Sari la conținut

Licitatie piese comuniste/clasice


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

far dnepr, rama îndoită, sticla şi oglinda in stare foarte bună, licitaţia începe de la 40 lei, valabilă 2 săptămâni.

 

carcasă bord dnepr, preţ minim 25 lei, valabil 2 săptămâni.

 

furca ij planeta 5 , varianta cu frână pe disc. semeringuri praf, rugină pe jambe, preţ minim 35 lei. valabil 2 săptămâni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 962
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu ofer 450 lei.

de inmatriculat nu se poate.eu am avut ,si nu am reusit sa o inmatriculez.cei pe la RAR au tras din umeri.

ps nel_old_times : ai niste roti,care sunt straine de PAV-ul asta. ai si arcuriel de la suspensie? suportu semnalizari sunt taiate de pe cadru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500 lei

 


 

 

+ taxele de transport :-L

 

Pav 40 la licitatie, licitatie care-ncepe de la cat vrea, daca vrea cineva.

 

Pret instant: 2000 lei.

Deadline: 18 ianuarie ora 22.00

tel 0766516743, 0743018242

Aici deadline-ul cred ca este 18 februarie , nu?

Editat de red bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si multumesc de oferte.

 

Acte nu are, dar a fost trasa de o Jawa.

Jawa a tras-o cu roata aia mai mare acum ceva vreme. M-am uitat, tot acum ceva vreme, dupa roata ei si costa 200 E.La suspensie are niste tampoane elastice, mai am unul.

Suport semnalizari, nu este.

Deadline 18 februarie, da- m cer scuze...hai,hai, ca mai sunt doua ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castigatorul ar fi dl LOLO.

S-a depasit cu doua minute,dupa ceasul meu, daca sunt probleme spun si eu ca oferta maxima a fost cam departe de pretul instant.

scuze eu nu am licitat dar mi se pare ca licitatia sa ancheiat la ora 22 daca la si 2 minute e oferta mai buna eu zic sa mai licitam ,poate atingem pretu instant ,ceva nu e bine daca gresesc dati cu bolovani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castigatorul ar fi dl LOLO.

S-a depasit cu doua minute,dupa ceasul meu, daca sunt probleme spun si eu ca oferta maxima a fost cam departe de pretul instant.

 

Ultima oferta a mea e de 200 euro. Ultima oferta , pana in ora 22 , e tot de mine facuta si anume 150 euro. Pretul ce-l ofer pe PAV e de 200 euro. Se poate considera a fi o marire a ofertei de pana in ora 22. @m72ihai a facut oferta de 170 euro dupa ora 22.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..tare. Licitatie romaneasca.

 

Hai s-o lamurim cronologic:

21.24 Lolo liciteaza 150 de euro.

21.59 Licitez 170 de euro.

22.00 Bag un refresh sa vad daca a mai licitat cineva (nu a mai facut-o nimeni), fac un print screen cu ora finalizarii licitatiei si cel mai mare licitator.

22.02 Adaug jpg-ul si comentariul catre Nelu, dupa care ies de pe topicul de licitatii.

22.07 Reintru pe topic, vad ca Lolo a licitat la 22.03 (deci dupa timpul finalizarii licitatiei stabilit de catre initiatorul licitatiei) si editez postul la 22.08, atragand atentia asupra sumei maxime introduse in timpul regulamentar. Faptul ca Lolo a licitat dupa finalizarea licitatiei este recunoscut si de catre Nelu, in comentariul de mai jos. Cat despre pretul instant, Nelu, poti cere cat vrei, oferta reala si-a atins pragul. Ceasul oficial, din al doilea comentariu, Nelu, e acelasi cu cel prin care ti-ai dat seama ca s-a licitat dupa expirarea termenului limita.

 

La 22.15 am iesit si m-am dus la un vecin.

Nelu, eu daca acum as licita 201, as avea oferta cea mai mare, nu? Chiar daca e in afara timpului.

Dar nu o sa mai ma joc cu sarabanda asta, sunt curios ce se poate face cu 30 de arginti.

 

@Lolo, eu am licitat in timpul real, nu dupa expirarea acestuia. Toti care au fost pe topic au vazut acest lucru. Trebuia sa oferi cei 200 de euro in timpul jocului, nu sa revii sa spui ca de fapt e o marire a sumei oferite la 21.24. Multumesc @wer_buksi pentru interventie si pentru clarificare.


Castigatorul ar fi dl LOLO.

S-a depasit cu doua minute,dupa ceasul meu, daca sunt probleme spun si eu ca oferta maxima a fost cam departe de pretul instant.

 

Dati-mi voie sa invoc un ceas oficial,ceas care-n cazul de fata nu exista.

Deci oferta cea mai buna este aceea care este mai mare.



Felicitari castigatorului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lolo, eu am licitat in timpul real, nu dupa expirarea acestuia. Toti care au fost pe topic au vazut acest lucru. Trebuia sa oferi cei 200 de euro in timpul jocului, nu sa revii sa spui ca de fapt e o marire a sumei oferite la 21.24.

 

Felicitari castigatorului!

 

Ceasul forumului arata ca ai licitat la 22:02 . Si eu pot face print screen cu ceasul reglat dupa bunul meu plac.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu tot respectul, de care sunt in stare.

 

Mihai a facut oferta la ora 22.02

Lolo a facut oferta la ora 22.03

Spuneti-mi si mie, va rog, de ce as alege-o pe aia de la si doua minute si nu p-aia de la si trei minute, atata vreme cat e si putin mai consistenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se zice ca pestele de la cap se strica.Normal ar fi sa castige ultimul care a licitat in timpulstabilit. Anormal [sau imoral sau....] este ca s-a licitat dupa expirarea timpului. Uite ca asa se mai leaga niste prietenii !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora 22.00 fara aveam 150 E.

2OO E, in final v-i se pare ok,atata vreme cat numai roata si aripa spate costa atat?

 

Da,daca vorbim de principii, de acord cu d-voastra. Am practicat si eu sportul asta si dac-or mai venii vremurile alea, le-om mai practica.

 

PS. Pentru cei care n-au citit totul, 150 respectiv 200 E, sunt de la aceeasi persoana,primii inainte de ora 22, urmatorii dupa. La trei minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...