarea este CIND? le primescMentionez faptul ca sint in stare avansata cu montarea Ural-ului achizitionat de la Dvs si am nevoie reala de ele.Va rog sa ma contactati telefonic pt a transa definitiv aceasta situatie.Promit sa nu va mai deranjez deindata ce o rezolvam

 

O seara placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Cred ca e necesara o interventie, precum aceasta: "emy15 ai o saptamana sa rezolvi problema cu cisu68 altfel iti suspend dreptul de a posta. La finalul saptamanii vreau confirmare de la amandoi ca neintelegerea e rezolvata." /index.php?/topic/700168-curatenie-in-topicurile-pinned/page-3

 

Asa cum am spus mereu, asa cum cred: aici ne-am adunat pentru o pasiune comuna, nu pentru a ne pacali unii pe altii. Cei care abuzeaza trebuie eliminati din zona "motociclistilor comunisti" - atata vreme cat ne pretindem reciproc si exersam buna credinta si camaraderie de la/fata de ceilalti...



aceiasi. cativa, manjesc cu rahat o intreaga comunitate. e timpul sa inceteze aceasta mascarada.

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rares ................ mascarada de care vorbesti tu e la moda de vreo 2 ani. E pacat. Ai dreptate, astfel de actiuni dauneaza imaginii detinatorilor de moto-comuniste ( implicit a comerciantilor de piese pentru moto-comuniste ). Daca un moderator ar lua atitudine ar fi mult mai bine ( si pentru vanzator si pentru cumparator ).

 

ASTEPTAM IN CONTINUARE REPLICA MODERATORILOR.

 

Daca cei ce sunt moderatori pe coltul asta nu reusesc sa-si faca meseria.......eu propun sa predea stafeta altor useri ce au mai mult timp disponibil pentru a se ingriji de coltul asta "amarat".

 

Este doar o parere personala.



.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, ba urla unii ca e cenzura, cand nu e cenzura altii vor atitudine... Facerea de bine a fost mereu futere de mama.

Hai, dati-va cap in cap, mai demascati un tepar, un samsar, asta e viata si pe net si in realitate. E unsa cu (cuvant urat) nu cu miere.

 

Lolo, nu iti impartasesc parerea personala in acest caz. Mai lasam putin gunoaiele sa vedem cat le ia sa se cearna singure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

Am incercat sa trimit mesaj pe PM dar am primit mesajul-The member dany_oldmoto cannot receive any new messages

 

Asadar

 

Buna seara D-le Daniel

 

Apelez la PM pt a nu ne spala rufele pe forum in conditiile in care nu raspundeti la apelurile mele telefonice repetate.Astept in continuare anvelopele promise.Vad ca mindriti cu Nipre pt pretentiosi-,felicitari dealtfel pt realizare-dar ,hellas,incaltate cu anvelopele promise.Intrebarea este CIND? le primescMentionez faptul ca sint in stare avansata cu montarea Ural-ului achizitionat de la Dvs si am nevoie reala de ele.Va rog sa ma contactati telefonic pt a transa definitiv aceasta situatie.Promit sa nu va mai deranjez deindata ce o rezolvam

 

O seara placuta

 

 

Buna seara D-le Dany

 

In urma acestui post mia-ti trimis mesaj in 23 August

Vad ca nici o sansa sa va contactez,,v-am sunat,nici vorba de raspuns,deci in urma mesajului ce mi l-ati trimis(va citez) Saptamina asta primesc cauciucurile si va sun cum le primesc.Incheiat citatul.Neputind nici macar sa va trimit mesaj-am primit -Mesajul nu poate fi transmis-apelez iar la forum

Asadar asi putea sti cind primesc anvelopele?Conform mesajului Dvs saptamina trecuta trebuia sa le aveti.

Se poate un raspuns concret ,cu data de expediere,varog?

 

Astept raspunsul Dvs,o seara placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara D-le Dany

 

In urma acestui post mia-ti trimis mesaj in 23 August

Vad ca nici o sansa sa va contactez,,v-am sunat,nici vorba de raspuns,deci in urma mesajului ce mi l-ati trimis(va citez) Saptamina asta primesc cauciucurile si va sun cum le primesc.Incheiat citatul.Neputind nici macar sa va trimit mesaj-am primit -Mesajul nu poate fi transmis-apelez iar la forum

Asadar asi putea sti cind primesc anvelopele?Conform mesajului Dvs saptamina trecuta trebuia sa le aveti.

Se poate un raspuns concret ,cu data de expediere,varog?

 

Astept raspunsul Dvs,o seara placuta

 

 

Un raspuns concret nu pot spune ca nui dupa mine..cind vine omul cu cauciucurile atunci le pot trimite.Ceva ce nu am nu pot trimite,caucicurile respective nu vin de la 5 km sau 100km,persoane care mi le aduce nu vine special cu ele in brate ca ar costa mai mult ca unele noi.Deci stau dupa el cum stai si tu dupa mine.Cind vb.cu el ultima oara trebuia sa le fi primit deja dar asai cind stai dupa altul...

Dar ca sa nu mai umplem forumul cu povesti pun eu diferenta si cumpara 2 cauciucuri noi identice cu cele primite deja.Noi nu sar de 220 de lei la firma si se gasesc la noi in tara.Eu pe ele dau 30 de euro cu tot cu ciubucul omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Un raspuns concret nu pot spune ca nui dupa mine..cind vine omul cu cauciucurile atunci le pot trimite.Ceva ce nu am nu pot trimite,caucicurile respective nu vin de la 5 km sau 100km,persoane care mi le aduce nu vine special cu ele in brate ca ar costa mai mult ca unele noi.Deci stau dupa el cum stai si tu dupa mine.Cind vb.cu el ultima oara trebuia sa le fi primit deja dar asai cind stai dupa altul...

Dar ca sa nu mai umplem forumul cu povesti pun eu diferenta si cumpara 2 cauciucuri noi identice cu cele primite deja.Noi nu sar de 220 de lei la firma si se gasesc la noi in tara.Eu pe ele dau 30 de euro cu tot cu ciubucul omului.

Astept cauciucurile de la Dvs conform intelegerii.Atita timp cit vad ca postati Nipre incaltate cu cauciucri ce mi le datorati vad ca nu va prea intereseaza sa va onorati obligatia

Doresc un termen pina la care le trimiteti-luna aceasta,luna viitoare,sau ce perioada?

Va rog un raspuns mai concret.

 

Buna seara D-le Dany

 

Multumesc pt mesajul Dvs(citez)Maine pun cauciucurile,e omul cu ele sub....

Apreciez efortul Dvs si astept cu nerabdare sa le primesc.Promit sa nu va mai deranjez dupa aceea

Imi cer scuze forumistilor pt comunicari private pe forum,dar vad ca este unica solutie ca sa comunicam

 

Multumesc si o seara placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Astept cauciucurile de la Dvs conform intelegerii.Atita timp cit vad ca postati Nipre incaltate cu cauciucri ce mi le datorati vad ca nu va prea intereseaza sa va onorati obligatia

Doresc un termen pina la care le trimiteti-luna aceasta,luna viitoare,sau ce perioada?

Va rog un raspuns mai concret.

 

Buna seara D-le Dany

 

Multumesc pt mesajul Dvs(citez)Maine pun cauciucurile,e omul cu ele sub....

Apreciez efortul Dvs si astept cu nerabdare sa le primesc.Promit sa nu va mai deranjez dupa aceea

Imi cer scuze forumistilor pt comunicari private pe forum,dar vad ca este unica solutie ca sa comunicam

 

Multumesc si o seara placuta

Uraa,mi-au sosit cauciucurile de la Dany Oldmoto.Un tip de ispraava

Cam tirziu dar mai bine mai tirziu decit niciodata

Mersi D-le Dani si o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uraa,mi-au sosit cauciucurile de la Dany Oldmoto.Un tip de ispraava

Cam tirziu dar mai bine mai tirziu decit niciodata

Mersi D-le Dani si o seara buna

 

Ai făcut un scandal monstruos pentru niște amărâte de cauciucuri, și pe bună dreptate, te compătimesc.

Dar eu, care am plătit integral acum aproape un an o motocicletă "ready to ride" pe care ar fi trebuit s-o încalec în martie 2013, ce scandal să fac?

 

post-59949-0-53297400-1379090390_thumb.jpg

 

Dany, desenul de mai sus e o dedicație pentru tine. Consideră că cercul e obrazul tău, iar săgeata e degetul meu.

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cumpar pentru Ural M61:

-Frana de ghidon fluture

-Dinam

-Coarne 24mm diametru

-Mansoane scari cauciuc 4 bucati

-Coate si esapamente fluture

-Capac filtru aer.

-Kilometraj

Telefon:0745026040

Editat de Rims
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cum arata... "enjectia", discurile de frana, noul filtru de ulei (capacul cu filtru model nou nu se potriveste pe motoarele mai vechi, nu mai are compartiment pentru aprindere).

Sarbatorile vin, sarbatorile vin...

 

Cat de bine arata! Vreau si eu una :D!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...