Sari la conținut

accident crangasi


god666
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

off

 

sper sa te inseli vis a vis de deces

Mesaj completat

1. Subject: pentru doamna ziarista

Nume: unul din martori

mai interesativa de accident vorbiti numai prostii nu avea viteza el a fost acrosat de un bmw condus de o fata care a fugit de la locul accidentului si sau schimbat soferii apoi deci ce facem in cazul asta cine e de vina? urmariti ancheta va rugam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si uite asa s-a stins un om din mai multe "coincidente"

 

Si uitandu-ma la data de azi imi vine in minte un topic mai vechi in care se discuta pro si contra ceea ce inseamna "sa mai supravietuiesti un sezon".

Ma intristez enorm cand aud ca un om..orice ar fi el-conservar motociclist etc- s-a dus.Aveti mare grija cei care mai circulati in perioada asta.Cand va urcati in sa si dati cheie sa aveti in gand in ce fel o sa mergeti pentru ca s-ar putea sa fie ultima oara cand va urcati pe motor.Acum esti..1 semafor mai departe in timp poti sa nu mai fii.Sa-i fie tarana usoara...

Editat de Nationalistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca unul.....!!! Nu se mai termina lista asta ....neagra!!!Aceeasi poezie...conserva versus mobra,oare cine castiga???Soferi de toata jena si iresponsabili!!!Sa i fie tarana usoara!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit, articol: aici

Pacat...

totusi formulari "motociclistul circula cu viteza mare", ce inseamna mare? Despre soferul autoturismului nu se spune nimic.

si la comentarii "Eu nu am fost acolo dar am auzit ca baiatul consumase bauturi alcoolice.Uite-asa mor oamenii ucisi de alcool si de droguri.Dupa ce ca era vai de mama lui,mai conducea si baut. " eu am auzit ca sunt multi idioti care se dau cu parera.

 

Ce s-a intamplat, s-a intamplat, sper sa fie ultimul pe sezonul asta. RIP...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca.. A fost coleg de promotie cu mine. Lucra in cadrul armatei , si la sanador. Un bun prieten si un foarte bun motociclist de la care oricine avea ce invata. Anul trecut l`a mai atins unul de l`a dat cu "curu de asfalt" pe autostrada soarelui dar experienta si`a spus cuvantul. Se pare ca acum nu a mai avut ce face...

ASFALT USCAT DRAG PRIETEN SI STIU CA VEGHEZI ASUPRA NOASTRA DE ACOLO SUS !!!

R.I.P. Tulburik

PS : care aveti posibilitatea , urmariti ancheta ca astia vor sa o scoata basma curata pe zdreanta aia !!!

Editat de MariusMKV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca si sa ne pazeasca si pe noi de idiotenia "colegilor" din trafic ;)

Mesaj completat

Cat de jegosi sunt cei din presa ca publica astfel de imagini , nu se gandesc nici o clipa la familia si prietenii acestuia . :angryfire:

 

Dumnezeu sa-l ierte !

Si pe langa faptul ca arata astfel de imagini mai dau vina si pe viteza. Ei cum vad un accident cu motociclisti e clar ca motociclistul avea 300Km/h ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce au pozele astea? cu ce va deranjeaza? lasati...sa fie ca se mai trezesc unii, chiar si soferi cand vad ceva cat de cat socant.

 

Mai incapatanati-va sa mergeti pe frig cu gume de plastic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire:

pacat. din ce am citit la comentarii am observat ca a avut putin cam mult ghinion. se poate intampla sa scapi sau nu.

era sa o patesc si eu prin octombrie. nu mai conteaza cum si in ce fel dar ar fi fost un impact frontal la peste 200 de km/h. am scapat si urmatorul drum a fost spre garaj sa bag motoreta la iernat. e ca la jocurile de noroc. tre sa stii cand sa te opresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit, articol: aici

Pacat...

totusi formulari "motociclistul circula cu viteza mare", ce inseamna mare?

 

 

ce viteza mare?!?! de la 60km/h incep sa ti inghete mainile pe manusi.

 

Sa-i fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce viteza mare?!?! de la 60km/h incep sa ti inghete mainile pe manusi.

 

Sa-i fie tarana usoara.

Asta cu manusile e exagerata. Incearca sa-ti iei manusi de purtat sub manusi (20182102) cu manusi de iarna peste ele (20123902), si poti sa mergi si la 0 GC.

E adevarat ca daca nu ai asa ceva iti amortesc mainile si e adevarat ca cu asa ceva e greu de stapanit vitezana ca joaca mana un pic pe gaz, dar in principiu se poate merge si pe frigaraie pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat de viata lui si condoleante familiei

 

iar pentru comentatorii gen anvelope de plastic ..... pai amice daca le schimbi la 5 ani te cred ca ai plastic nu cauciuc

iar pt ....ducati ... ia bmw amice cu manere incalzite si te dai la temp cu -

 

asta numai la romani e de comentat .... ploua un pic sAu temp e sub 5 grade

gata esti sinucigas sau nebun ca scoti moto la drum

 

omul asta ar fi trait daca nu ar fi fost acrosat de masina ce dracu e asa greu de inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe strada aia stau eu dar abia acum am citit; RIP; e periculos acolo, cu masini parcate pe ambele parti de unde iti ies caini si pietoni in fata si stradute laterale fara vizibilitate, toti se baga pana la jumate cu masina ca sa vada ceva; sa nu mai zic de aia care parcheaza pe drum, ca in alta parte nu au loc, si ocupa toata banda; mai mult de 30 nu-i dau p'acolo; ceva amanunte despre accident aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...