Sari la conținut

Poze cu motocicletele altora si aleatorii altor motociclisti


Doctor X
 Share

Postări Recomandate

Salutam!

 

Prin peregrinarile mele am imortalizat nu de putine ori si alte motorete, pe langa propria vaca. La momentul respectiv, din diverse motive, nu m-am prins daca posesorii sunt si forumisti, asa ca revin acum cu propunerea sa ne cunoastem aici si sa facem schimb de poze. Ma gandesc ca multi ar dori sa-si vada mobra si din alta perspectiva decat cea a propriului aparat foto. Eu cel putin as vrea.

Deci, in concluzie, incep eu:

 

- Ducati rosu in parcarea unei pensiuni din Varlaam, jud. Buzau; data - 27 septembrie 2009:

 

P1100011.JPG

 

- Suzuki GSXR la Vama Veche; data - 20 iunie 2009:

 

P1070421.JPG

 

- Honda VFR800 la Cabana Padina; data - 23 august 2009 (asta parca era a lui raducu):

 

P1090543.JPG

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tu te-ai gandit ca poate vreo unul nu vrea sa afle nevasta/prietena/amanta/logodnica, pe unde umbla el, intr-o anumita luna/zi/ora?

 

 

buna asta, buna rau :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tu te-ai gandit ca poate vreo unul nu vrea sa afle nevasta/prietena/amanta/logodnica, pe unde umbla el, intr-o anumita luna/zi/ora?

OK, daca aveti secrete fata de consoarte/concubine/amante (or fi avant cont sau informatori pe forum?), renuntam la data si loc, desi sunt elemente ajutatoare. :)

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam!

 

Prin peregrinarile mele am imortalizat nu de putine ori si alte motorete, pe langa propria vaca. La momentul respectiv, din diverse motive, nu m-am prins daca posesorii sunt si forumisti, asa ca revin acum cu propunerea sa ne cunoastem aici si sa facem schimb de poze. Ma gandesc ca multi ar dori sa-si vada mobra si din alta perspectiva decat cea a propriului aparat foto. Eu cel putin as vrea.

Deci, in concluzie, incep eu:

 

- Ducati rosu in parcarea unei pensiuni din Varlaam, jud. Buzau; data - 27 septembrie 2009:

 

P1100011.JPG

 

- Suzuki GSXR la Vama Veche; data - 20 iunie 2009:

 

P1070421.JPG

 

- Honda VFR800 la Cabana Padina; data - 23 august 2009 (asta parca era a lui raducu):

 

P1090543.JPG

 

plictiseala ha?! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre doctore, asta-i cadou de Mos Nicolae pentru nevestele motociclistilor ?

Doar pentru cele care frecventeaza forumuri de motociclism, au fost cuminti tot anul si si-au curatat si lustruit cizmulitele aseara. :D

 

Explicatia e in primul post. Am cateva poze chiar dragute cu alte mobre si m-am gandit ca posesorii respectivelor mobre ar dori sa le aiba si ei in colectie. Oi fi abordat io prost subiectul, ca vaz ca a deviat spre cu totul altceva. Ma rog... Nu vreti, nu mai pun.

 

Happy festivus! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Deschid topicul acesta pentru cei care, prin instantaneele facute altor motociclisti in trafic sau iesiri, nefiind cunoscuti de-ai lor, pot sa le posteze pentru a fi vazute. Ar fi frumos sa se profite de poze si poate se regasesc in ele cativa dintre cei care vad acest topic .

 

De exemplu, pe Trans Cislau, s-au facut cateva poze unor motociclisti care au trecut pe acolo.

 

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57.jpeg

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57 (1).jpeg

 

P.S. daca exista o clauza de "confidentialitate", nu e problema, se da un mesaj privat si se scoate poza in cauza.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 08.06.2022 la 23:22, misionaru a spus:

Deschid topicul acesta pentru cei care, prin instantaneele facute altor motociclisti in trafic sau iesiri, nefiind cunoscuti de-ai lor, pot sa le posteze pentru a fi vazute. Ar fi frumos sa se profite de poze si poate se regasesc in ele cativa dintre cei care vad acest topic .

 

De exemplu, pe Trans Cislau, s-au facut cateva poze unor motociclisti care au trecut pe acolo.

 

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57.jpeg

WhatsApp Image 2022-06-08 at 16.33.57 (1).jpeg

 

P.S. daca exista o clauza de "confidentialitate", nu e problema, se da un mesaj privat si se scoate poza in cauza.

Frumos topic! Am făcut atâtea poze altora și nu aveam unde sa le pun. ..in alta ordine de idei am o oarecare reticență sa postez poze cu pasagere ca să nu afle nevasta de amanta în felul ăsta 😂nu ma înțelegeți greșit, e bine sa afle dpmdv dar nu de la mine.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Flower-Power a spus:

am o oarecare reticență sa postez poze cu pasagere ca să nu afle nevasta de amanta în felul ăsta 😂nu ma înțelegeți greșit, e bine sa afle dpmdv dar nu de la mine.

Făcusem și eu un topic identic acum ceva vreme și s-a închis tocmai din motivul ăsta.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vezi,topicul nu e inchis.

Se pot uni,sa nu se piarda materialul.

 

Done! :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Poze cu mobrele altora si aleatorii altor motociclisti
1 oră în urmă, Doctor X a spus:

Făcusem și eu un topic identic acum ceva vreme și s-a închis tocmai din motivul ăsta.

 

 

Bine ,la tine diferența e ca dădeai și data și era și mai periculos ..dacă înțelegi. Mai lipsea ora și gata treaba.

Așa o poate da ca la Ploiești și mai exista speranță în sufletul ratacitorului..cu data și locație exacta, e mai greu.😂 spre imposibil..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Poze cu motocicletele altora si aleatorii altor motociclisti
La 23.06.2022 la 13:02, Flower-Power a spus:

Frumos topic! Am făcut atâtea poze altora și nu aveam unde sa le pun. ..in alta ordine de idei am o oarecare reticență sa postez poze cu pasagere ca să nu afle nevasta de amanta în felul ăsta 😂nu ma înțelegeți greșit, e bine sa afle dpmdv dar nu de la mine.

Nici un stres, Flower! :)

Se pun aici doar poze "vagi", cu personaje luate "din mers", fara numere de inmatriculare, cu casca in cap, fara descriere. 

 

Ma bucur ca a mai avut cineva ideea asta inainte, recunosc ca mi-a fost putin lene sa caut. 

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Kristian K pinned this topic
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...