Sari la conținut

Care sunt cele mai bune manuale de reparatie si intretinere  

178 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Deja tampesc.... am vizitat n-spe linkuri, si tot nu gasesc free download pentru manual Suzuki Bandit GSF400 din 1993. Ajutati-ma va rog.... Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imediat ce imi raspunde Wizzie, upload-ez doua manuale (fise tehnice, scheme etc.) pe ftp-ul sau :crack:

 

Vulcan 750 (800) -VN-, 1985 -> 2001

 

Yamaha XJ650/XJ750, 1980 si 1984

233370[/snapback]

 

 

Exact de asta am nevoie si eu, dar nu gasesc nicaieri. Am Yamaha XJ900 din 1984, dar vad ca este un model mai ciudat... sau nu stiu ce e, dar nu gasesc nici un manual pt. ea. Ma ajutati va rog? javascript:emoticon(':crack:')

 

Mutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am mai zis ca am 3 manuale:

 

1. Vulcan (VN) 750 (800) dintre anii 1985 si 2001

 

2. Yamaha XJ 650, XJ 750 dintre anii 1980 si 1984

 

3. Suzuki CRF450R (are parola,tre sa-l crackuies :crack:)

 

 

Dar nu merge nici pe ftp sa-l uploadez, nici cu scriptu' de pe site, iar pe mail is mult mai mare de 10MB cat ma lasa sa dau :crack:

 

Cum o rezolv?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Dezarhivezi, deschizi softul, faci click pe butonul ftp, faci click pe conexiune deja configurata si dai connect! Sper sa te descurci acum si sa pastrezi softul fiindca este de nota 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La draq ca de la distanta de peste 600km nu merge...la RDS arad nu merge :crack:

 

Host unreachable, dar iacata ca pe forum sunt...ma lasa sa downloadez de pe site-ul tau si dupa FTP, dar cand dau sa upload ori se blocheaza ori Host etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

nu's frate ce se intampla cu conexiunile voastre, fiindca de la mine au luat si oameni din italia si n-au avut problemele pe care la au unii din .ro.

anyway, eu am pus acolo pentru download un manager de fisiere cu cont-ul de FTP gata configurat, doar sa faci click pe "connect".

Folositi-l cu incredere si nu veti avea probleme de genul celor de mai sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si io un manual pt Honda CB 400 VTEC (super four) din 2002. shtie cineva pe unde gasesc asha ceva? pe net sunt doar cateva chestii si alea in chineza/japoneza ? :)

 

PS: sorry... l-am pus la oferte in loc de cereri... rog pe cineva sa stearga postul.

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amu am cautat cu fratele google.ro si nu am gasit decat exemplare disponibile doar la vanzare...

 

Caut un manual, ceva fise tehnice la o Honda MBX 125....

 

Raman dator!!!

 

P.S.: Este bun manualul de la vreun alt model? La Wizzie nu am gasit din pacate mai nimic despre MBX :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...