Sari la conținut

Donatii (in zona Brasov si imprejurimi)


BxP_BV
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am de dat (nu de vandut!!!) un tank bag.

post-33693-1291031263_thumb.jpgpost-33693-1291031787_thumb.jpg

E motorul meu (Honda ntv REVERE din `97)si dupa cum vezi nu am cutii laterale(prea sarac) dar cred ca m-ar ajuta mult un tank bag in calatoriile care le fac cu nevasta.

In loc de cutii laterale folosesc niste samare vechi din piele de 28 litri(de choper), m-ar ajuta si ca sprijin, am toata zona lombara cu discurile vertebrale tasate si uneori durerile sunt destul de mari.

Editat de abells64
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Foarte bun zic eu topicul asta si chiar as propune sa donam si alte lucruri nu numai specifice moto.

Donez set semnalizari fata-spate, date jos de pe Kawasaki Z750 an 2004, aproape noi. Cu siguranta se potrivesc si la alte motoare. Se pot ridica de la magazin de pe Mihai Viteazul 79 oricand.

 

post-28858-1291056573_thumb.jpg

Mesaj completat

Salut,

 

Foarte bun zic eu topicul asta si chiar as propune sa donam si alte lucruri nu numai specifice moto.

Donez set semnalizari fata-spate, date jos de pe Kawasaki Z750 an 2004, aproape noi. Cu siguranta se potrivesc si la alte motoare. Se pot ridica de la magazin de pe Mihai Viteazul 79 oricand.

 

post-28858-1291056573_thumb.jpg

 

S-au dat!

 

Toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

10:21 AM 1/4 9:42 AM 1/4 nevoie urgentă de sânge B3 NEGATIV - fetită nou născută - mama a decedat săptămâna trecută (colega din BRD Finance) - vă rog să trimiteti mai departe mesajul până se găsesteo persoană ce poate si doreste să salveze acest bebelus. Numărul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ....mereu ajuta sa faci un bine...

Editat de Mougli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10:21 AM 1/4 9:42 AM 1/4 nevoie urgentă de sânge B3 NEGATIV - fetită nou născută - mama a decedat săptămâna trecută (colega din BRD Finance) - vă rog să trimiteti mai departe mesajul până se găsesteo persoană ce poate si doreste să salveze acest bebelus. Numărul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ....mereu ajuta sa faci un bine...

 

la nici unul din numerele de telefon nu raspunde nimeni. spune ceva pe engleza dar nimic

am 01 rh negativ - donator universal, daca e bun ziceti.

0744 313 643

 

 

repede, ca altfel ma apuc de baut. ca e miercuri.

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si la multi ani!

 

Am si eu nevoiede 2 caucioace de iarna de 155\65\ r13-Rele,tocite,taiate,nu conteaza,doar sa fie aceeasi firma si model.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10:21 AM 1/4 9:42 AM 1/4 nevoie urgentă de sânge B3 NEGATIV - fetită nou născută - mama a decedat săptămâna trecută (colega din BRD Finance) - vă rog să trimiteti mai departe mesajul până se găsesteo persoană ce poate si doreste să salveze acest bebelus. Numărul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ....mereu ajuta sa faci un bine...

 

bai fratioare,

eu credeam ca e vorba de colega ta din brd... ;)

 

poate platesti niste facturi de telefon?!

pe langa multumiri.

 

daca este aceeasi fetita cu mama angajata la BRD, se repeta teapa. cineva imi spunea ca este o scamatorie cu reincarcari de card telefonic, daca apelezi numerele respective, probabil ca pana acum, in 2 ani de zile, au si fost scoase din uz. suprinzator totusi cum supravietuiesc in virtual aceste gainarii, perioade indelungate.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 2 dar pe 140/80/r13

 

daca te intereseaza. PM

Salutare si la multi ani!

 

Am si eu nevoiede 2 caucioace de iarna de 155\65\ r13-Rele,tocite,taiate,nu conteaza,doar sa fie aceeasi firma si model.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

curatenie de primavara.......DONEZ......o pereche de cizme moto touring.....nu sunt cine stie ce.....purtate de 2-3 ori. marime 12. scrie ca sunt fabricate in italia.

revin cu poze zilele astea (cred ca duminica..vineri si sambata am examene). 0729081282 ALEX Codlea

Editat de alexcarsto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curatenie de primavara.......DONEZ......o pereche de cizme moto touring.....nu sunt cine stie ce.....purtate de 2-3 ori. marime 12. scrie ca sunt fabricate in italia.

revin cu poze zilele astea (cred ca duminica..vineri si sambata am examene). 0729081282 ALEX Codlea

 

Fara suparare, cum se converteste marimea 12 in marime pt Romania?AÂş fi interesat daca mi-ar veni si daca nu le-ati dat inca. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohoooo :D multumesc pentru informatie. inseamna ca cei care poarta 12 traiesc pe picior mare ;)

 

 

Totusi cred ca la marimea 42 se refera acel 12 ... sunt prea multe sizecharturi pe net care se contrazic... suna-l si intreaba-l pe om direct.

 

Sau cauta shoe sizechart pe net si vezi imagini... o sa te lamuresti... NU! :D))

 

sau vezi aici, eu in asta m-as increde!

 

http://www.alpinestars.com/shoesizechartmtouring.htm

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...