Sari la conținut

Cumpar Moto de 125cmc sport...


Postări Recomandate

prea mult off-topic ...

on: i-ati motocicleta de 1000 de euro si zi-mi cati kilometri mergi cu ea ... sa nu zic metri .. o vrei doar pentru oras sau sa vezi si tu un munte , o mare ? :-?

eu zic sa mai pun un ban de o parte si pana in aprilie stai si cauti si iti iei una cu , care poti sa te plimbi iar r125 / cbr125 sub 1000 sigur nu gasesti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

prea mult off-topic ...

on: i-ati motocicleta de 1000 de euro si zi-mi cati kilometri mergi cu ea ... sa nu zic metri .. o vrei doar pentru oras sau sa vezi si tu un munte , o mare ? :-?

eu zic sa mai pun un ban de o parte si pana in aprilie stai si cauti si iti iei una cu , care poti sa te plimbi iar r125 / cbr125 sub 1000 sigur nu gasesti ;)

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpara-ti acel golf 3 de 700e si zimi in 2luni cati bani bagi in el

 

on: http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76578-...5-inmatriculat/

 

 

 

Rs-ul asta nu mai e limitat la 11kw ....Daca il vei achizitiona , nu-ti v-a parea rau , e un RS FOARTE BUN . DOAR SA AI GRIJA CUM MERGI .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ziceati ca nu gasesc nimic la 1000 de euro si chiar am gasit 2 modele...iar CBR asta arata a fi ingrijit ;) si model oarecum nou...2004. si iulian sa inteleg ca este RS-ul tau?

mai bine te-ai pune pe fiecare sa vezi cum te simti pe care ai acel feeling mai ok;)

iar iulian e din iasi

aprilia se vinde in galati :D cam vreo 400 de km te despart de adevar;)

succes cu noua achizitie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te deranjeaza anul (1991 ) am eu o cagiva freccia in stare tehnica perfecta cu 30 mil ..problema este ca sunt din braila ..

garantez pentru ea ca nu te lasa in drum !

 

daca ar fi fost mai cald , as fi venit cu ea la tine ..

Editat de campers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ziceati ca nu gasesc nimic la 1000 de euro si chiar am gasit 2 modele...iar CBR asta arata a fi ingrijit ;) si model oarecum nou...2004. si iulian sa inteleg ca este RS-ul tau?

 

a fost

 

 

ehe .. gaina batrana face ciorba buna ! :huh:

 

campers_cs pt niste poze daca doresti ...

 

gaina batrana fierbe greu :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau sa ma gandesc bine numai jupani pe forumu asta...numai mistocari....baieti aici se discuta despre motociclete....se ajuta sa cer pareri serioase nu se rade aiurea....exista topic-uri separate pt asa ceva...

de exemplu ce legatura are fraza : "Ce razi ma? Lasa baiatul sa o dea in sentimente. " cu ce am intrebat eu....aceasta chestie se numeste off-topic....dati dovada de faptul ca nu prea aveti cei 7ani de acasa...si va intrebati de ce mai este Romania asa....putetai sa imi spuneti de la inceput simplu ca la bani astia nu am ce sa imi iau si gata...nu sa vorbiti aiurea ;) decat sa pierdeti timp aiurea postand niste propozitii fara rost aiurea pe forum...mai bine ati citi o carte :D sau ati face ceva mai de folos pt voi si restu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce aveti cu baiatul , de faceti bascalie

 

eu cand am luat prima moto ( un af de 50 ) mai aveam un pic si dormeam in garaj cu ea ..

de cagiva nici nu mai zic , ca o preferam oricand in locul unei femei ..

e o rusine asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Doamne ce se discuta aici :D

Mesaj completat

nu stiu ce aveti cu baiatul , de faceti bascalie

 

eu cand am luat prima moto ( un af de 50 ) mai aveam un pic si dormeam in garaj cu ea ..

de cagiva nici nu mai zic , ca o preferam oricand in locul unei femei ..

e o rusine asta ?

:huh: Asta e maxima !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...