Sari la conținut

Floreasca Cedeaza...


The Duck
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 116
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In dimineata accidentului am trecut pe la locul cu pricina la 15 minute dupa accident (cred), am facut primele poze postate de wrongname, am chestionat martorii si... ne-am bucurat, ca sa zic asa, ca nu era sange nici picatura pe jos, ca spitalul de urgenta era aproape si ca baiatul fusese deja luat cu ambulanta. Din nefericire... prematura bucuria. Am urmarit zi de zi topicul pentru a afla ca este in regula...

Trist, foarte trist ce s-a intamplat... Aveti grija de voi cu totii!!! sa nu mai auzim din astea sau... macar sa se imputineze topicurile la rubrica accidente.

 

Dumnezeu sa il odihneasca pe Dan si sa aiba grija de sufletul lui! :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

Condoleante familiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE,SA-I FIE SUFLETUL PUR CA UN INGER,MA INTREB DE CE MEREU TREBUIEA FIE ASA DE DURA VIATA VOASTRA?

:angryfire: ADUCETII UN OMAGIU ORIUNDE VA-TI AFLA PT CA UN FRATE DE-AL VOSTRU SA DUS UNDEVA UNDE NU SE VA MAI INTOARCE VREODATA

:angryfire: PE CATA DE FRUMOASA ESTE VIATA DE motociclist PE ATA DE TRISTA

 

DACA V-AM DERANJAT CU CEVA SCUZATI-MA

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE SI SA-L IERTE

 

RIP ;) :) :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire: Cu adanci regrete v-a anunt ca tanarul (33 ani) a decedat pe 09.09.2005 ora 12:00,se numeste Androne Tudor Daniel este din cart. Pipera, or. Voluntari, maine (luni) in jurul pranzului il aduce acasa de la IML, Imormantarea v-a avea loc la cimitirul Pipera. :angryfire: ;)

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care au fost la Buzau, au inmarurit la aflarea shtirii ca a murit.

Vio, de la Team Husaberg nu mai putea merge in concurs pt. ca el l-a dus la spital shi trebuiau sa faca echipa la concurs cu noile Huse.

 

Dumnezeu sa-l ierte shi sa aibe grija de sufletul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :angryfire:

Am crezut tot timpul ca va fi ok...mai ales ca salvarea a ajuns imediat, spitalul era aproape...s-a ridicat de jos in prima faza...

Groaznic mi se pare ca a simtit ca ceva e in neregula...si a cerut sa vina salvarea mai repede...ca simte ca se duce... :angryfire:

 

Dumnezeu sa-l ierte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zic ce zicea cel de la ziare: a venit in viteza, a depasit cateva masini si la intersesctie ala cu clio bagat juma de sens sa vada daca vine cineva i-a blocat calea, nu l-a atins cu motorul dar a pus o frana de s-a ridicat pe roata din fata si a zburat peste ghidon, s-a lovit de clio cu casca si i-a infundat tabla. S-a ridicat de jos clatinanduse si spunea ca sa mearga mai repede la spital ca nu mai poate simte ca se duce.

 

Saracu, ceva a presimtit el :angryfire:

Sa-i fie tarana usoara ! :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Sunt un prieten de-al KTM-istului.Numele lui este Dan Andronie.Locuia in Pipera.Este inmormantat astazi 12 septembrie 2006.Daca doreste cineva sa se duca/sa participe circulatia va fi inchisa la intrarea in Pipera dupa ora 12.00-13.00

 

PS:Motocicleta a fost luata de fratele lui impreuna cu un amic si dusa acasa

Odihneascasen pace.

Editat de teroare
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarmanul om. Condoleante familiei. :angryfire:

 

In alta ordine de idei, este tragic faptul ca in Romania inca se moare din cauze preventibile altundeva.

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=129860

http://www.thedoctorwillseeyounow.com/articles/heart/tar_6/

 

 

 

 

foarte mare pacat ca in romania se moare in spitale , fara ca cineva sa-ti poata diagnostica corect leziunile si urmarile acestora. Inteleg foarte bine ce a simtit baiatul imediat dupa accident pentru ca in urma cu sase ani, am fost si eu intr-o situatie asemanatoare, pe care medicii mi-au explicat-o ca fiind un preinfarct datorat loviturii foarte puternice la nivelul sternului. Pacat, foarte mare pacat ca pe unii dintre noi ne paraseste norocul in momente critice. Nu l-am cunoscut pe Dan, dar ma socat modul ciudat in care, dupa ce toate par a fi de partea ta, cineva vine si ca din intamplare “stinge lumina”. Stupid si revoltator.

 

 

Odihneste-te in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...