Sari la conținut

Chopper Academy MC - Petrecere Caritabila


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

craciun_2010_black.jpg

 

Chopper Academy MC , Speed Academy, Support 31 alaturi de Grill Pub va invita la o frumoasa petrecere caritabila in scopul de a strange cat mai multe jucarii sau dulciuri pentru copii.

 

Dam la schimb jucarii pentru oameni maturi gen: palinca, slana, concert live, concursuri, expozitie, licitatii si multe alte surprize.

 

 

Vor concerta: Omul cu Sobolani (OCS), Zero, Pseudonoise...

Biletul de intrare: o jucarie sau dulciuri

 

Va asteptam alaturi de Mos!

 

 

Grill Pub

Splaiul Independentei Nr. 296A (regie, vis a vis de semanatoarea)

18.12.2010 ora 20:00

post-34067-1292285724_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam in numar cat mai mare si va promitem un concert de exceptie. Jucariile si dulciurile stranse se vor duce spre o casa de copii orfani. In ceea ce priveste suma de bani stransa in urma donatiilor, licitatiei si a procentului de 15% din incasarile clubului vor merge spre Darius care nu poate fi alaturi de parinti cand vine Mosul fiind in coma intr-un pat de spital din Timisoara. Darius are 2 anisori si 7 luni.

Va multumesc

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ca tot nu m-am potrivit eu la nici una dintre petrecerile voastre pana acum, iar de invitat m-ati invitat "fara numar", slava Domnului! am sa ma straduiesc sa ajung la petrecerea voastra caritabila, mai ales ca e intr-un scop frumos si merituos.

si, macar acum, o sa am ocazia sa va boscorodesc pe viu.

 

deci jucarie + dulciuri la pachet :angryfire:

 

P.S. sa dati doar o palinca si o slaninuta de fiecare sa se ajunga la toti, da? ;) ...ca eu poate ajung mai tarzor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti dona orice, numai sa fie in stare buna: de la bani pana la obiecte (jucarii, haine, produse de mobilier etc) si produse alimentare (dulciuri, conserve etc.).

Mosul fie cu voi si cu noi!

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom da cate 1 bucata palinca si 1 bucata (mai mica) de slaninuta ca sa ajunga la toti, iar daca ajungi mai tarziu rezolvam ceva si punem deoparte, la "rece" partea ta. :angryfire:

 

nu uita de ce ceapa aia rosie si ovala....si tavalita putin prin sare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom da cate 1 bucata palinca si 1 bucata (mai mica) de slaninuta ca sa ajunga la toti, iar daca ajungi mai tarziu rezolvam ceva si punem deoparte, la "rece" partea ta. :angryfire:

 

* wow! deja ma simt ...speciala ;)

 

partea mea, te rog, sa nu fie la rece, ca eu prefer mai caldutz ;) daca se poate ceapa rosie sa fie taiata pe lung, cred ca un sfert imi ajunge.

 

P.S. m-am gandit sa dau un up la topicul asta. acuma ma duc sa ma rasfatz in bratele lui Morpheus...

si eu aduc ceva haine care au ramas mici in casa (fiu-meu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim si sa-ti traiasca :rolleyes:

 

* merci! acum l-am pus sa faca ordine in camera lui, am mai adunat ceva jucarele.

 

btw., s-ar putea sa am nevoie de slaninutza extra si o palinca bonus, din cauza de vreme. eu la frig pierd multe calorii... sper sa ajung pana la miezul noptii, sa mai vad ceva si din expozitia aia (pe site, arata exclent desenele!).

 

P.S. UP! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu, atat cu jucarii (noi) de la junior cat si cu jucarii (tot noi) la care nici nu s-a uitat, imbuibatul... :rolleyes: Deja am pregatit 2 pungi cu de toate...

 

In iarna 2007-2008 imi aduc aminte ca am lasat un SAC plin de jucarii, tot pentru o cauza nobila. M-am intalnit cu cineva de pe forum undeva in apropiere de Spitalul Coltea (nu mai retin numele). In fine, ne vedem acolo! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu, atat cu jucarii (noi) de la junior cat si cu jucarii (tot noi) la care nici nu s-a uitat, imbuibatul... :rolleyes: Deja am pregatit 2 pungi cu de toate...

 

In iarna 2007-2008 imi aduc aminte ca am lasat un SAC plin de jucarii, tot pentru o cauza nobila. M-am intalnit cu cineva de pe forum undeva in apropiere de Spitalul Coltea (nu mai retin numele). In fine, ne vedem acolo! :rolleyes:

A fost (beton), s-a dus(repede) dar... VA URMA :D !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim trupelor OCS, ZERO, PSEUDONOISE, PHENOMENON si nu in ultimul rand IDOL pentru prezenta, va multumim voua celor fara de care Mos Craciun nu ar fi venit la niste copilasi fara posibilitati iar pe Darius il asteptam alaturi de noi la petrecerile viitoare.

 

 

Sarbatori fericite !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jucariile, dulciurile si hainutele au fost duse azi la urmatoarele centre de minori : Sf Maria, Sf. Iosif si un centru din Mogosoaia. Imi pare rau ca nu pot posta ce au simtit acei copii cand au vazut darurile. Pentru mine a fost ceva deosebit, ceva ce nu se putea realiza fara ajutorul vostru. Respect pentru toti cei care au fost alaturi de noi si multumim Grill Pub ! Pe curand!

BTW:

DACA UNUL DINTRE PARTICIPANTII LA EVENIMENT, CARE ARE DOMICILIUL IN CRANGASI, SI-A PIERDUT ACTELE, POATE SA LE RIDICE DIN GRILL PUB!

RESPECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...