Jump to content
Sign in to follow this  
Shepard

Teo si Irena

Recommended Posts

Salutare tuturor taticilor, mamicilor, unchilor si matusilor de viitori motociclisti!

Ei sunt bucuria vietii mele: Teodor (acum de doi ani si jumate), si Irena de 12 ani. Si...in ciuda vointei sotiei mele, amandoi impartasesc pasiunea mea pentru motociclete. Daca ati sti ce "lupta" e la mine in casa...

post-41032-1290537370_thumb.jpg

post-41032-1290537373_thumb.jpg

Sa-ti traiasca si sa se faca mari si voinici. Eu inca nu sunt tatic, dar imi doresc si sper sa se intample curand. Sunt scumpi foc.

Sa-ti traiasca si sa se faca mari si voinici. Eu inca nu sunt tatic, dar imi doresc si sper sa se intample curand. Sunt scumpi foc.

Senc iu!

Sa vezi ce o sa te schimbe un copil! Sa ai bafta!

Edited by Shepard

Frumusica foc fetita! Sa-ti traiasca amandoi sa creasca mari si sanatosi!

Vreau sa o vad dand vrum vrum...:)

Frumusica foc fetita! Sa-ti traiasca amandoi sa creasca mari si sanatosi!

Vreau sa o vad dand vrum vrum...:)

Multumesc frumos! La fel si tie.

Pai fetita e inebunita, abia asteapta sa faca 16 ani pentru A1, iar baiatul...de multe ori nu a vrut sa manance decat langa "beta" (in traducere libera= motocicleta)

Mesaj completat

Pai fetita e inebunita, abia asteapta sa faca 16 ani pentru A1, iar baiatul...de multe ori nu a vrut sa manance decat langa "beta" (in traducere libera= motocicleta)

L-ati vazut pe Casper, fantoma prietenoasa?

si ceva in spiritul sarbatorilor

Mesaj completat

Mesaj completat

L-ati vazut pe Casper, fantoma prietenoasa?

si ceva in spiritul sarbatorilor

post-41032-1290965100_thumb.jpg

post-41032-1290965129_thumb.jpg

post-41032-1290965427_thumb.jpg

superbi amandoi!iar poza cu Teo "imbracat" in cagula aia e geniala!sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!

sarbatori fericite va doresc

superbi amandoi!iar poza cu Teo "imbracat" in cagula aia e geniala!sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!

sarbatori fericite va doresc

Multumesc de urari!

La fel si voua, va doresc un Craciun si un An Nou Fericit!

O sa va tin la curent cu evolutia minibikerilor. Sa vedeti peste vreo 30 de ani cum intra pozele astea la "poze vechi din moto"!

Inca o mititica cu gandul la moto.

Nu ma pot abtine... Victoras cu putin inainte sa implineasca un an!

Edited by ruxi2k

Sa va traiasca copilasii, sa se faca mari, sanatosi si sa devina motociclisti si ei.

Abia astept ziua cand am sa am copii sa'i urc cu mana mea in saua motocicletei.

Multa sanatate.

Da, sa se faca mari toti copiii si bineinteles sa devina motociclisti...

In curand locul nostru de pe acest forum va fi luat de copii care vor pune poze cu babacii si fiarele lor demodate :laugh:

...intre timp, Teo si Irena au mai crescut si au inceput sa-mi semene din ce in ce mai mult.

Deocamdata doar Teo:

post-41032-0-29826500-1360426775_thumb.jpg post-41032-0-62602800-1360426787_thumb.jpg post-41032-0-45936500-1360426801_thumb.jpg

Si aici, noi, adica Shepard, Teo si Irena:

post-41032-0-85042000-1360427023_thumb.jpg post-41032-0-63352400-1360427046_thumb.jpg

Va urma

Guest Brigada Diverse

Sa-ti traisca copiii! Si sotia!

:)

la cat de periculos e sportul asta nu inteleg cum de te lasa inima sa le bagi in cap asa ceva

Guest Brigada Diverse

Nu cred ca le baga el in cap nimic, copiii in general imprumuta foarte mult din comportamentul parintilor, lucru pe care poate sa ti-l confirme si Kollar, el fiind tatal a doi copii foarte frumosi :)

la cat de periculos e sportul asta nu inteleg cum de te lasa inima sa le bagi in cap asa ceva

La fel mi-a zis si nevasta. Explicatia e urmatoarea: copii mei, cu siguranta, sunt atrasi de "sportul" asta. Eu am considerat ca e mai bine sa-i indrum EU pe calea asta, decat sa invete de pe la altii. Si, daca Irena vrea o tura cu motorul, mai bine sa o plimb eu, (ca acum are 14 ani si o pot plimba fara a avea probleme cu legea) decat sa mearga cu cine stie ce descentrati noaptea, cu viteza, sa ii demonstreze el ce pui de Rossi este, asta pana in primul stalp (aici imi aduc aminte de evenimentul recent de la Otopeni). Cu Teo e mai simplu, i-am cumparat o motocicleta electrica, de aia care se inchiriaza prin parcuri cu 3 lei/5 min

Sa-ti traisca copiii! Si sotia!

:)

Multumesc, coane! La fel si tie!