Sari la conținut

Sticker moto la comanda,cine face?


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Sa intelegem ca tu te ocupi de asa ceva?

 

Nu de alta dar s-ar putea sa apelez si eu in curand la tine, doar trebuie sa ma decid ce fel le vreau :) (sa imi termin si carenele de vopsit ca sunt la a 3-a vopsea care nu imi place :) )

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@banzay, da . vb pe PM cand vrei ceva

 

@-alex- se poate orice marime orice culoare ( dar o singura culoare pe rand) si se pot acoperi cu lac. Practic de aia le acoperi cu lac sa nu se degradeze in timp .

Editat de Robyb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@banzay, da . vb pe PM cand vrei ceva

 

@-alex- se poate orice marime orice culoare ( dar o singura culoare pe rand) si se pot acoperi cu lac. Practic de aia le acoperi cu lac sa nu se degradeze in timp .

 

Salut , stiu ca de aceia se acopera cu lac , intrebam ca sa stiu daca stickerele sunt compatibile cu lacul , ma gandesc ca altele nu!

O sa te contactez cand am nevoie de ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
salutare..si eu as avea nevoie de stickerele de pe carena stanga la un rs 2003?:crack: este posibil? adica facut la comanda sau nush..plz help

Mesaj completat

modelu este urmatorul :

 

 

salut. fac numai prin decupaj. nu am cum face la marimea aia tiparit, asta inseamna ca nu pot scoate degradeurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare..si eu as avea nevoie de stickerele de pe carena stanga la un rs 2003?:crack: este posibil? adica facut la comanda sau nush..plz help

Mesaj completat

modelu este urmatorul :

Salut , incearca aici /index.php?showtopic=628000 bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 year later...

@banzay, da . vb pe PM cand vrei ceva

 

@-alex- se poate orice marime orice culoare ( dar o singura culoare pe rand) si se pot acoperi cu lac. Practic de aia le acoperi cu lac sa nu se degradeze in timp .

salut,

chiar daca e veche discutia, ne putem auzi/vedea in Tm?! Am nevoie de cateva stickere pentru al meu motor...

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 years later...

Eu cand vad unul ca are sticker de asta cu motociclisti, daca nu raman indiferent, ma enervez ca se da lumea in stamba. Nu cred ca autocolantul face pe nimeni care il vede mai respunsabil. Doar creste orgoliul celui din masina pe care e aplicata galbejenia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, VyXxer a spus:

Eu cand vad unul ca are sticker de asta cu motociclisti, daca nu raman indiferent, ma enervez ca se da lumea in stamba. Nu cred ca autocolantul face pe nimeni care il vede mai respunsabil. Doar creste orgoliul celui din masina pe care e aplicata galbejenia.

De acord cu tine.

 

E ca atunci când ești prost.

Trebuie să o arăți.

Acum 3 ore, Djenavar a spus:

Dar ai tinut supararea in tine 8 anisori buni vad🤣🤣🤣🤣

Haha as fi scris și eu dar am ratat topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 hours ago, Djenavar said:

Dar ai tinut supararea in tine 8 anisori buni vad🤣🤣🤣🤣

De ce ma? :)))

Acu' 8 au aparut? Eu am vazut, nu chiar de 8, insa zilele astea pe o masina a unuia care e cu Multistrada full accesorizata (pe sistemul GS) cu care merge la suc si la munca, adica sub 2 km. Bine, mai face si cate o poza in vestuta cu baietii lui, la "caritabile".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...