Sari la conținut

Donatii (in zona Brasov si imprejurimi)


BxP_BV
 Share

Postări Recomandate

DONEZ

 

instalatie de incalzit / ventilator de masina

functioneaza pe priza de la bricheta

 

 

 

 

 

Pentru moment aeroterma este promisa lui "anothergxg".

 

Numai bine,

Radu

 

S-a dat!

Editat de ruxi2k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare, are cineva de donat/imprumutat o carte de legislatie care se poate folosi ca suport de invatare pentru anul acesta? Mentionez ca o voi dona mai departe sau o voi returna in perfecta stare. Dau o bere :friends: cui ma poate ajuta.

Asfalt uscat

 

 

 

-----> Donez 2 perechi pantaloni marimea 29 (marca Gino Bellini) noi-nouti, nepurtati. <-----

post-23200-0-17500200-1336824342_thumb.jpg

post-23200-0-65707400-1336824357_thumb.jpg

post-23200-0-64791200-1336824371_thumb.jpg

Editat de Robbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o manusa cu protectii (d-aia de la Lidl). Perechea ei s-a pierdut pe drum undeva intre Predeal - Tohan - Zarnesti sau intre Zarnesti si Brasov (via Poiana).

Concluzia: incuiati mereu topcaseul in timpul mersului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am schimbat zilele acestea placutele de frana la motobrisca mea Honda Hornet,an fabr.2000,asa ca mi-au ramas placutele vechi.

Le donez la cineva care are nevoie de ele,cele de fata au in jur de 50% uzura.iar cele de spate in jur de 70% uzura.Din cate stiu eu se pare ca se potrivesc si pe alte tipuri de motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am schimbat zilele acestea placutele de frana la motobrisca mea Honda Hornet,an fabr.2000,asa ca mi-au ramas placutele vechi.

Le donez la cineva care are nevoie de ele,cele de fata au in jur de 50% uzura.iar cele de spate in jur de 70% uzura.Din cate stiu eu se pare ca se potrivesc si pe alte tipuri de motociclete.

 

Sal

Le vreau eu daca nu e cineva inaintea mea...

Cred ca ai inboxu plin ca nu pot sa-ti dau pm

Editat de cristyodb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Două cauciucuri consumate, poate i-or trebui cuiva, au fost pe un Transalp. Sunt murdare ( ce e pe ele se curata cu apa ), dimensiuni :

 

120/90-R17

90/90-R21

 

 

Sâmbătă se aruncă.

post-59052-0-75773100-1339066216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare!

Printr-o conjuctura nerelevanta in momentul de fata sunt in posesia unui filtru de ulei CHAMPION cod F301. Se potriveste in principiu pentru Honda F4i, dar cred ca sunt mai multe tipuri de moto care-l pot folosi.

 

Pentru ca la mobra din dotare nu se potriveste il donez cuiva care il poate folosi.

 

Daca exista cineva care printr-o conjuctura asemanatoare are un filtru de ulei pt. Suzuki VX 800 (HIFLO tip HF 138, MANN tip MW65)si nu-i foloseste, facem un schimb, dar...ma indoiesc ca sansele sunt mai mari de 0.05%

 

Asadar,...primul venit primul servit.

Predarea se face in Brasov, preferabil in zona B-dul Grivitei in timpul zilei, sau Rasnov (dupa orele 19:00)

 

Contact: pe PM sau aici!

 

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te anunț mâine, cred că era p'aici un Mann MW65 nefolositor mie, iar F301 din câte-mi aduc aminte intră la Africa Twin.

in week-end sunt plecat din bv. dar revin luni.Da un semn aici daca iti trebuie si ne intalnim saptamana viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare,donez un chilipir:D,am gasit in padure o protectie de la ghidon,cea cu burete,de la un cross,enduro cv,este de yamaha (albastru) doar ,,invelisu' il am,buretele cred k a ramas pe ghidon:),o sa revin cu poze daca este cazu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,am de facut o donatie mai ciudata si o cerere de donatie la fel de ciudata :crack:

Una bucata femela Betta (it's a fish),model cu albastru,i-a decedat masculul si e singura...

Daca are careva ceva acvariu micut,ratacit prin vreun beci,camara or somethin:

l-30

L-45

h-30

 

(l-latime, L-lungime, h-inaltime aka coloana de apa)

 

 

 

Va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,donez un chilipir:D,am gasit in padure o protectie de la ghidon,cea cu burete,de la un cross,enduro cv,este de yamaha (albastru) doar ,,invelisu' il am,buretele cred k a ramas pe ghidon:),o sa revin cu poze daca este cazu'.

 

in spate la gradina zoologica, cumva?!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am bagat o tranta de zile mari acolo - cu aterizare in namolul/noroiul de langa...

avantajul a fost ca vreo 2 ore m-am simtit foarte racorit, dejavantajul ca lupul meu nu m-a lasat sa intru in curte...:crack:

 

 

 

 

noi ne vedem in fiecare miercuri dupa ora 20.00 la music, pe republicii. daca ai chef sa bei o bere cu noi esti binevenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am bagat o tranta de zile mari acolo - cu aterizare in namolul/noroiul de langa...

avantajul a fost ca vreo 2 ore m-am simtit foarte racorit, dejavantajul ca lupul meu nu m-a lasat sa intru in curte...:crack:

 

 

 

 

noi ne vedem in fiecare miercuri dupa ora 20.00 la music, pe republicii. daca ai chef sa bei o bere cu noi esti binevenit.

 

Momentan invat ptr. bac, ca am ,,luat si eu o tranta la romana'' :)),veneam cu mare placere,oricum merci de invitatie,dupa bac sigur ne intalnim,sper si cu un agregat sa ma prezint.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...